Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
26.-26.07. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Místo konání: |
Praha Záběhlice |
Kódové číslo: |
916625 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 11:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
K Vodě 3200/3 | |
10600 Praha 10 | |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Podestát Tadeáš | 21.04.2011 | LTC Domažlice | volná karta | 01.04.2020 00:41:38 |
2. |
Šedivcová Liliana | 15.09.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 15.04.2020 11:29:51 |
3. |
Brejcha Jan | 01.09.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | volná karta | 27.04.2020 10:01:55 |
4. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | volná karta | 29.04.2020 19:52:35 |
5. |
Phillipová Denisa | 28.02.2011 | SK Štětí | volná karta | 03.05.2020 20:27:34 |
6. |
Štěpánek Adam | 26.04.2011 | LTK Liberec | volná karta | 16.05.2020 08:25:21 |
7. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | volná karta | 18.05.2020 15:48:42 |
8. |
Zikmund Adam | 29.01.2013 | TK Sparta Praha | volná karta | 21.05.2020 21:14:19 |
9. |
Burešová Liliana | 25.06.2011 | TK Litvínov z.s. | volná karta | 25.05.2020 00:04:18 |
10. |
Kubíková Kateřina | 05.04.2012 | I.ČLTK Praha | volná karta | 27.05.2020 17:48:16 |
11. |
Mikeš David | 06.07.2012 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 30.05.2020 21:39:17 |
12. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 30.05.2020 22:45:42 |
13. |
Kurylová Nicole | 04.07.2013 | TK Sparta Praha | volná karta | 03.06.2020 21:17:59 |
14. |
Hovorka Hugo | 21.04.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 07.06.2020 00:20:45 |
15. |
Burešová Karolína | 23.01.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 11.06.2020 15:58:41 |
16. |
Sirový Šimon | 28.11.2011 | TJ Solidarita Praha 10 | volná karta | 13.06.2020 22:02:04 |
17. |
Havlík Jan | 12.04.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 15.06.2020 11:44:57 |
18. |
Hron Lukáš | 13.03.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 15.06.2020 22:02:30 |
19. |
Macháč Martin | 17.03.2011 | TK Písnice | volná karta | 16.06.2020 21:21:13 |
20. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 17.06.2020 22:31:10 |
21. |
Zídková Veronika | 12.10.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 19.06.2020 21:34:43 |
22. |
Vlček Štěpán | 01.03.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 19.06.2020 22:37:33 |
23. |
Sedláček Jan | 11.07.2011 | Tenisový klub Rokycany | volná karta | 20.06.2020 11:55:13 |
24. |
Dušek Lukáš | 30.10.2011 | TK Neridé | volná karta | 21.06.2020 15:39:37 |
25. |
Vondráček Samuel Cristian | 06.04.2011 | Lokomotiva Praha | volná karta | 03.07.2020 12:20:30 |
26. |
Silina Kseniia | 24.05.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 06.07.2020 10:53:13 |
27. |
Soukup Marek | 20.11.2011 | TK Čelákovice | volná karta | 10.07.2020 20:20:58 |
28. |
Horáček Filip | 14.12.2011 | LTK Liberec | volná karta | 12.07.2020 19:20:14 |
29. |
Hrnčířová Anna | 06.09.2011 | TENIS Klánovice | volná karta | 12.07.2020 20:44:25 |
30. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 15.07.2020 19:53:40 |
31. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.07.2020 06:43:08 |
32. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 19.07.2020 07:26:51 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kafka Michal | 22.05.2011 | Lokomotiva Zdice | 23.07.2020 18:14:05 |
|
2. |
Motl Kryštof | 09.12.2012 | TJ Solidarita Praha 10 | 24.07.2020 17:47:23 |
|
3. |
Brejcha Tomáš | 07.07.2011 | SK Satalice | 25.07.2020 16:05:29 |
|
4. |
Miketa Matias | 30.03.2013 | TK Sparta Praha | 25.07.2020 16:53:42 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šebístková Tereza | 23.03.2012 | LTC Humpolec | odhlášeno hráčem | 04.06.2020 21:02:18 |
2. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 20.07.2020 07:07:55 |
3. |
Blažek Leoš | 26.01.2012 | TO SK Mělník | odhlášeno hráčem | 20.07.2020 08:05:58 |
4. |
Rak Denis | 08.07.2011 | LTC Kolín | odhlášeno hráčem | 21.07.2020 07:26:24 |
5. |
Hadrabová Radka | 07.01.2011 | Tenis Dobříš | odhlášeno hráčem | 21.07.2020 11:42:39 |
6. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 21.07.2020 11:52:49 |
7. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 21.07.2020 21:38:58 |
8. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 21.07.2020 21:40:02 |
9. |
Řehoř Benjamín | 30.03.2012 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 22.07.2020 20:59:21 |
10. |
Faltysová Gabriela | 30.06.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 23.07.2020 19:07:56 |
11. |
Kolářová Viktorie | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno pořadatelem | 24.07.2020 13:26:14 |
12. |
Pírková Ema | 17.06.2012 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 25.07.2020 10:49:13 |
13. |
Michálek Jan | 04.09.2011 | Tenisový klub Mníšek | odhlášeno pořadatelem | 25.07.2020 14:25:11 |