Datum: |
20.-20.07. |
Pořadatel: |
Lokomotiva Beroun (200) |
Kódové číslo: |
916625 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Blecha Václav |
Dobrovského 791 | |
266 01 Beroun | |
Tel. (1): |
603167766 |
E-mail: |
vasekblecha@seznam.cz |
Internet: |
tklb.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | volná karta | 15.03.2019 09:21:54 |
2. |
Doucek Jan | 28.02.2010 | Lokomotiva Beroun | volná karta | 15.03.2019 17:35:07 |
3. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | volná karta | 16.03.2019 14:37:58 |
4. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 18.03.2019 22:27:22 |
5. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 24.03.2019 19:49:11 |
6. |
Burianová Lucie | 20.02.2010 | Lokomotiva Beroun | volná karta | 27.03.2019 21:43:09 |
7. |
Sedlatý Mikuláš | 18.05.2010 | TENIS Klánovice | volná karta | 03.04.2019 08:06:19 |
8. |
Soukup Daniel | 18.02.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 20.05.2019 10:39:57 |
9. |
Doležal Sebastian | 22.08.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 24.06.2019 08:20:54 |
10. |
Fialová Barbora | 02.07.2010 | TK Roja Příbram z.s. | volná karta | 09.07.2019 07:51:49 |
11. |
Čižinská Emma | 18.02.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 09.07.2019 13:44:17 |
12. |
Čižinská Mia | 29.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 09.07.2019 13:47:58 |
13. |
Hrušková Kristýna | 28.12.2010 | Lokomotiva Beroun | volná karta | 16.07.2019 11:23:07 |
14. |
Čepková Kristýna | 18.02.2010 | Slavoj Český Brod | volná karta | 17.07.2019 18:51:52 |
15. |
Čepková Karolína | 18.02.2010 | Slavoj Český Brod | volná karta | 17.07.2019 18:54:50 |
16. |
Nejedlý Oskar | 02.06.2011 | TJ Břevnov | volná karta | 18.07.2019 14:23:33 |
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 28.03.2019 21:50:31 |
2. |
Settle Andrew Michael | 04.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 20.05.2019 13:04:52 |
3. |
Rucki Václav | 15.05.2010 | LTK Klatovy | odhlášeno hráčem | 13.07.2019 07:29:40 |
4. |
Nuslová Amélie | 22.08.2011 | TK Roja Příbram z.s. | odhlášeno hráčem | 14.07.2019 13:35:39 |
5. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 16.07.2019 15:40:38 |