Český tenisový svaz
Název:
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK
Datum:
20.-21.07.
Pořadatel:
TC-MJ TENIS Líšeň (200)
Místo konání:
Brno, Líšeń, Klicperova
Kódové číslo:
916624
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Juda Michal
Bukovinka 152
679 05 Křtiny
Tel. (1):
603 421 212
E-mail:
m.juda@seznam .cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je zařazen do IV. ročníku turnajového okruhu JmTS babytenisu 2019 pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka. Bližší informace na stránkách JmTS www.jihomoravsky.cztenis.cz
prezentace :
chlapci : sobota 8:30 hod.
dívky : neděle 8:30 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno. volná karta
16.03.2019 07:58:52
2.
Kiss Jindřich 13.07.2011 TK Moravský Krumlov z.s. volná karta
19.03.2019 11:05:10
3.
Hudec David 11.10.2010 Start Brno volná karta
28.03.2019 12:00:02
4.
Staněk Dominik 01.07.2010 TC Brno. volná karta
17.04.2019 12:39:52
5.
Sypko Alexandr 18.02.2010 TC Brno. volná karta
19.04.2019 22:34:55
6.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
22.05.2019 15:21:10
7.
Vurm Gustav 03.02.2011 TC Brno. volná karta
09.06.2019 16:33:18
8.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno volná karta
23.06.2019 13:32:38
9.
Koc Rafael 31.10.2011 TC Brno. volná karta
27.06.2019 23:16:16
10.
Komárek Albert 10.12.2010 Start Brno volná karta
03.07.2019 09:58:56
11.
Schneebaum Andreas 30.04.2010 HTK Třebíč volná karta
10.07.2019 12:16:12
12.
volná karta      
volná karta
13.
volná karta      
volná karta
14.
volná karta      
volná karta
15.
volná karta      
volná karta
16.
volná karta      
volná karta
17.
volná karta      
volná karta
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s. přijata do turnaje neděle
15.03.2019 00:18:55
2.
Tománková Denisa 08.01.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s. přijata do turnaje neděle
15.03.2019 09:10:06
3.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje neděle
16.03.2019 22:36:58
4.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje neděle
17.03.2019 08:02:45
5.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov přijata do turnaje neděle
17.03.2019 08:38:58
6.
Schmidová Nina 13.10.2011 TK Znojmo přijata do turnaje neděle
17.03.2019 09:36:33
7.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo přijata do turnaje neděle
19.03.2019 07:36:12
8.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem přijata do turnaje neděle
19.03.2019 11:11:48
9.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod přijata do turnaje neděle
20.03.2019 21:35:29
10.
Brodská Laura 11.05.2011 HTK Třebíč přijata do turnaje neděle
22.03.2019 06:31:10
11.
Čoupková Aneta 15.06.2010 Mosilana Brno přijata do turnaje neděle
23.03.2019 10:59:50
12.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno přijata do turnaje neděle
23.03.2019 13:35:47
13.
Zat´ko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno přijata do turnaje neděle
25.03.2019 11:54:42
14.
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno přijata do turnaje neděle
28.03.2019 12:02:22
15.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s. přijata do turnaje neděle
31.03.2019 23:01:06
16.
Apolínová Stella 04.06.2010 TJ Žďár nad Sázavou přijata do turnaje neděle
14.04.2019 10:16:02
17.
Kučerová Eliška 13.10.2011 TC Brno. přijata do turnaje neděle
05.05.2019 21:41:12
18.
Ivanová Stella 16.09.2010 Mosilana Brno přijata do turnaje neděle
19.05.2019 19:51:55
19.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TK Zlín přijata do turnaje neděle
21.06.2019 20:01:35
20.
Čejková Anita 04.03.2010 TC Brno. přijata do turnaje neděle
07.07.2019 10:32:19
21.
Lišková Lucie 19.12.2011 TC-MJ TENIS Líšeň přijata do turnaje neděle
09.07.2019 19:51:22
22.
Procházková Nela 22.10.2010 TK Znojmo přijata do turnaje neděle
18.07.2019 23:27:08
23.
Štěpánková Aneta 17.08.2010 Mosilana Brno přijata do turnaje neděle
18.07.2019 23:29:23

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín odhlášeno hráčem
27.05.2019 17:14:47
2.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod odhlášeno hráčem
28.06.2019 10:18:33
3.
Kvapil Antonín 15.08.2010 SK Týniště nad Orlicí odhlášeno hráčem
04.07.2019 10:56:08
4.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno hráčem
11.07.2019 20:54:19
5.
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB-STK Břeclav odhlášeno hráčem
12.07.2019 12:20:16
6.
Andrašínová Ema 13.04.2010 BLTC Brno odhlášeno hráčem
15.07.2019 09:24:19
7.
Šlapanský Kryštof 24.03.2010 TK Moravský Krumlov z.s. odhlášeno hráčem
15.07.2019 14:02:10
8.
Bartovic Artur 27.04.2010 TC Brno. odhlášeno hráčem
17.07.2019 06:54:14
9.
Pokorný Petr 10.02.2010 TK Moravský Krumlov z.s. odhlášeno hráčem
17.07.2019 15:13:13
10.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
17.07.2019 20:44:04