Název: |
LAMA Cup |
Datum: |
29.-29.07. |
Pořadatel: |
SK LAMA o.s. (200) |
Místo konání: |
Hradec nad Moravicí |
Kódové číslo: |
916624 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Machovský Dušan |
Hlavní náměstí 96/1 | |
794 01 Krnov | |
Tel. (1): |
602704959 |
E-mail: |
machovsky.d@seznam.cz |
Internet: |
www.sportlama.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Ploskuňáková Lucie | 19.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 15.03.2017 15:13:53 |
2. |
Zagól Jakub | 15.10.2008 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | volná karta | 16.03.2017 22:12:12 |
3. |
Baderle David | 12.08.2008 | Sokol Zábřeh | volná karta | 17.03.2017 11:59:54 |
4. |
Migdal Alexandr | 27.06.2008 | TC Ostrava Nová Ves | volná karta | 18.03.2017 12:16:21 |
5. |
Střílka Sven | 20.10.2008 | SK LAMA o.s. | volná karta | 20.03.2017 08:22:56 |
6. |
Havlová Nela | 10.07.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 22.03.2017 12:02:34 |
7. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 22.03.2017 12:03:22 |
8. |
Nováková Natálie | 25.02.2008 | SK LAMA o.s. | volná karta | 23.03.2017 15:08:44 |
9. |
Mainušová Tereza | 30.04.2008 | SK LAMA o.s. | volná karta | 23.03.2017 15:09:06 |
10. |
Blaška Sebastian | 07.08.2008 | ŽLTC Brno | volná karta | 02.04.2017 22:37:31 |
11. |
Bízová Justýna | 08.09.2009 | T.J. Sokol Šumperk | volná karta | 07.04.2017 16:23:28 |
12. |
Vrba Jan | 20.03.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 16.05.2017 09:30:16 |
13. |
Krotil André | 16.03.2008 | TO Odry | volná karta | 18.05.2017 22:34:28 |
14. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 29.05.2017 22:58:27 |
15. |
Kasal Vojtěch | 20.03.2008 | TK Unex Uničov | volná karta | 10.06.2017 11:12:13 |
16. |
Zapletal Ondřej | 22.04.2008 | TK SK Dobrá Voda u Č.B. | volná karta | 12.06.2017 23:08:13 |
17. |
Doleží Tomáš | 16.07.2009 | SK JC Sport Opava | volná karta | 25.06.2017 21:12:58 |
18. |
Scheibinger Valerie | 22.04.2008 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | volná karta | 26.06.2017 11:54:11 |
19. |
Šima Patrik | 16.03.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | volná karta | 02.07.2017 20:03:27 |
20. |
Chytil Samuel | 16.02.2008 | ITS Tennis Club, z.s. | volná karta | 09.07.2017 18:51:40 |
21. |
Klimša Ondřej | 15.07.2008 | TK SC OSTRAVA | volná karta | 18.07.2017 20:01:30 |
22. |
Ludvová Anna | 16.05.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 19.07.2017 13:17:50 |
23. |
Žídková Nella | 22.06.2009 | Tenisový klub Minerva Opava,z.s. | volná karta | 26.07.2017 22:02:03 |
24. |
Trunda Jakub | 12.08.2008 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 28.07.2017 13:46:35 |
25. |
Spáčil Jan | 14.01.2008 | TK Milo Olomouc | volná karta | 28.07.2017 13:54:56 |
26. |
Šindler Oliver | 24.08.2009 | TK Bílovec | volná karta | 28.07.2017 13:55:25 |
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Tichý Filip | 08.02.2009 | SK LAMA o.s. | odhlášeno pořadatelem | 24.07.2017 17:48:52 |
2. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | odhlášeno pořadatelem | 28.07.2017 13:46:52 |
3. |
Fichnová Adéla | 08.06.2008 | TK Hlučín | odhlášeno pořadatelem | 28.07.2017 13:47:05 |
4. |
Eliášová Veronika | 03.11.2008 | TK SC OSTRAVA | odhlášeno pořadatelem | 28.07.2017 13:47:13 |