Název: |
Hanspaulský baby pohár |
Datum: |
25.-25.07. |
Pořadatel: |
TK Hanspaulka (200) |
Kódové číslo: |
916623 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Koulová Kristina |
Vilímovská 33 | |
16000 Praha 6 | |
Tel. (1): |
603182577 |
E-mail: |
skolickahp@gmail.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Čižinská Mia | 29.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 01.04.2020 00:26:55 |
2. |
Koulová Anna | 31.01.2013 | TK Olymp Praha | volná karta | 13.05.2020 14:57:45 |
3. |
Toman Bruno | 01.08.2013 | TK Sparta Praha | volná karta | 19.05.2020 23:03:09 |
4. |
Švestka Alan | 29.10.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 20.05.2020 20:10:20 |
5. |
Svoboda Adéla | 19.04.2012 | TK Olymp Praha | volná karta | 04.06.2020 06:32:12 |
6. |
Dvořák Jan | 16.10.2013 | TK Sparta Praha | volná karta | 04.06.2020 11:43:46 |
7. |
Fiala Tomáš | 21.12.2011 | TK Benešov | volná karta | 07.06.2020 20:35:49 |
8. |
Lašťovková Amálie | 18.12.2011 | Pála Vízner Tennis z.s. | volná karta | 17.06.2020 11:12:13 |
9. |
Neubergová Natálie | 19.08.2012 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | volná karta | 20.06.2020 23:31:56 |
10. |
Ulihrachová Ella | 07.06.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 27.06.2020 06:17:37 |
11. |
Doležal Sebastian | 22.08.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 27.06.2020 15:23:59 |
12. |
Taiwo Jacqueline | 28.01.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 27.06.2020 21:22:53 |
13. |
Nedoma Nataniel | 08.04.2012 | CTA Rudná | volná karta | 30.06.2020 14:10:30 |
14. |
Doležal Ondřej | 05.05.2011 | Slavoj Český Brod | volná karta | 06.07.2020 18:08:26 |
15. |
Doležal Albert | 19.04.2013 | Slavoj Český Brod | volná karta | 06.07.2020 18:10:19 |
16. |
Ulich Viktorie | 03.04.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 07.07.2020 09:39:58 |
17. |
Ječmínek Ondřej | 18.01.2012 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 07.07.2020 11:21:57 |
18. |
Pribiš Vincent | 13.04.2012 | SK Aritma Praha | volná karta | 09.07.2020 12:59:09 |
19. |
Jiráková Sofie | 01.08.2012 | I.ČLTK Praha | volná karta | 12.07.2020 13:18:56 |
20. |
Slobodová Gabriela | 04.08.2012 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 15.07.2020 13:24:27 |
21. |
Plzáková Dominika | 05.12.2012 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 16.07.2020 15:26:52 |
22. |
Jusková Anita | 16.10.2012 | Sokol Čimice | volná karta | 18.07.2020 13:47:05 |
23. |
Kynčl Jakub | 01.10.2013 | TK Sparta Praha | volná karta | 21.07.2020 20:00:13 |
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | 17.07.2020 11:17:16 |
|
2. |
Zeinerová Victoria | 27.07.2011 | LTC Modřany 2005 | 17.07.2020 20:54:42 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Datlová Tina | 07.10.2011 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 05.07.2020 20:35:20 |
2. |
Fáčková Tereza | 07.12.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 17.07.2020 18:22:32 |
3. |
Davidová Kristýna | 17.06.2011 | TK Písnice | odhlášeno hráčem | 18.07.2020 19:50:30 |
4. |
Šebístková Tereza | 23.03.2012 | LTC Humpolec | odhlášeno hráčem | 18.07.2020 22:02:13 |
5. |
Gottvaldová Anna | 26.02.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno pořadatelem | 22.07.2020 18:25:40 |
6. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno pořadatelem | 24.07.2020 14:24:41 |