Český tenisový svaz
Název:
2. Sparta Head Babytenis Tour L19 - CHLAPCI
Datum:
14.-14.07.
Pořadatel:
TK Sparta Praha (200)
Místo konání:
TK Sparta - Stromovka
Kódové číslo:
916621
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Babolat
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
Ne do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Riklová Alice
Za Císařským mlýnem 1115/2
170 00 Praha 7
Tel. (1):
608 811 366
E-mail:
ariklova@seznam.cz
Internet:
www.tkspartapraha.cz

Poznámka pořadatele:

Pozor! Přihlašujte prosím pouze chlapce. Do turnaje budou přijati pouze hráči/hráčky přihlášené přes IS ČTS.
Pravidla turnajů najdete v sekci výsledky.
Masters se koná 1.9.2019.
Prosím mějte na paměti, že v případě nevhodného chování hráčů nebo rodičů budou použity sankce podle '' Soutěžního řádu" ČTS - (napomenutí, trestný bod, trestná hra, skreč).
Příjmáme všechny přihlášené hráče.
Pozor, hraje se s míči Head.
Prezentace mezi 8.30 - 9.00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 SK Tenis Mýto, o.s.  
16.03.2019 09:07:37
2.
Zapský Tobiáš 12.01.2011 TK Sparta Praha  
16.03.2019 13:30:34
3.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha  
16.03.2019 23:17:09
4.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.  
17.03.2019 09:41:36
5.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha  
18.03.2019 08:48:28
6.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005  
18.03.2019 20:10:52
7.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko  
19.03.2019 17:57:47
8.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov  
20.03.2019 06:59:04
9.
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha  
24.03.2019 19:43:12
10.
Bělohlávek Petr 11.01.2011 Sportclub Řevnice, z.s.  
25.03.2019 20:49:55
11.
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha  
28.03.2019 15:11:39
12.
Pšeničny Dima 23.04.2010 I.ČLTK Praha  
29.03.2019 19:37:35
13.
Sedlatý Mikuláš 18.05.2010 LTK Liberec  
03.04.2019 08:05:56
14.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 SK HAMR, z.s.  
09.04.2019 17:13:40
15.
Štefaník Antonín 02.04.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s.  
15.04.2019 19:14:26
16.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TK Sparta Praha  
24.04.2019 17:12:58
17.
Baier Lukáš 28.05.2010 SK Matchball Česká Lípa  
12.05.2019 15:24:23
18.
Švec Daniel 26.01.2010 TJ Slavia Radonice  
16.05.2019 13:11:56
19.
Nejedlý Oskar 02.06.2011 Sportclub Řevnice, z.s.  
18.05.2019 22:29:41
20.
Chmelař Marek 09.07.2010 TK Sparta Praha  
25.05.2019 23:39:52
21.
Mařata Jan 28.02.2010 Lokomotiva Beroun  
03.06.2019 10:51:28
22.
Hovorka Hugo 21.04.2011 Sportclub Řevnice, z.s.  
10.06.2019 10:27:32
23.
Štěpánek Adam 26.04.2011 LTK Liberec  
10.06.2019 10:51:16
24.
Rak Denis 08.07.2011 LTC Kolín  
15.06.2019 12:22:50
25.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.  
16.06.2019 20:33:21
26.
Michel Maxim 25.07.2010 Tenis Cibulka  
18.06.2019 13:06:07
27.
Michna Gabriel 06.07.2011 SK HAMR, z.s.  
24.06.2019 09:02:43
28.
Jaroš Vojta 26.02.2011 LTK Liberec  
01.07.2019 08:58:56
29.
Fiala Tomáš 21.12.2011 TK Benešov  
02.07.2019 10:28:10
30.
Limon Oliver 10.07.2010 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.  
04.07.2019 11:42:20
31.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 Start Liberec  
08.07.2019 07:46:04
32.
Čapoun Kryštof 26.05.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice  
11.07.2019 13:25:07
33.
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub  
12.07.2019 16:22:15
34.
Pavlu Denis 01.07.2010 TK RAPID LIBEREC  
12.07.2019 22:33:26

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany odhlášeno hráčem
01.06.2019 22:16:22
2.
Dlouhý Lukáš 06.01.2010 LTC Slovan Kladno odhlášeno hráčem
27.06.2019 12:18:59
3.
Dušková Darina 14.10.2010 LTC Modřany 2005 odhlášeno hráčem
28.06.2019 19:11:54
4.
Klika Adam 02.08.2010 Lokomotiva Zdice odhlášeno hráčem
09.07.2019 22:43:15
5.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. odhlášeno hráčem
11.07.2019 17:48:41
6.
Opat Jan 07.10.2010 TK LTC Děčín odhlášeno pořadatelem
12.07.2019 10:10:21
7.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha odhlášeno pořadatelem
12.07.2019 16:17:51
8.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz. odhlášeno pořadatelem
13.07.2019 10:37:22
9.
Mikeš David 06.07.2012 TK SB Světlá n.Sáz. odhlášeno pořadatelem
13.07.2019 10:37:40