Název: |
Akuna TF-Uniqa tour 2016 IV |
Datum: |
30.-31.07. |
Pořadatel: |
Městský tenisový klub Karviná (200) |
Kódové číslo: |
916619 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Malinowski Patrik |
Sportovní 896 | |
73506 Karviná | |
Tel. (1): |
608440920 |
E-mail: |
P.malinowski@seznam.cz |
Internet: |
mtk-karvina.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Jendřejek Daniel | 12.10.2008 | TK Slavia Orlová | volná karta | 16.03.2016 13:47:13 |
2. |
Mróz Lukáš | 12.08.2007 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 16.03.2016 14:14:45 |
3. |
Ciešlar Krzysztof | 03.05.2007 | SK Vitality Slezsko o.s. | volná karta | 17.03.2016 18:09:38 |
4. |
Paloch Jan | 18.09.2008 | Městský tenisový klub Karviná | volná karta | 06.04.2016 21:30:19 |
5. |
Martinovič Filip | 27.06.2007 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 28.04.2016 17:20:50 |
6. |
Wazny Alan | 04.06.2007 | - | volná karta | 22.05.2016 22:35:36 |
7. |
SÁŇKA FRANTIŠEK | 02.01.2007 | Tennis Hill Havířov o.s. | volná karta | 02.07.2016 22:06:37 |
8. |
Doskočil Martin | 01.03.2007 | TK Sparta Praha | volná karta | 16.07.2016 14:07:43 |
9. |
MOLDRZYK FRANTIŠEK | 28.06.2007 | TK Slavia Orlová | volná karta | 19.07.2016 21:10:06 |
10. |
Pelc Adam | 06.09.2007 | TK Opava | volná karta | 20.07.2016 20:12:21 |
11. |
Krawiec Kristián | 22.12.2008 | Slavoj Český Těšín | volná karta | 21.07.2016 20:46:47 |
12. |
Pietrosz Lukáš | 17.12.2008 | TC Třinec | volná karta | 23.07.2016 20:57:10 |
13. |
Hrbáč Jan | 02.11.2008 | TK Havířov, z.s. | volná karta | 25.07.2016 21:59:41 |
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Ondrášková Karolína | 28.10.2008 | TK Slavia Orlová | sobota 10:30 | 16.03.2016 10:51:47 |
2. |
Řeřuchová Ines | 03.08.2008 | TK Havířov, z.s. | sobota 10:30 | 17.03.2016 07:32:01 |
3. |
Rysová Amálie | 17.05.2007 | TK SC OSTRAVA | sobota 10:30 | 17.03.2016 09:53:16 |
4. |
Zichlarzová Vanesa | 06.06.2007 | Tennis Hill Havířov o.s. | sobota 10:30 | 17.03.2016 21:52:26 |
5. |
Valdmannová Vendula | 10.12.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | sobota 10:30 | 21.03.2016 23:42:21 |
6. |
Fichnová Adéla | 08.06.2008 | TK Hlučín | sobota 10:30 | 25.03.2016 21:35:38 |
7. |
Zimenová Sára | 24.09.2007 | SK JC Sport Opava | sobota 10:30 | 26.03.2016 20:24:32 |
8. |
Szymonková Barbora | 28.10.2007 | - | sobota 10:30 | 10.04.2016 21:03:56 |
9. |
Dopplerová Barbora | 08.02.2007 | TJ Baník Ostrava OKD | sobota 10:30 | 27.04.2016 09:32:14 |
10. |
Mainušová Tereza | 30.04.2008 | SK LAMA o.s. | sobota 10:30 | 11.05.2016 12:31:32 |
11. |
Macurová Hana | 30.06.2007 | Slavoj Český Těšín | sobota 10:30 | 22.07.2016 08:07:52 |
12. |
Rehová Nela | 08.09.2007 | TK Kubáň Ostrava | sobota 10:30 | 24.07.2016 20:40:57 |
13. |
Bugošová Tereza | 28.01.2007 | - | sobota 10:30 | 27.07.2016 21:04:39 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Postupa Martin | 26.04.2007 | VSK VŠB-TU Ostrava | odhlášeno hráčem | 15.05.2016 18:48:42 |
2. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | odhlášeno hráčem | 04.06.2016 21:50:21 |
3. |
XXXF XXX | 25.10.2007 | TK Hlučín | odhlášeno hráčem | 20.06.2016 09:17:04 |
4. |
Migdal Alexandr | 27.06.2008 | TC Ostrava Nová Ves | odhlášeno hráčem | 05.07.2016 07:41:29 |
5. |
Witek Marcel Norbert | 15.11.2007 | - | odhlášeno hráčem | 11.07.2016 19:14:39 |
6. |
Pinková Veronika | 08.07.2007 | TK SC OSTRAVA | odhlášeno hráčem | 12.07.2016 11:18:09 |
7. |
Martináková Adéla | 01.09.2008 | Tennis Hill Havířov o.s. | odhlášeno hráčem | 22.07.2016 10:00:24 |
8. |
Kovář Adam | 21.11.2007 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 22.07.2016 21:29:12 |
9. |
Doppler Alexandr | 13.10.2008 | TC Ostrava Nová Ves | odhlášeno hráčem | 26.07.2016 09:23:19 |
10. |
Horák Adam | 14.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | odhlášeno hráčem | 27.07.2016 19:17:47 |
11. |
Kačerovský Jan | 26.07.2007 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | odhlášeno hráčem | 27.07.2016 21:46:53 |
12. |
Havrlant Marek | 11.06.2007 | VSK VŠB-TU Ostrava | odhlášeno pořadatelem | 29.07.2016 12:28:44 |