Název: |
Vysočina cup |
Datum: |
30.-30.07. |
Pořadatel: |
TK Pelhřimov (200) |
Kódové číslo: |
916617 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v So do 09:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Straka Jaroslav |
: |
Akátová 2360 |
: |
393 01 Pelhřimov |
Tel. (1): |
777 211 318 |
E-mail: |
luviksro@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Časový rozpis na sobotu:
hrají od 9:00 - Svatoš, Zeman, Marešová, Pánek, Šebístková, Ryndoš, Kylsán, Veškrna, Mašek, Vašáková, Staňková, Holubová, Zábranová, Svoboda, Wolfl, Petráková
Ostatní od 9:30 hod.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Letní pohár Vysočiny se skládá z 5 turnajů
2.7. Havlíčkův Brod
23.7. Hlinsko
30.7. Pelhřimov
13.8. Světlá nad Sázavou
20.8. Žďár nad Sázavou
3.9. MASTERS - Havlíčkův Brod (chlapci)
4.9. MASTERS - Havlíčkův Brod (dívky)
Jednotlivé turnaje hrají chlapci a dívky dohromady.MASTERS bude oddělené pro nejlepších 16 chlapců a 16 dívek.Na MASTERS obdrží všichni hráči diplomy + dárek. Nejlepších 8 chlapců a 8 dívek obdrží poháry.
Kontaktní osoba pro turnaj - Šefčík Jiří, tel. 602 963 033
Prezentace do turnaje proběhne v pátek 29.7. formou SMS nebo telefonicky na tel. 602 963 033 v case 17-18 hod
Poté proběhne veřejné losování v klubovně TK PELHŘIMOV.
Rozpis zápasů a časy příjezdů budou vyvěšeny na IS ČTS po 20:00.
Adresa tenisových dvorců K tenisu 1741, Pelhřimov , parkování možné v areálu nebo v blízkosti u tenisové haly.
Celodenní stravování - 5 druhů teplých jídel je zajištěno v restauraci TK Pelhřimov .
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Slavíková Barbora |
18.09.2008 |
TENIS VLAŠIM,z.s. |
|
|
|
volná karta |
16.03.2016 14:22:06 |
2. |
Kylsán Jakub |
07.01.2007 |
TK Pelhřimov |
|
|
|
volná karta |
16.03.2016 17:57:51 |
3. |
Šefčík Lukáš |
11.12.2007 |
TK Pelhřimov |
|
|
|
volná karta |
17.03.2016 07:13:14 |
4. |
Holubová Tereza |
18.01.2007 |
LTC Tábor 1903 |
|
|
|
volná karta |
20.03.2016 11:50:40 |
5. |
Marešová Nela |
23.04.2007 |
TK Pelhřimov |
|
|
|
volná karta |
20.03.2016 20:02:15 |
6. |
Pánek Sebastian |
19.07.2007 |
TK Soběslav |
|
|
|
volná karta |
26.03.2016 09:05:12 |
7. |
Valenta Ondřej |
14.12.2007 |
TK Spartak Jihlava |
|
|
|
volná karta |
06.04.2016 08:05:29 |
8. |
Mallinu Sofie |
29.09.2007 |
TK Spartak Jihlava |
|
|
|
volná karta |
09.04.2016 11:38:55 |
9. |
Matoušek David |
26.03.2007 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
|
|
|
volná karta |
10.04.2016 22:36:42 |
10. |
Novák Jan |
22.02.2007 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
|
|
|
volná karta |
14.04.2016 22:29:49 |
11. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
|
|
|
volná karta |
09.05.2016 22:07:46 |
12. |
Rindoš Dominik |
04.11.2008 |
TK Spartak Jihlava |
|
|
|
volná karta |
11.05.2016 20:22:28 |
13. |
Šebístková Karolína |
13.05.2008 |
LTC Humpolec |
|
|
|
volná karta |
15.05.2016 12:10:38 |
14. |
Barusel David |
01.03.2008 |
Tenisový klub Bruntál, z.s. |
|
|
|
volná karta |
15.05.2016 22:03:53 |
15. |
Svobodová Kristýna |
25.11.2008 |
TK Pelhřimov |
|
|
|
volná karta |
25.05.2016 08:48:30 |
16. |
Zeman Jakub |
07.11.2008 |
TK Pelhřimov |
|
|
|
volná karta |
25.05.2016 08:48:47 |
17. |
Svoboda Adam |
26.03.2007 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
|
|
|
volná karta |
30.05.2016 15:02:50 |
18. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
volná karta |
06.06.2016 07:36:09 |
19. |
Rakoušová Kateřina |
11.09.2007 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
volná karta |
06.06.2016 07:40:17 |
20. |
Šrámek Erik |
02.04.2007 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
|
|
|
volná karta |
13.06.2016 10:53:42 |
21. |
Trázník Miroslav |
02.07.2008 |
TK Benešov |
|
|
|
volná karta |
16.06.2016 20:29:32 |
22. |
Vašáková Martina |
15.05.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|
|
|
volná karta |
17.06.2016 11:39:39 |
23. |
Kachlík Vít |
06.09.2007 |
Tsport Votice o.s. |
|
|
|
volná karta |
24.06.2016 09:21:20 |
24. |
ZÁBRANOVÁ NICOLE |
09.02.2008 |
LTC Humpolec |
|
|
|
volná karta |
07.07.2016 08:02:31 |
25. |
Staňková Sára |
07.07.2007 |
TK Spartak Jihlava |
|
|
|
volná karta |
09.07.2016 21:25:05 |
26. |
Svatoš Mikuláš |
01.05.2008 |
TENIS VLAŠIM,z.s. |
|
|
|
volná karta |
11.07.2016 10:30:29 |
27. |
Petráková Rozárie |
09.01.2009 |
TK Radošovice |
|
|
|
volná karta |
12.07.2016 09:48:47 |
28. |
Mašek Michael |
15.03.2007 |
TJ Solidarita Praha 10 |
|
|
|
volná karta |
14.07.2016 07:36:20 |
29. |
Novák Filip Zdeněk |
26.01.2007 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
|
|
|
volná karta |
16.07.2016 09:05:28 |
30. |
Baštýř Štěpán |
23.10.2007 |
TK Sezimovo Ústí |
|
|
|
volná karta |
17.07.2016 20:17:10 |
31. |
Vimrová Andrea |
11.03.2008 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
|
|
|
volná karta |
21.07.2016 12:22:45 |
32. |
Vantuchová Aneta |
19.04.2009 |
LTC Houštka |
|
|
|
volná karta |
23.07.2016 17:38:01 |
33. |
Koukal Filip |
07.05.2007 |
SK Aritma Praha |
|
|
|
volná karta |
23.07.2016 21:26:58 |
34. |
Vokřínková Sára |
31.07.2008 |
HTK Třebíč |
|
|
|
volná karta |
24.07.2016 16:10:08 |
35. |
Wölfl Jáchym |
14.08.2007 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
|
|
|
volná karta |
29.07.2016 15:16:43 |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
38. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
39. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
40. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
41. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
42. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
43. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
44. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
45. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
46. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
47. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
48. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Baštýř Ondřej |
21.01.2008 |
TK Pelhřimov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2016 07:48:01 |
2. |
Krška Tomáš |
29.04.2009 |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
04.06.2016 06:25:36 |
3. |
Mikulášková Anna |
01.03.2007 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
15.06.2016 09:55:46 |
4. |
Kučera Daniel |
06.04.2007 |
Mosilana Brno |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2016 17:42:38 |
5. |
Mojžíšová Vendula |
26.02.2009 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.07.2016 07:16:42 |
6. |
Juliš Adam |
11.10.2007 |
TC Chrudim z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
24.07.2016 08:48:28 |
7. |
Bryol Filip |
22.06.2007 |
TK Pelhřimov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2016 16:51:06 |
8. |
Brückner David |
20.03.2008 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
27.07.2016 13:32:41 |
9. |
Koutek Kryštof |
20.01.2007 |
Tsport Votice o.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
29.07.2016 10:12:26 |
10. |
Nápravníková Eliška |
10.03.2009 |
TK Pelhřimov |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
29.07.2016 17:27:17 |
|