Český tenisový svaz
Název:
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK
Datum:
13.-14.07.
Pořadatel:
ŽLTC Brno (200)
Místo konání:
BUBENÍČKOVA 52, BRNO
Kódové číslo:
916603
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Komárková Eva
Šumavská 32
602 00 Brno
Tel. (1):
731 776 150
E-mail:
Komarkova.eva@seznam.cz
Internet:
www.zltc.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je zařazen do IV. ročníku turnajového okruhu JmTS babytenisu 2019 pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka. Bližší informace na stránkách JmTS www.jihomoravsky.cztenis.cz Chlapci a dívky hrají zvlášť. Chlapci hrají v sobotu 13. 7. 2019. Dívky hrají v neděli 14. 7. 2019.

DOHRÁVKA TURNAJE CHLAPCŮ JE V NEDĚLI 14. 7. OD 11 HODIN.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno. volná karta
16.03.2019 07:58:25
2.
Kolář Jan 07.08.2012 ŽLTC Brno volná karta
16.03.2019 21:33:34
3.
Hudec David 11.10.2010 Start Brno volná karta
28.03.2019 11:58:31
4.
Schneebaum Andreas 30.04.2010 HTK Třebíč volná karta
08.04.2019 10:24:33
5.
Staněk Dominik 01.07.2010 TC Brno. volná karta
17.04.2019 12:28:34
6.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno volná karta
22.04.2019 12:18:02
7.
Šilinek Adam 08.06.2010 ŽLTC Brno volná karta
27.04.2019 18:29:09
8.
Bartovic Artur 27.04.2010 TC Brno. volná karta
12.05.2019 22:32:04
9.
Sležek Michael 26.01.2010 TC Brno. volná karta
19.05.2019 07:52:53
10.
Kvapil Antonín 15.08.2010 SK Týniště nad Orlicí volná karta
19.05.2019 19:29:30
11.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
22.05.2019 15:20:51
12.
Vurm Gustav 03.02.2011 TC Brno. volná karta
09.06.2019 16:02:27
13.
Kij Samuel 16.04.2010 TK Třebíč volná karta
18.06.2019 10:24:17
14.
Machač Daniel 15.03.2011 ŽLTC Brno volná karta
02.07.2019 12:54:56
15.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno volná karta
08.07.2019 11:12:29
16.
Hradecký Kryštof 14.02.2011 ŽLTC Brno volná karta
08.07.2019 13:34:58
17.
Pokorný Filip 03.06.2011 TK Znojmo volná karta
08.07.2019 19:11:22
18.
Dvořáček David 02.10.2011 ŽLTC Brno volná karta
09.07.2019 22:20:55
19.
Bulejka Adam 06.09.2012 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
10.07.2019 18:54:58
20.
Pernica Eric 12.01.2010 ŽLTC Brno volná karta
11.07.2019 21:42:22
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s. Přijata do turnaje
15.03.2019 00:17:56
2.
Tománková Denisa 08.01.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s. Přijata do turnaje
15.03.2019 09:09:38
3.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov Přijata do turnaje
16.03.2019 20:48:27
4.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín Přijata do turnaje
16.03.2019 21:20:04
5.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov Přijata do turnaje
16.03.2019 22:35:43
6.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov Přijata do turnaje
17.03.2019 08:02:01
7.
Schmidová Nina 13.10.2011 TK Znojmo Přijata do turnaje
17.03.2019 09:36:05
8.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. Přijata do turnaje
17.03.2019 12:21:44
9.
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB-STK Břeclav Přijata do turnaje
17.03.2019 20:29:18
10.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo Přijata do turnaje
19.03.2019 07:35:54
11.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod Přijata do turnaje
20.03.2019 21:11:13
12.
Čoupková Aneta 15.06.2010 Mosilana Brno Přijata do turnaje
23.03.2019 10:56:15
13.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno Přijata do turnaje
23.03.2019 13:34:38
14.
Zat´ko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno Přijata do turnaje
25.03.2019 11:53:50
15.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. Přijata do turnaje
26.03.2019 19:19:04
16.
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno Přijata do turnaje
28.03.2019 11:57:15
17.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s. Přijata do turnaje
31.03.2019 23:00:04
18.
Apolínová Stella 04.06.2010 TJ Žďár nad Sázavou Přijata do turnaje
14.04.2019 10:13:50
19.
Skalická Ela 15.01.2010 - Přijata do turnaje
26.04.2019 10:02:30
20.
Kučerová Eliška 13.10.2011 TC Brno. Přijata do turnaje
05.05.2019 21:40:07
21.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TK Zlín Přijata do turnaje
03.06.2019 10:04:12
22.
Procházková Marketa 31.12.2011 Slovácký TK Břeclav Přijata do turnaje
09.06.2019 01:29:05
23.
Langášová Zuzana 19.10.2011 TC Brno. Přijata do turnaje
13.06.2019 20:24:07
24.
Holková Tereza 07.04.2010 - Přijata do turnaje
20.06.2019 21:49:26
25.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc Přijata do turnaje
23.06.2019 22:32:32
26.
Skálová Veronika 15.07.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. Přijata do turnaje
06.07.2019 15:36:29
27.
Lišková Lucie 19.12.2011 TC-MJ TENIS Líšeň Přijata do turnaje
09.07.2019 19:49:41
28.
Ondriáš Sarah Caroline 09.03.2010 - Přijata do turnaje
09.07.2019 21:38:00
29.
Sedláčková Sára 17.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. Přijata do turnaje
10.07.2019 16:06:33

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Grecová Gabriela 08.11.2011 TK Bystřice n.Pernštejnem odhlášeno hráčem
01.05.2019 18:39:30
2.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín odhlášeno hráčem
24.05.2019 07:12:42
3.
Pastorek Tobias 13.10.2010 ITS Tennis Club, z.s. odhlášeno hráčem
11.06.2019 21:09:42
4.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod odhlášeno hráčem
25.06.2019 11:42:57
5.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem odhlášeno hráčem
28.06.2019 08:51:27
6.
Křižan Richard 30.09.2010 Tenisový klub Mikulov, spolek odhlášeno hráčem
06.07.2019 17:02:24
7.
Kiss Jindřich 13.07.2011 TK Moravský Krumlov z.s. odhlášeno hráčem
09.07.2019 21:44:42
8.
Pokorný Petr 10.02.2010 TK Moravský Krumlov z.s. odhlášeno hráčem
09.07.2019 21:46:05
9.
Šlapanský Kryštof 24.03.2010 TK Moravský Krumlov z.s. odhlášeno hráčem
09.07.2019 21:47:11
10.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno odhlášeno pořadatelem
09.07.2019 22:10:07
11.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc odhlášeno pořadatelem
10.07.2019 21:38:21