Český tenisový svaz
Název:
IV Akuna tour 2019
Datum:
13.-14.07.
Pořadatel:
Slavoj Český Těšín (200)
Kódové číslo:
916601
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
neuvedeno
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Rašík Jakub
Pod Zvonek 353, Dolní Žukov
73701 Český Těšín
Tel. (1):
773930270
E-mail:
kubec.r@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Chlapci prezentace sobota do 8:30hod dívky do 9:30hod

Tenisové dvorce se nachází na adrese Dr. Slámy 17
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Gabzdyl Viktor 11.06.2010 SK Vitality Slezsko o.s. volná karta
01.05.2019 10:53:32
2.
Beran Antonín 11.02.2011 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. volná karta
20.05.2019 13:04:35
3.
Galgonková Eliška 20.09.2010 TC Ostrava Nová Ves volná karta
22.05.2019 20:33:22
4.
Kalivodová Laura Victoria 21.01.2010 Slavoj Český Těšín volná karta
27.05.2019 19:36:26
5.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová volná karta
30.05.2019 12:36:33
6.
Bill Adam 24.12.2011 TK Slavia Orlová volná karta
07.06.2019 14:48:39
7.
Konderla Denis 17.03.2011 Slavoj Český Těšín volná karta
10.06.2019 21:00:57
8.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová volná karta
23.06.2019 19:44:05
9.
Mullerová Karolína 23.12.2010 SK JC Sport Opava volná karta
24.06.2019 15:49:34
10.
Günter Max 30.03.2011 TJ Sokol Rychvald volná karta
28.06.2019 09:05:05
11.
Kostková Adéla 20.05.2010 TC Třinec volná karta
28.06.2019 13:41:41
12.
Novotná Sára Anna 22.05.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá volná karta
05.07.2019 21:58:55
13.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK JC Sport Opava volná karta
07.07.2019 18:32:58
14.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
07.07.2019 20:47:36
15.
Chmelina Vojtěch 25.05.2010 Tennis Hill Havířov o.s. volná karta
09.07.2019 16:15:38
16.
Králová Magda 02.05.2010 Tennis Hill Havířov o.s. volná karta
10.07.2019 14:08:24
17.
Hladká Klára 14.02.2011 Tennis Hill Havířov o.s. volná karta
10.07.2019 20:48:35
18.
Waloschek Jan 14.03.2011 Tennis Hill Havířov o.s. volná karta
11.07.2019 09:27:12
19.
Čech Jakub 13.07.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
11.07.2019 12:00:39
20.
Furmánková Natalie 15.03.2010 TC BIOCEL Vratimov z.s. volná karta
11.07.2019 20:07:37
21.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
12.07.2019 12:19:56
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Serafin Samuel 14.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá odhlášeno hráčem
09.07.2019 21:09:39