Název: |
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK |
Datum: |
14.-15.07. |
Pořadatel: |
ŽLTC Brno (200) |
Místo konání: |
BUBENÍČKOVA 52, BRNO |
Kódové číslo: |
916591 |
Dvorců + povrch: |
9 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Komárková Eva |
Šumavská 32 | |
602 00 Brno | |
Tel. (1): |
731 776 150 |
E-mail: |
Komarkova.eva@seznam.cz |
Internet: |
www.zltc.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Truska Vojtěch | 25.09.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 15.03.2018 11:00:06 |
2. |
Krňávek Daniel | 02.03.2011 | TC Brno. | volná karta | 15.03.2018 11:34:34 |
3. |
LUKŠ PATRIK | 07.10.2009 | HTK Třebíč | volná karta | 15.03.2018 17:18:50 |
4. |
Ferenc Ondřej | 08.05.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 26.03.2018 10:13:36 |
5. |
Dufek Šimon | 18.07.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 26.03.2018 21:12:43 |
6. |
Merta Jakub | 11.11.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 05.04.2018 10:18:25 |
7. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 13.04.2018 09:09:43 |
8. |
Kvapil Antonín | 15.08.2010 | SK Týniště nad Orlicí | volná karta | 16.04.2018 12:18:36 |
9. |
Sandecky David | 24.07.2009 | TC Brno. | volná karta | 19.04.2018 10:59:45 |
10. |
Brtníček Kuba | 30.06.2010 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 19.04.2018 21:52:37 |
11. |
Staněk Dominik | 01.07.2010 | TC Brno. | volná karta | 19.04.2018 21:59:29 |
12. |
Něnička Dominik | 24.03.2009 | TK Kyjov | volná karta | 07.05.2018 22:39:38 |
13. |
Mlčůch Martin | 05.01.2009 | Start Brno | volná karta | 21.05.2018 00:43:46 |
14. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 04.06.2018 10:28:18 |
15. |
Hrstka Jakub | 24.08.2009 | Sokol Brno Žabovřesky | volná karta | 13.06.2018 12:37:09 |
16. |
Chocholatý Tobiáš | 13.05.2009 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 13.06.2018 19:31:47 |
17. |
Kašparovský Nikola | 16.09.2009 | BLTC Brno | volná karta | 17.06.2018 07:32:15 |
18. |
Kubíček Martin | 11.07.2010 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 18.06.2018 17:50:38 |
19. |
KOŠŤÁL Jakub | 05.08.2009 | HTK Třebíč | volná karta | 27.06.2018 01:03:51 |
20. |
Koláčný Jakub | 18.10.2009 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 28.06.2018 08:25:43 |
21. |
Šindelka Adam | 06.01.2010 | ŽLTC Brno | volná karta | 29.06.2018 08:40:30 |
22. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | volná karta | 01.07.2018 14:56:52 |
23. |
Kučera Dominik | 18.10.2009 | Mosilana Brno | volná karta | 08.07.2018 18:05:06 |
24. |
Heger Daniel | 09.05.2009 | TJ Sokol Bílovice n.Svit. | volná karta | 10.07.2018 22:47:47 |
25. |
Wirgler Tomáš | 05.03.2009 | TK Znojmo | volná karta | 11.07.2018 21:24:47 |
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Haruštiaková Klára | 16.03.2009 | LTC Hodonín | Přijata do turnaje 15.7. | 15.03.2018 00:13:17 |
2. |
Landová Kateřina | 05.06.2010 | TC Brno. | Přijata do turnaje 15.7. | 15.03.2018 14:00:11 |
3. |
Vábnová Monika | 05.01.2009 | Start Brno | Přijata do turnaje 15.7. | 15.03.2018 19:53:00 |
4. |
Haruštiaková Dáša | 03.03.2011 | LTC Hodonín | Přijata do turnaje 15.7. | 15.03.2018 20:13:29 |
5. |
Zaťko Melisa | 08.10.2010 | ŽLTC Brno | Přijata do turnaje 15.7. | 16.03.2018 09:08:36 |
6. |
Mrázová Vanesa | 15.07.2009 | LTC Hodonín | Přijata do turnaje 15.7. | 18.03.2018 13:47:28 |
7. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | Přijata do turnaje 15.7. | 19.03.2018 12:26:10 |
8. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Přijata do turnaje 15.7. | 19.03.2018 21:50:32 |
9. |
Nešporová Sára | 21.10.2009 | TC-MJ TENIS Líšeň | Přijata do turnaje 15.7. | 21.03.2018 18:27:03 |
10. |
Mendelová Amálie | 24.03.2009 | TJ Sokol Bílovice n.Svit. | Přijata do turnaje 15.7. | 22.03.2018 20:27:40 |
11. |
Semotánová Nelli | 03.06.2009 | SK Tenis Tišnov | Přijata do turnaje 15.7. | 26.03.2018 07:40:35 |
12. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | Přijata do turnaje 15.7. | 01.04.2018 15:35:00 |
13. |
Dostálová Christina | 16.04.2009 | TK AGROFERT Prostějov | Přijata do turnaje 15.7. | 02.04.2018 21:08:47 |
14. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Přijata do turnaje 15.7. | 02.04.2018 21:52:52 |
15. |
Skořepová Isabela | 17.02.2009 | TK Znojmo | Přijata do turnaje 15.7. | 07.04.2018 14:53:03 |
16. |
Miklišová Barbora | 16.02.2009 | Start Brno | Přijata do turnaje 15.7. | 19.05.2018 15:44:37 |
17. |
Švecová Karolína | 01.04.2009 | Start Brno | Přijata do turnaje 15.7. | 24.05.2018 20:54:26 |
18. |
Pospíšilová Nikola | 09.04.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Přijata do turnaje 15.7. | 06.06.2018 11:00:26 |
19. |
Klieštencová Klára | 16.01.2009 | - | Přijata do turnaje 15.7. | 07.06.2018 10:28:13 |
20. |
Majerová Tereza | 27.05.2009 | Start Brno | Přijata do turnaje 15.7. | 10.06.2018 15:03:12 |
21. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | Přijata do turnaje 15.7. | 10.06.2018 21:20:44 |
22. |
Dvořáková Veronika | 26.04.2009 | TK Bystřice n.Pernštejnem | Přijata do turnaje 15.7. | 12.06.2018 07:40:29 |
23. |
Honzíková Natálie | 12.09.2009 | TJ Kraví Hora Brno | Přijata do turnaje 15.7. | 16.06.2018 13:14:05 |
24. |
Nováková Viktória | 09.01.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Přijata do turnaje 15.7. | 20.06.2018 16:23:45 |
25. |
Grecová Tereza | 14.07.2009 | TJ Žďár nad Sázavou | Přijata do turnaje 15.7. | 27.06.2018 09:25:57 |
26. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | Přijata do turnaje 15.7. | 28.06.2018 07:53:28 |
27. |
Cimmermannová Natália | 13.07.2009 | TC Brno. | Přijata do turnaje 15.7. | 30.06.2018 16:01:25 |
28. |
Barháčová Sofia | 20.07.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Přijata do turnaje 15.7. | 01.07.2018 14:42:15 |
29. |
Balážová Ella | 03.02.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Přijata do turnaje 15.7. | 03.07.2018 18:51:33 |
30. |
Bukalová Adriana | 30.11.2010 | SK Tenis Tišnov | Přijata do turnaje 15.7. | 09.07.2018 14:25:03 |
31. |
Venclíková Lea | 14.11.2009 | Tenisový klub Tesla Brno | Přijata do turnaje 15.7. | 10.07.2018 12:08:09 |
32. |
Chladová Ema | 11.07.2010 | ŽLTC Brno | Přijata do turnaje 15.7. | 10.07.2018 17:56:19 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šnajdrová Lucie | 18.02.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 15.03.2018 19:25:59 |
2. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 20.03.2018 10:21:37 |
3. |
Sluková Nelly | 08.03.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 20.03.2018 13:43:55 |
4. |
Matějek Václav | 18.09.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 24.05.2018 09:27:17 |
5. |
Vomela Tomáš | 20.02.2009 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 28.06.2018 05:56:09 |
6. |
Borák Lukáš | 11.03.2010 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 01.07.2018 14:19:01 |
7. |
Žák Filip | 08.02.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 09.07.2018 07:10:02 |
8. |
Prosová Adéla | 07.02.2010 | TK Bystřice n.Pernštejnem | odhlášeno hráčem | 09.07.2018 19:13:25 |
9. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 09.07.2018 20:52:21 |
10. |
Bartonkova Dora | 12.03.2010 | Mosilana Brno | odhlášeno pořadatelem | 10.07.2018 22:39:40 |
11. |
Filipi Dominika | 25.10.2010 | SK Tenis Tišnov | odhlášeno hráčem | 11.07.2018 07:53:26 |