Český tenisový svaz
Název:
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK
Datum:
06.-07.07.
Pořadatel:
TK Znojmo (200)
Místo konání:
Tenis.dvorce, Do Lesek, ZN
Kódové číslo:
916589
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Wirgler Martin
Vídeňská Třída 28
66902 Znojmo
Tel. (1):
602456980
E-mail:
mwirgler@seznam.cz
Internet:
www.tkznojmo.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je zařazen do IV. ročníku turnajového okruhu JmTS babytenisu 2019 pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka. Bližší informace na stránkách JmTS www.jihomoravsky.cztenis.cz
Turnaj hrají zvlášť chlapci a dívky. Chlapci a dívky hrají v sobotu 6.7.2019, prezentace chlapci do 8:30 a dívky do 9:30 hodin.
Děkuji M.Wirgler - TK Znojmo.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno. sobota 6.7. v 8:30
16.03.2019 07:57:54
2.
Pokorný Petr 10.02.2010 TK Moravský Krumlov z.s. sobota 6.7. v 8:30
19.03.2019 11:33:48
3.
Bartovic Artur 27.04.2010 TC Brno. sobota 6.7. v 8:30
12.05.2019 22:18:14
4.
Beňo Ondřej 30.09.2011 TK Znojmo sobota 6.7. v 8:30
16.05.2019 09:25:29
5.
Vurm Gustav 03.02.2011 TC Brno. sobota 6.7. v 8:30
09.06.2019 16:04:02
6.
Hubcej Matyáš 17.10.2011 HTK Třebíč sobota 6.7. v 8:30
10.06.2019 20:29:40
7.
Pokorný Filip 03.06.2011 TK Znojmo sobota 6.7. v 8:30
11.06.2019 16:44:50
8.
Krkoška Matyáš 12.10.2010 TJ MSV Studénka, z.s. sobota 6.7. v 8:30
18.06.2019 12:36:41
9.
Krkoška Šimon 16.07.2012 TJ MSV Studénka, z.s. sobota 6.7. v 8:30
18.06.2019 12:37:32
10.
Nováček David 30.10.2011 HTK Třebíč sobota 6.7. v 8:30
27.06.2019 21:07:10
11.
Křižan Richard 30.09.2010 Tenisový klub Mikulov, spolek sobota 6.7. v 8:30
02.07.2019 21:47:12
12.
Schneebaum Andreas 30.04.2010 HTK Třebíč volná karta
03.07.2019 20:20:27
13.
volná karta      
volná karta
14.
volná karta      
volná karta
15.
volná karta      
volná karta
16.
volná karta      
volná karta
17.
volná karta      
volná karta
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s. sobota 6.7. v 9:30
15.03.2019 00:18:23
2.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov sobota 6.7. v 9:30
16.03.2019 22:33:53
3.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov sobota 6.7. v 9:30
17.03.2019 07:54:11
4.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov sobota 6.7. v 9:30
17.03.2019 08:38:40
5.
Schmidová Nina 13.10.2011 TK Znojmo sobota 6.7. v 9:30
17.03.2019 09:34:55
6.
Tománková Denisa 08.01.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s. sobota 6.7. v 9:30
17.03.2019 19:57:05
7.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo sobota 6.7. v 9:30
19.03.2019 07:35:31
8.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod sobota 6.7. v 9:30
20.03.2019 21:09:28
9.
Brodská Laura 11.05.2011 HTK Třebíč sobota 6.7. v 9:30
21.03.2019 21:24:50
10.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo sobota 6.7. v 9:30
30.04.2019 13:53:39
11.
Válkyová Tereza 07.11.2010 TC Brno. sobota 6.7. v 9:30
28.05.2019 18:14:35
12.
Obůrková Anna 26.09.2011 TK Znojmo sobota 6.7. v 9:30
09.06.2019 23:32:06
13.
Smejkalová Monika 11.07.2010 TC-MJ TENIS Líšeň sobota 6.7. v 9:30
30.06.2019 17:06:38
14.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 TK AGROFERT Prostějov sobota 6.7. v 9:30
01.07.2019 10:04:16
15.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TK Zlín sobota 6.7. v 9:30
02.07.2019 21:18:03

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Zedníčková Emma 12.10.2010 HTK Třebíč odhlášeno hráčem
04.06.2019 21:42:05
2.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem odhlášeno hráčem
28.06.2019 07:52:17
3.
Páleník Martin 27.08.2010 TK Znojmo odhlášeno pořadatelem
28.06.2019 13:05:09
4.
Procházková Nela 22.10.2010 TK Znojmo odhlášeno pořadatelem
30.06.2019 09:32:32
5.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
30.06.2019 22:37:03
6.
Kiss Jindřich 13.07.2011 TK Moravský Krumlov z.s. odhlášeno hráčem
02.07.2019 08:04:52
7.
Molíková Ela 28.09.2010 TK Znojmo odhlášeno pořadatelem
02.07.2019 21:49:38
8.
Nečas Lukáš 15.04.2010 TK Znojmo odhlášeno pořadatelem
03.07.2019 20:21:12
9.
Šlapanský Kryštof 24.03.2010 TK Moravský Krumlov z.s. odhlášeno hráčem
03.07.2019 21:52:56
10.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno odhlášeno pořadatelem
05.07.2019 17:35:44