Název: |
Loko Baby Tour 2020 II. |
Datum: |
11.-11.07. |
Pořadatel: |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. (200) |
Kódové číslo: |
916587 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Bc. Vladyka Jan |
Květná 27 | |
32600 Plzeň | |
Tel. (1): |
775 996 587 |
E-mail: |
TSLoko@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Brejcha Jan | 01.09.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | 27.04.2020 10:01:18 |
|
2. |
Balínová Eliška | 15.07.2011 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 22.05.2020 15:48:28 |
|
3. |
Michel Théo | 09.06.2011 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | volná karta | 13.06.2020 12:30:21 |
4. |
Brandtová Michaela | 29.06.2012 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | volná karta | 22.06.2020 11:18:23 |
5. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 22.06.2020 13:04:17 |
6. |
Stuna Ondřej | 25.02.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | volná karta | 25.06.2020 19:44:39 |
7. |
Liška Ondřej | 18.08.2011 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 26.06.2020 08:15:12 |
8. |
Pechová Nikol | 23.05.2012 | TK Škoda Plzeň z.s. | volná karta | 02.07.2020 06:20:13 |
9. |
Chrastný Adam | 13.04.2013 | LTC Rakovník | volná karta | 02.07.2020 14:48:55 |
10. |
Nuslová Amélie | 22.08.2011 | TK Roja Příbram z.s. | volná karta | 02.07.2020 23:29:09 |
11. |
Rulík Jakub | 16.02.2011 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 06.07.2020 15:18:50 |
12. |
Král Jáchym | 28.04.2012 | SK Tenis Mýto, z.s. | volná karta | 07.07.2020 12:06:49 |
13. |
Skácel Marcel | 25.07.2012 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 08.07.2020 19:34:16 |
14. |
Skácel Štěpán | 25.07.2012 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 08.07.2020 19:35:24 |
15. |
Plecitý Vilém | 25.03.2013 | I.ČLTK Praha | volná karta | 10.07.2020 09:46:24 |
16. |
Plecitý Vít | 05.04.2011 | Lokomotiva Beroun | volná karta | 10.07.2020 09:46:44 |
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Řehoř Benjamín | 30.03.2012 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 13.04.2020 21:41:41 |
2. |
Zikmund Adam | 29.01.2013 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 21.05.2020 21:00:58 |
3. |
Blaščík Matyáš Dominik | 26.09.2013 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 30.06.2020 06:14:07 |
4. |
Kouba Jáchym | 28.12.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 07.07.2020 12:48:49 |
5. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno pořadatelem | 10.07.2020 07:58:54 |
6. |
Buchner Robert | 27.03.2011 | TK Františkovy Lázně | odhlášeno pořadatelem | 10.07.2020 10:24:42 |