Český tenisový svaz
Název:
AKUNA CUP TOUR III
Datum:
05.-06.07.
Pořadatel:
TK Slavia Orlová (200)
Kódové číslo:
916580
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
tecnifibre
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Hašek Jan
F.S.Tůmy 1215
735 14 Orlová-Lutyně
Tel. (1):
775189190
Tel. (2):
596513596
E-mail:
tkslavia.orlova@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

CHLAPCI PREZENTACE do 08:30 hod. , DÍVKY PREZENTACE do 09:30 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Flaksová Helena 09.05.2011 TK TENNISPOINT FM  
17.03.2019 19:22:59
2.
Fikáčková Andrea 08.04.2011 Lokomotiva Zdice  
26.03.2019 21:12:36
3.
Švidrnoch Viktor 05.07.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
29.04.2019 16:29:51
4.
Drobná Adéla 28.06.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá  
30.04.2019 07:26:22
5.
Prstecký Jan 16.08.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
12.05.2019 12:37:55
6.
Furmánková Natalie 15.03.2010 TC BIOCEL Vratimov z.s.  
12.05.2019 17:54:15
7.
Kalivodová Laura Victoria 21.01.2010 Slavoj Český Těšín  
15.05.2019 18:05:46
8.
Beran Antonín 11.02.2011 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.  
20.05.2019 11:13:57
9.
Galgonková Eliška 20.09.2010 TC Ostrava Nová Ves  
22.05.2019 20:32:49
10.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová  
30.05.2019 12:34:58
11.
Bill Adam 24.12.2011 TK Slavia Orlová  
07.06.2019 14:47:05
12.
Konderla Denis 17.03.2011 Slavoj Český Těšín  
10.06.2019 20:58:48
13.
Novotná Sára Anna 22.05.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá  
17.06.2019 21:09:58
14.
Günter Max 30.03.2011 TJ Sokol Rychvald  
20.06.2019 22:07:34
15.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová  
23.06.2019 19:42:09
16.
Bury Lukasz 03.01.2011 SK Vitality Slezsko o.s.  
30.06.2019 14:50:46
17.
Waloschek Jan 14.03.2011 Tennis Hill Havířov o.s.  
01.07.2019 20:12:56
18.
Čech Jakub 13.07.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
02.07.2019 14:16:02

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov odhlášeno hráčem
28.04.2019 18:34:02
2.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava odhlášeno hráčem
22.06.2019 08:42:10
3.
Panáček Jan 18.04.2011 SK HAMR, z.s. odhlášeno hráčem
30.06.2019 11:10:47
4.
Stáňová Šárka 01.01.2011 Tenisový klub Rokycany odhlášeno hráčem
01.07.2019 07:46:38