Název: |
HEAD SERIE II. ZNOJMO 2018 |
Datum: |
01.-01.07. |
Pořadatel: |
TK Znojmo (200) |
Místo konání: |
Tenisové dvorce, Do Lesek, ZN |
Kódové číslo: |
916573 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Wirgler Martin |
Vídeňská Třída 28 | |
66902 Znojmo | |
Tel. (1): |
602456980 |
E-mail: |
mwirgler@seznam.cz |
Internet: |
www.tkznojmo.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Krňávek Daniel | 02.03.2011 | TC Brno. | volná karta | 15.03.2018 11:29:20 |
2. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | volná karta | 19.03.2018 21:08:58 |
3. |
Ferenc Ondřej | 08.05.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 26.03.2018 10:12:52 |
4. |
Sandecky David | 24.07.2009 | TC Brno. | volná karta | 19.04.2018 10:58:58 |
5. |
Molíková Zuzana | 21.10.2009 | TK Znojmo | volná karta | 22.04.2018 23:17:45 |
6. |
Trefil Tobias | 09.11.2010 | TC Brno. | volná karta | 13.05.2018 10:36:51 |
7. |
Wirgler Tomáš | 05.03.2009 | TK Znojmo | volná karta | 10.06.2018 14:32:55 |
8. |
Honzíková Natálie | 12.09.2009 | TJ Kraví Hora Brno | volná karta | 16.06.2018 13:03:03 |
9. |
Procházková Nela | 22.10.2010 | TK Znojmo | volná karta | 25.06.2018 15:10:50 |
10. |
Pokorný Filip | 03.06.2011 | TK Znojmo | volná karta | 26.06.2018 08:18:45 |
11. |
Pokorna Kristýna | 11.02.2009 | TK Znojmo | volná karta | 26.06.2018 08:19:34 |
12. |
Dřevojanová Eliška | 25.03.2009 | HTK Třebíč | volná karta | 26.06.2018 10:05:53 |
13. |
Dřevojanová Anežka | 14.11.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 26.06.2018 10:08:09 |
14. |
Šlapanský Kryštof | 24.03.2010 | TK Moravský Krumlov z.s. | volná karta | 29.06.2018 07:21:41 |
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Chladová Ema | 11.07.2010 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 23.03.2018 20:54:28 |
2. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 18.04.2018 09:06:01 |
3. |
KOŠŤÁL Jakub | 05.08.2009 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 20.04.2018 15:05:15 |
4. |
Hála Marek | 05.09.2009 | TC BORS CLUB | odhlášeno hráčem | 22.06.2018 08:31:01 |
5. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | odhlášeno hráčem | 28.06.2018 08:10:01 |
6. |
Zoubková Anna | 15.06.2009 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno pořadatelem | 29.06.2018 17:17:51 |