Název: |
2. Sparťanská pětka - STŘEDNÍ KURT |
Datum: |
29.-29.06. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (250) |
Místo konání: |
TK Sparta areál Tatran |
Kódové číslo: |
916570 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
20 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
Za Císařským mlýnem 2/1115 | |
17000 Praha 7 | |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Internet: |
www.tkspartapraha.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | 15.03.2019 18:07:07 |
|
2. |
Hánová Ema | 10.07.2012 | Lokomotiva Zdice | 17.03.2019 22:16:03 |
|
3. |
Zikmund Adam | 29.01.2013 | TK Sparta Praha | 21.03.2019 09:11:28 |
|
4. |
Burešová Karolína | 23.01.2012 | TK Sparta Praha | 24.03.2019 23:43:43 |
|
5. |
Myland Adam Joseph | 24.05.2011 | SK HAMR, z.s. | 02.04.2019 21:08:49 |
|
6. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | 02.04.2019 22:41:14 |
|
7. |
Blaščík Tobiáš Samuel | 27.05.2012 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 08.04.2019 08:19:53 |
|
8. |
Fáčková Tereza | 07.12.2011 | SK HAMR, z.s. | 08.04.2019 08:38:24 |
|
9. |
Mastná Daria | 29.01.2011 | HTK Třebíč | 08.04.2019 23:50:10 |
|
10. |
Faltysová Gabriela | 30.06.2011 | Lokomotiva Praha | 11.04.2019 10:20:02 |
|
11. |
Weigert Matyáš | 12.04.2012 | SK HAMR, z.s. | 21.04.2019 16:53:58 |
|
12. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | 23.04.2019 09:55:10 |
|
13. |
Panáček Jan | 18.04.2011 | SK HAMR, z.s. | 24.04.2019 14:25:50 |
|
14. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | 24.04.2019 18:46:35 |
|
15. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | 25.04.2019 09:00:09 |
|
16. |
Germala Robert | 02.04.2012 | SK HAMR, z.s. | 29.04.2019 21:07:08 |
|
17. |
Šedivcová Liliana | 15.09.2011 | Lokomotiva Zdice | 29.04.2019 21:22:51 |
|
18. |
Neužilová Natálie | 13.03.2011 | TK Sparta Praha | 05.05.2019 19:01:49 |
|
19. |
Babovák Daniel | 23.02.2012 | LTC Houštka | 09.05.2019 21:22:13 |
|
20. |
Nováková Simona | 20.01.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 18.05.2019 23:10:31 |
|
21. |
Michel Théo | 09.06.2011 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 19.05.2019 16:13:46 |
|
22. |
Mrazek Richard | 18.06.2012 | TK Sparta Praha | 17.06.2019 12:39:02 |
|
23. |
Blaščík Matyáš Dominik | 26.09.2013 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 17.06.2019 14:28:46 |
|
24. |
Kovář Antonín | 27.09.2011 | TK Olymp Praha | 18.06.2019 15:12:31 |
|
25. |
Červený Marek | 12.08.2013 | TK Olymp Praha | 21.06.2019 18:53:19 |
|
26. |
Neubergová Natálie | 19.08.2012 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 24.06.2019 19:51:00 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Soukup Daniel | 18.02.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 20.05.2019 10:41:29 |
2. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 08.06.2019 21:10:33 |
3. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 22.06.2019 21:22:44 |
4. |
Vedralová Eliška | 24.01.2011 | TENIS Klánovice | odhlášeno hráčem | 26.06.2019 08:55:52 |