Datum: |
23.-23.06. |
Pořadatel: |
TK SC OSTRAVA (200) |
Kódové číslo: |
916558 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Eliáš Miroslav |
Budečská 4 | |
702 00 Ostrava | |
Tel. (1): |
608737818 |
E-mail: |
elias6@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 19.03.2019 09:34:34 |
2. |
Skácelíková Klára | 18.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 19.03.2019 13:07:05 |
3. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | volná karta | 26.03.2019 19:10:39 |
4. |
Zajac Michal | 11.04.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | volná karta | 29.03.2019 13:25:50 |
5. |
Macura Nela | 14.02.2011 | TK SC OSTRAVA | volná karta | 31.03.2019 16:51:26 |
6. |
Valkovič Šimon | 05.12.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta | 02.04.2019 20:57:19 |
7. |
Bury Lukasz | 03.01.2011 | TK Slavia Orlová | volná karta | 09.04.2019 15:11:19 |
8. |
Klimentová Barbora | 26.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 17.04.2019 22:10:39 |
9. |
Stanovská Kristýna | 28.01.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 23.04.2019 11:50:06 |
10. |
Vala Max | 04.04.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | volná karta | 23.04.2019 12:40:29 |
11. |
Forgačová Sofie | 01.11.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta | 23.04.2019 21:38:04 |
12. |
Palupa Tobiáš | 25.06.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta | 25.04.2019 18:19:08 |
13. |
Višňovská Vanessa | 28.01.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 27.04.2019 13:43:26 |
14. |
Recová Sofie | 08.12.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 28.04.2019 22:50:49 |
15. |
Gabzdyl Viktor | 11.06.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | volná karta | 01.05.2019 10:51:04 |
16. |
Cecava Patrick | 19.09.2012 | TK TENNISPOINT FM | volná karta | 01.05.2019 19:35:56 |
17. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 04.05.2019 08:12:10 |
18. |
Kunčická Emílie | 09.11.2011 | Rožnovský tenisový klub | volná karta | 09.05.2019 11:23:46 |
19. |
Furmánková Natalie | 15.03.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta | 12.05.2019 17:52:28 |
20. |
Endlová Karolina | 28.04.2010 | TJ Baník Ostrava OKD | volná karta | 14.05.2019 18:54:49 |
21. |
Slováková Karolína | 05.03.2011 | TK Milo Olomouc | volná karta | 20.05.2019 09:40:52 |
22. |
Kostková Adéla | 20.05.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | volná karta | 29.05.2019 08:53:16 |
23. |
Gebauerová Agáta | 06.04.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 29.05.2019 22:14:10 |
24. |
Vantuch Vojta | 07.06.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta | 02.06.2019 19:07:48 |
25. |
Pajer Vítek | 27.05.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 06.06.2019 17:42:33 |
26. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 09.06.2019 23:40:30 |
27. |
Satrapa Martin | 25.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 10.06.2019 13:32:48 |
28. |
Losková Marie | 22.07.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | volná karta | 11.06.2019 22:17:43 |
29. |
Mrvíková Natálie | 29.03.2011 | TJ Baník Ostrava OKD | volná karta | 13.06.2019 11:00:34 |
30. |
Sedláčková Sára | 17.01.2011 | TK Mohelnice, z.s. | volná karta | 15.06.2019 17:28:01 |
31. |
Rozmahelová Leontýna | 22.03.2010 | TK Dolní Benešov | volná karta | 16.06.2019 01:09:17 |
32. |
Nantlová Ella | 09.03.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 17.06.2019 14:06:10 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | 17.06.2019 19:33:45 |
|
2. |
Kořének Richard | 25.01.2010 | SK Zlín-Mladcová | 18.06.2019 16:04:15 |
|
3. |
Výtisk Antonín | 15.02.2010 | TJ Sokol Dolní Lhota | 19.06.2019 08:03:50 |
|
4. |
Výtisk Josef | 16.05.2012 | TJ Sokol Dolní Lhota | 19.06.2019 08:06:23 |
|
5. |
Bulejka Adam | 06.09.2012 | TK Zlín | 21.06.2019 13:08:06 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Gáliková Adriana | 02.04.2012 | TK TENNISPOINT FM | odhlášeno hráčem | 08.05.2019 15:18:00 |
2. |
Janoviaková Renata | 29.11.2010 | TK TENNISPOINT FM | odhlášeno hráčem | 22.05.2019 09:53:31 |
3. |
Janošová Barbora | 01.09.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | odhlášeno hráčem | 01.06.2019 12:21:01 |
4. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 13.06.2019 07:18:53 |
5. |
Dorazil Tadeáš | 20.11.2011 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | odhlášeno hráčem | 16.06.2019 23:54:03 |
6. |
Krkoška Matyáš | 12.10.2010 | Tenisový klub Studénka z.s. | odhlášeno hráčem | 18.06.2019 12:36:04 |
7. |
Krkoška Šimon | 16.07.2012 | Tenisový klub Studénka z.s. | odhlášeno hráčem | 18.06.2019 12:37:06 |
8. |
Indraková Eliška | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | odhlášeno hráčem | 19.06.2019 19:32:20 |