Český tenisový svaz
Datum:
23.-23.06.
Pořadatel:
TK SC OSTRAVA (200)
Kódové číslo:
916558
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Ne do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Eliáš Miroslav
Budečská 4
702 00 Ostrava
Tel. (1):
608737818
E-mail:
elias6@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Indraková Eliška 26.04.2010 TO TJ Nový Jičín  
17.03.2019 16:28:16
2.
Krkoška Matyáš 12.10.2010 TJ MSV Studénka, z.s.  
19.03.2019 08:34:10
3.
Krkoška Šimon 16.07.2012 TJ MSV Studénka, z.s.  
19.03.2019 08:38:12
4.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov  
19.03.2019 09:34:34
5.
Skácelíková Klára 18.01.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
19.03.2019 13:07:05
6.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
26.03.2019 19:10:39
7.
Dorazil Tadeáš 20.11.2011 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.  
26.03.2019 20:44:28
8.
Zajac Michal 11.04.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá  
29.03.2019 13:25:50
9.
Macura Nela 14.02.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s.  
31.03.2019 16:51:26
10.
Valkovič Šimon 05.12.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s.  
02.04.2019 20:57:19
11.
Bury Lukasz 03.01.2011 SK Vitality Slezsko o.s.  
09.04.2019 15:11:19
12.
Klimentová Barbora 26.01.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
17.04.2019 22:10:39
13.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
23.04.2019 11:50:06
14.
Vala Max 04.04.2011 TK ARBREX-OSTRAVA  
23.04.2019 12:40:29
15.
Forgačová Sofie 01.11.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s.  
23.04.2019 21:38:04
16.
Palupa Tobiáš 25.06.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s.  
25.04.2019 18:19:08
17.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí  
27.04.2019 13:43:26
18.
Recová Sofie 08.12.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
28.04.2019 22:50:49
19.
Janošová Barbora 01.09.2010 TC BIOCEL Vratimov z.s.  
29.04.2019 20:22:48
20.
Gabzdyl Viktor 11.06.2010 SK Vitality Slezsko o.s.  
01.05.2019 10:51:04
21.
Cecava Patrick 19.09.2012 TK TENNISPOINT FM  
01.05.2019 19:35:56
22.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
04.05.2019 08:12:10
23.
Kunčická Emílie 09.11.2011 Rožnovský tenisový klub  
09.05.2019 11:23:46
24.
Furmánková Natalie 15.03.2010 TC BIOCEL Vratimov z.s.  
12.05.2019 17:52:28
25.
Endlová Karolina 28.04.2010 TJ Baník Ostrava OKD  
14.05.2019 18:54:49
26.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko  
18.05.2019 08:08:53
27.
Slováková Karolína 05.03.2011 SK Véska  
20.05.2019 09:40:52

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Gáliková Adriana 02.04.2012 TK TENNISPOINT FM odhlášeno hráčem
08.05.2019 15:18:00
2.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. odhlášeno hráčem
22.05.2019 09:53:31