Český tenisový svaz
Název:
AKUNA CUP TOUR I
Datum:
22.-23.06.
Pořadatel:
TK Slavia Orlová (200)
Kódové číslo:
916556
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
tecnifibre
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Hašek Jan
F.S.Tůmy 1215
735 14 Orlová-Lutyně
Tel. (1):
775189190
Tel. (2):
596513596
E-mail:
tkslavia.orlova@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

CHLAPCI PREZENTACE 22.6.2019 do 08:30 hod.,DÍVKY PREZENTACE 22.6.2019 do 10:30 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Flaksová Helena 09.05.2011 TK TENNISPOINT FM  
17.03.2019 19:18:35
2.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín  
20.03.2019 18:50:32
3.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov  
25.03.2019 12:45:20
4.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK JC Sport Opava  
30.03.2019 19:42:35
5.
Zemanová Zuzana 02.02.2010 Beskydský tenisový klub  
02.04.2019 16:16:05
6.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava  
15.04.2019 20:17:07
7.
Struminská Julie 05.05.2010 Tennis Hill Havířov o.s.  
28.04.2019 20:21:43
8.
Hlistová Eliška 19.10.2011 TK TENNISPOINT FM  
06.05.2019 19:23:02
9.
Gáliková Adriana 02.04.2012 TK TENNISPOINT FM  
08.05.2019 15:20:21
10.
Serafin Samuel 14.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá  
11.05.2019 21:18:18
11.
Kalivodová Laura Victoria 21.01.2010 Slavoj Český Těšín  
15.05.2019 18:03:54
12.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
22.05.2019 09:54:40
13.
Galgonková Eliška 20.09.2010 TC Ostrava Nová Ves  
22.05.2019 20:25:51