Český tenisový svaz
Datum:
15.-15.06.
Pořadatel:
TK Moravský Krumlov z.s. (200)
Kódové číslo:
916555
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Vespalec Marek
Sídliště 342
67201 Moravský Krumlov
Tel. (1):
724357192
E-mail:
marekvespalec@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Prezentace hráčů do 8:45
adresa tenisového areálu: Pod Hradbami 174, Moravský Krumlov
příjezd přes Kláštěrní náměstí, dále směr Sportovní areál , kurty jsou za fotbalovým hřištěm

Těšíme se na Vás
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s.  
15.03.2019 00:15:54
2.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov  
16.03.2019 22:57:58
3.
Kiss Jindřich 13.07.2011 TK Moravský Krumlov z.s.  
19.03.2019 11:02:43
4.
Šlapanský Kryštof 24.03.2010 TK Moravský Krumlov z.s.  
19.03.2019 11:22:35
5.
Pokorný Petr 10.02.2010 TK Moravský Krumlov z.s.  
19.03.2019 11:33:00
6.
Zedníčková Emma 12.10.2010 HTK Třebíč  
21.03.2019 11:48:29
7.
Hudec David 11.10.2010 Start Brno  
28.03.2019 11:52:30
8.
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno  
28.03.2019 11:53:38
9.
Hajnovičová Marina 12.05.2010 D&M Tennis Academy, z.s.  
15.05.2019 14:12:35
10.
Kvapil Antonín 15.08.2010 SK Týniště nad Orlicí  
25.05.2019 22:20:45
11.
Válkyová Tereza 07.11.2010 TC Brno.  
28.05.2019 20:52:39
12.
Švanda Jan 19.03.2011 D&M Tennis Academy, z.s.  
28.05.2019 22:37:03
13.
Brauner Michal 29.01.2010 TJ Sokol Uherský Brod  
03.06.2019 22:42:18
14.
Skalická Ela 15.01.2010 -  
04.06.2019 07:27:38
15.
Kopřivová Ella 22.03.2011 TK Spartak Jihlava  
10.06.2019 15:05:03

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Schmidová Nina 13.10.2011 TK Znojmo odhlášeno hráčem
23.04.2019 20:56:32
2.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno odhlášeno hráčem
09.06.2019 21:27:27
3.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo odhlášeno hráčem
12.06.2019 20:14:20