Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
15.-15.06. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Místo konání: |
Praha Záběhlice |
Kódové číslo: |
916553 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 13:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
K Vodě 3200/3 | |
10600 Praha 10 | |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | volná karta | 16.03.2019 16:31:55 |
2. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.03.2019 21:51:37 |
3. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 18.03.2019 22:40:57 |
4. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 19.03.2019 11:36:19 |
5. |
Foldová Kateřina | 02.09.2010 | TK Ústí n.Labem | volná karta | 20.03.2019 09:57:54 |
6. |
Polášek Oliver | 10.08.2011 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | volná karta | 21.03.2019 13:16:02 |
7. |
Dušková Darina | 14.10.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 22.03.2019 09:40:54 |
8. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 23.03.2019 18:20:48 |
9. |
Kouba Vojtěch | 22.01.2010 | TK Škoda Plzeň z.s. | volná karta | 25.03.2019 11:27:28 |
10. |
Kouba Jáchym | 28.12.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | volná karta | 25.03.2019 12:30:28 |
11. |
Martinovský Tobiáš | 23.02.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 27.03.2019 19:59:56 |
12. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 30.03.2019 13:18:23 |
13. |
Sedlatý Mikuláš | 18.05.2010 | TENIS Klánovice | volná karta | 03.04.2019 07:44:04 |
14. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 07.04.2019 23:05:29 |
15. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 08.04.2019 11:11:49 |
16. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 09.04.2019 17:12:06 |
17. |
Phillipová Denisa | 28.02.2011 | SK Štětí | volná karta | 28.04.2019 07:20:13 |
18. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | volná karta | 28.04.2019 18:15:21 |
19. |
Vogel Robin | 05.01.2011 | TC VŠ Praha | volná karta | 02.05.2019 09:57:05 |
20. |
Jagr Lukas | 11.01.2010 | TK Písek | volná karta | 20.05.2019 19:05:02 |
21. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 25.05.2019 23:32:48 |
22. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 27.05.2019 09:02:52 |
23. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | volná karta | 27.05.2019 10:46:32 |
24. |
Horáček Filip | 14.12.2011 | LTK Liberec | volná karta | 04.06.2019 11:48:31 |
25. |
Vacková Vanessa | 13.08.2010 | TGC Kunratice | volná karta | 04.06.2019 22:51:14 |
26. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 09.06.2019 12:55:00 |
27. |
Gao Tianshuo | 02.10.2010 | TLC Sport,z.s. | volná karta | 10.06.2019 09:30:43 |
28. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 10.06.2019 11:19:43 |
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šináglová Nela | 25.06.2010 | TC VITALITY Březnice | odhlášeno hráčem | 18.04.2019 13:45:56 |
2. |
Doleželová Alžběta | 02.03.2010 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 23.04.2019 15:49:07 |
3. |
Vernerová Sabina | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 07.05.2019 14:50:00 |
4. |
Řežábková Tereza | 16.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 19.05.2019 18:15:09 |
5. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 28.05.2019 07:46:41 |
6. |
Řehoř Benjamín | 30.03.2012 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 29.05.2019 11:55:29 |
7. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 05.06.2019 10:16:42 |
8. |
Fuková Viktorie | 14.04.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | odhlášeno hráčem | 08.06.2019 19:10:00 |
9. |
Baar Patrik | 12.01.2010 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | odhlášeno hráčem | 08.06.2019 19:46:50 |
10. |
Baarová Natálie | 12.01.2010 | TENIS Klánovice | odhlášeno hráčem | 08.06.2019 19:47:19 |
11. |
Kobzová Anna | 29.09.2010 | Sokol Čimice | odhlášeno hráčem | 10.06.2019 10:42:13 |
12. |
Štěpánek Adam | 26.04.2011 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 10.06.2019 10:44:19 |
13. |
Germala Robert | 02.04.2012 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 10.06.2019 13:53:19 |
14. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 10.06.2019 18:40:39 |
15. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 10.06.2019 22:40:27 |
16. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 11.06.2019 12:44:37 |
17. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 11.06.2019 15:01:33 |
18. |
Andrlová Katka | 07.08.2011 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 11.06.2019 22:49:29 |
19. |
Krajíčková Nela | 22.09.2010 | Tenisový klub Rokycany | odhlášeno hráčem | 12.06.2019 08:07:11 |
20. |
Hrnčířová Anna | 06.09.2011 | TENIS Klánovice | odhlášeno hráčem | 12.06.2019 11:25:40 |
21. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 12.06.2019 19:48:58 |
22. |
Wolfgramm Sophia | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 12.06.2019 21:57:34 |
23. |
Faltysová Gabriela | 30.06.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno pořadatelem | 13.06.2019 09:27:40 |
24. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 13.06.2019 09:27:53 |
25. |
Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most | odhlášeno pořadatelem | 13.06.2019 12:47:54 |
26. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno pořadatelem | 14.06.2019 11:17:28 |
27. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno pořadatelem | 14.06.2019 11:34:36 |