Český tenisový svaz
Název:
Hamerský babytenisový okruh
Datum:
08.-08.06.
Pořadatel:
SK HAMR, z.s. (200)
Místo konání:
Praha Záběhlice
Kódové číslo:
916550
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 13:30 hod.
Kontaktní osoba:
Havelka Ladislav
K Vodě 3200/3
10600 Praha 10
Tel. (1):
724160083
E-mail:
havelka.ladislav@gmail.com
Internet:
www.hamrsport.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je součástí Hamerského babytenisového okruhu 11 turnajů. Do celkového pořadí se počítají všechny akce. Přednost při přijetí mají hráči SK HAMR a účastníci minulých turnajů.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
16.03.2019 12:18:28
2.
Mousa Sarah 12.05.2010 Junior TC Praha volná karta
16.03.2019 13:29:00
3.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha volná karta
17.03.2019 21:50:41
4.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov volná karta
19.03.2019 18:12:08
5.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s. volná karta
20.03.2019 09:57:29
6.
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Olymp Praha volná karta
20.03.2019 20:57:53
7.
Dušková Darina 14.10.2010 LTC Modřany 2005 volná karta
22.03.2019 09:38:45
8.
Žáčková Marcela 26.11.2010 I.ČLTK Praha volná karta
22.03.2019 10:03:57
9.
Drábová Sára 21.09.2011 SK HAMR, z.s. volná karta
24.03.2019 07:27:10
10.
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha volná karta
24.03.2019 19:40:39
11.
Martinovský Tobiáš 23.02.2011 Tenis club Úvaly volná karta
27.03.2019 19:59:27
12.
Jelínková Adéla 29.01.2011 Sokol Králův Dvůr volná karta
01.04.2019 10:54:36
13.
Štěpánek Adam 26.04.2011 LTK Liberec volná karta
01.04.2019 12:40:38
14.
Sedlatý Mikuláš 18.05.2010 LTK Liberec volná karta
03.04.2019 07:44:58
15.
Phillipová Denisa 28.02.2011 SK Štětí volná karta
07.04.2019 17:37:25
16.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s. volná karta
07.04.2019 23:04:26
17.
Merunová Veronika 07.03.2011 Sokol Králův Dvůr volná karta
08.04.2019 10:43:25
18.
Michna Lisa 26.07.2012 SK HAMR, z.s. volná karta
08.04.2019 11:04:34
19.
Michna Gabriel 06.07.2011 SK HAMR, z.s. volná karta
08.04.2019 11:11:25
20.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 SK HAMR, z.s. volná karta
09.04.2019 17:09:39
21.
Solucevova Anna 25.10.2010 Sokol Králův Dvůr volná karta
10.04.2019 20:31:52
22.
Jaroš Vojta 26.02.2011 LTK Liberec volná karta
28.04.2019 18:14:55
23.
Germala Robert 02.04.2012 SK HAMR, z.s. volná karta
29.04.2019 20:02:39
24.
Vacková Vanessa 13.08.2010 TGC Kunratice volná karta
05.05.2019 11:39:40
25.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice volná karta
11.05.2019 17:51:00
26.
Baarová Natálie 12.01.2010 TENIS Klánovice volná karta
11.05.2019 17:52:02
27.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko volná karta
18.05.2019 07:56:42
28.
Kolářová Viktorie 31.01.2011 TGC Kunratice volná karta
21.05.2019 17:01:20
29.
Chmelař Marek 09.07.2010 TK Sparta Praha volná karta
25.05.2019 23:30:59
30.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s. volná karta
26.05.2019 16:14:03
31.
Gao Tianshuo 02.10.2010 TJ Sokol Vršovice volná karta
01.06.2019 20:32:02
32.
Přikrylová Kateřina 28.08.2010 TK Sparta Praha volná karta
04.06.2019 01:22:47

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice odhlášeno hráčem
18.04.2019 13:45:56
2.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou odhlášeno hráčem
05.05.2019 20:02:38
3.
Kobzová Anna 29.09.2010 TJ Kralupy o.s. odhlášeno hráčem
20.05.2019 09:16:11
4.
Nuslová Amélie 22.08.2011 TK Roja Příbram z.s. odhlášeno hráčem
20.05.2019 19:17:41
5.
Čižinská Emma 18.02.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav odhlášeno hráčem
21.05.2019 09:07:37
6.
Čižinská Mia 29.02.2012 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav odhlášeno hráčem
21.05.2019 09:13:49
7.
Stáňová Šárka 01.01.2011 Tenisový klub Rokycany odhlášeno hráčem
23.05.2019 15:35:06
8.
Řehoř Benjamín 30.03.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s. odhlášeno hráčem
29.05.2019 11:55:29
9.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava odhlášeno hráčem
01.06.2019 13:15:44
10.
Blažková Barbora 10.06.2011 LTC Mladá Boleslav o.s. odhlášeno hráčem
03.06.2019 16:45:11
11.
Staněk Miroslav 15.07.2011 TK Radošovice odhlášeno hráčem
05.06.2019 10:16:41
12.
Řežábková Tereza 16.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. odhlášeno hráčem
05.06.2019 19:23:21
13.
Hrbatá Ella 01.01.2011 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
05.06.2019 21:57:04
14.
Pšeničny Dima 23.04.2010 I.ČLTK Praha odhlášeno pořadatelem
06.06.2019 10:08:04
15.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín odhlášeno pořadatelem
06.06.2019 12:21:16
16.
Petrásek Ella Martina 18.08.2011 TK Sparta Praha odhlášeno pořadatelem
06.06.2019 19:43:22
17.
Šedivcová Liliana 15.09.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. odhlášeno pořadatelem
07.06.2019 08:24:01
18.
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha odhlášeno pořadatelem
07.06.2019 08:24:14
19.
Roček Eduard 31.01.2011 SK Aritma Praha odhlášeno pořadatelem
07.06.2019 09:02:11
20.
Hrnčířová Anna 06.09.2011 TENIS Klánovice odhlášeno pořadatelem
07.06.2019 13:19:49
21.
Baier Lukáš 28.05.2010 SK Matchball Česká Lípa odhlášeno pořadatelem
07.06.2019 17:28:16
22.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno pořadatelem
07.06.2019 17:29:57
23.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s. odhlášeno pořadatelem
07.06.2019 17:30:13
24.
Kouba Jáchym 28.12.2011 TK Škoda Plzeň z.s. odhlášeno pořadatelem
07.06.2019 17:30:22
25.
Coxon Ben 06.10.2011 - odhlášeno pořadatelem
07.06.2019 17:38:58