Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-02.06.
Pořadatel:
západočeský ()
Místo konání:
TK Škoda Plzeň
Kódové číslo:
916549
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Hrdina Jiří
Pod Košutkou 16
323 17 Plzeň
Tel. (1):
603572023
Tel. (2):
737862499
E-mail:
tkskodaplzen@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

!!! Adresa kurtů: Luční 60a, 301 00 Plzeň - Roudná !!!
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Křivanec Lukáš 15.06.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
15.03.2019 00:50:21
2.
Mottlová Sofie 11.07.2011 TK Slavia Plzeň  
15.03.2019 19:47:00
3.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
16.03.2019 12:16:08
4.
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, o.s.  
16.03.2019 19:58:45
5.
Lepková Stella 15.09.2010 TK Škoda Plzeň z.s.  
19.03.2019 21:25:42
6.
Řežábková Tereza 16.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
20.03.2019 00:22:43
7.
Podestát Tadeáš 21.04.2011 LTC Domažlice  
22.03.2019 20:40:10
8.
Kouba Jáchym 28.12.2011 TK Škoda Plzeň z.s.  
25.03.2019 10:53:16
9.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.  
25.03.2019 11:02:21
10.
Schaferová Michaela 05.02.2010 TCG Karlovy Vary  
03.04.2019 08:46:55
11.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 SK Tenis Mýto, o.s.  
04.04.2019 22:48:43
12.
Fejka Štěpán 13.07.2011 TK Slavia Plzeň  
10.04.2019 13:25:12
13.
Beránková Rozárie 28.10.2010 TK Slavia Plzeň  
15.04.2019 10:35:28
14.
Kotěšovcová Ema 16.07.2010 TCG Karlovy Vary  
28.04.2019 12:29:38
15.
Kaprál Filip 04.04.2010 TK Škoda Plzeň z.s.  
28.04.2019 15:21:49
16.
Psota David 22.03.2011 TK Slavia Plzeň  
04.05.2019 14:14:57
17.
Juppová Rozálie 23.11.2010 TK Škoda Plzeň z.s.  
05.05.2019 20:57:22
18.
Rais Marek 29.01.2010 LTK Klatovy  
12.05.2019 11:34:52
19.
Strobachová Stela 14.08.2010 TK Slavia Plzeň  
15.05.2019 15:56:45
20.
Stuna Ondřej 25.02.2011 TK Škoda Plzeň z.s.  
17.05.2019 13:49:43
21.
Mudra Matouš 06.01.2010 TCG Karlovy Vary  
19.05.2019 20:30:45
22.
Benešová Sofie 25.03.2010 TK Škoda Plzeň z.s.  
21.05.2019 11:35:41
23.
Janoušek Šimon 16.03.2011 LTK Klatovy  
22.05.2019 09:58:56
24.
Bosák Filip 14.01.2011 TK Slavia Plzeň  
22.05.2019 10:51:20
25.
Svoboda David 26.06.2010 LTK Klatovy  
24.05.2019 05:55:50
26.
Krausová Karolína 27.09.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
28.05.2019 14:57:24
27.
Červená Nikola 15.06.2011 LTC Domažlice  
28.05.2019 22:25:48
28.
Hůrka Marek 19.06.2011 TK Škoda Plzeň z.s.  
29.05.2019 09:08:11
29.
Kloud Jakub 15.05.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
29.05.2019 19:16:38
30.
Lobovská Alena 09.05.2011 LTK Klatovy  
31.05.2019 09:34:51
31.
Vicenda Marek 29.09.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
31.05.2019 16:49:59
32.
volná karta      
volná karta
33.
volná karta      
volná karta
34.
volná karta      
volná karta
35.
volná karta      
volná karta
36.
volná karta      
volná karta
37.
volná karta      
volná karta
38.
volná karta      
volná karta
39.
volná karta      
volná karta
40.
volná karta      
volná karta
41.
volná karta      
volná karta
42.
volná karta      
volná karta
43.
volná karta      
volná karta
44.
volná karta      
volná karta
45.
volná karta      
volná karta
46.
volná karta      
volná karta
47.
volná karta      
volná karta
48.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Krajíčková Nela 22.09.2010 Tenisový klub Rokycany odhlášeno hráčem
30.03.2019 20:27:39
2.
Šedivcová Liliana 15.09.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. odhlášeno hráčem
30.04.2019 19:58:30
3.
Kaslová Sofie 29.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. odhlášeno hráčem
13.05.2019 12:42:12
4.
Vlková Karolína 24.03.2010 TK Slavia Plzeň odhlášeno hráčem
17.05.2019 10:49:38
5.
Buchner Robert 27.03.2011 TK Františkovy Lázně odhlášeno hráčem
29.05.2019 17:41:59
6.
Hrabáková Kateřina 25.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. odhlášeno pořadatelem
31.05.2019 13:07:39