Název: |
Oblastní přebor v babytenisu |
Datum: |
01.-02.06. |
Pořadatel: |
Praha (300) |
Místo konání: |
Komořanská, Praha 12 |
Kódové číslo: |
916547 |
Dvorců + povrch: |
10 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
64 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr Zlesák Jan |
Ovenecká 44 | |
170 00 P-7 | |
Tel. (1): |
774313113 |
E-mail: |
info@ltc2005.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Treutnerová Viktorie | 30.04.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 15.03.2019 06:11:43 |
2. |
Zapský Tobiáš | 12.01.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 16.03.2019 13:18:50 |
3. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | volná karta | 16.03.2019 13:28:06 |
4. |
Horáček Filip | 14.12.2011 | LTK Liberec | volná karta | 16.03.2019 19:07:04 |
5. |
Vernerová Sabina | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 16.03.2019 19:41:04 |
6. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 16.03.2019 23:14:19 |
7. |
Zeman Patrik | 04.01.2010 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 17.03.2019 00:15:49 |
8. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.03.2019 21:47:48 |
9. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | volná karta | 19.03.2019 09:09:06 |
10. |
Michel Maxim | 25.07.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 19.03.2019 21:16:12 |
11. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 20.03.2019 20:57:13 |
12. |
Polášek Oliver | 10.08.2011 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | volná karta | 21.03.2019 12:33:09 |
13. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 24.03.2019 19:40:08 |
14. |
Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 26.03.2019 20:19:32 |
15. |
Tarič Tobiáš | 11.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 28.03.2019 10:14:45 |
16. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 07.04.2019 23:01:55 |
17. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 08.04.2019 10:53:58 |
18. |
Kolářová Viktorie | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 09.04.2019 13:30:32 |
19. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 09.04.2019 17:09:10 |
20. |
Andrlová Katka | 07.08.2011 | TJ Spoje Praha | volná karta | 24.04.2019 09:51:18 |
21. |
Dušková Darina | 14.10.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 25.04.2019 07:21:08 |
22. |
Kuchař Oliver | 08.04.2010 | SK Aritma Praha | volná karta | 26.04.2019 17:42:09 |
23. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 02.05.2019 22:09:18 |
24. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 03.05.2019 04:36:04 |
25. |
Neužilová Natálie | 13.03.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 05.05.2019 19:09:07 |
26. |
Soukup Daniel | 18.02.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 09.05.2019 10:49:08 |
27. |
Wolfgramm Sophia | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 11.05.2019 23:23:40 |
28. |
Havlová Klára | 18.10.2010 | SK Aritma Praha | volná karta | 13.05.2019 08:47:08 |
29. |
Turek Ondřej | 08.07.2010 | TK Olymp Praha | volná karta | 15.05.2019 15:21:09 |
30. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | volná karta | 21.05.2019 16:44:54 |
31. |
Švejcar Antonín | 09.11.2010 | Tenis Semice a.s. | volná karta | 24.05.2019 10:14:11 |
32. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | volná karta | 25.05.2019 13:35:25 |
33. |
Šmejcký Marek | 03.11.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 25.05.2019 19:32:13 |
34. |
Chrastilová Diana | 01.04.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 26.05.2019 10:32:35 |
35. |
Slobodová Kamila | 16.08.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 27.05.2019 13:59:22 |
36. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 28.05.2019 07:49:34 |
37. |
Matoušková Tereza | 14.01.2010 | TK Kročehlavy | volná karta | 28.05.2019 20:15:55 |
38. |
Přikrylová Kateřina | 28.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 28.05.2019 23:31:10 |
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
|||
49. |
volná karta | volná karta |
|||
50. |
volná karta | volná karta |
|||
51. |
volná karta | volná karta |
|||
52. |
volná karta | volná karta |
|||
53. |
volná karta | volná karta |
|||
54. |
volná karta | volná karta |
|||
55. |
volná karta | volná karta |
|||
56. |
volná karta | volná karta |
|||
57. |
volná karta | volná karta |
|||
58. |
volná karta | volná karta |
|||
59. |
volná karta | volná karta |
|||
60. |
volná karta | volná karta |
|||
61. |
volná karta | volná karta |
|||
62. |
volná karta | volná karta |
|||
63. |
volná karta | volná karta |
|||
64. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Čižinská Emma | 18.02.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | jiná oblast | 22.03.2019 15:54:27 |
2. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | jiná oblast | 22.03.2019 15:54:38 |
3. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | jiná oblast | 22.03.2019 15:54:51 |
4. |
Vogel Robin | 05.01.2011 | TC VŠ Praha | odhlášeno hráčem | 15.05.2019 18:13:18 |
5. |
Holubová Eliška | 12.09.2010 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | odhlášeno hráčem | 18.05.2019 17:25:26 |
6. |
Bouda Jan | 07.09.2010 | TopTennis Xaverov s.r.o. | odhlášeno hráčem | 19.05.2019 10:03:02 |
7. |
Zimová Lela | 09.07.2010 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 21.05.2019 10:08:27 |
8. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 27.05.2019 09:09:47 |
9. |
Cenklová Adriana | 11.02.2010 | LTK Klatovy | odhlášeno hráčem | 28.05.2019 09:25:00 |
10. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 28.05.2019 15:37:10 |
11. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 28.05.2019 22:16:55 |
12. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno pořadatelem | 30.05.2019 15:35:48 |
13. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno pořadatelem | 30.05.2019 15:36:13 |