Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor v babytenisu
Datum:
01.-02.06.
Pořadatel:
Praha (300)
Místo konání:
Komořanská, Praha 12
Kódové číslo:
916547
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr Zlesák Jan
Ovenecká 44
170 00 P-7
Tel. (1):
774313113
E-mail:
info@ltc2005.cz

Poznámka pořadatele:

Soutěž se vypisuje pro hráče a hráčky VK děti, hrající baby tenis, rok narození 2010 a 2011. Soutěž je organizována pro chlapce i dívky a mohou se jí zúčastnit i mladší děti. Prezence:Telefonicky v pátek 31. května 2019 mezi 16:00 a 18,00 hod na čísle 774 774 195 nebo osobně ve stejném termínu na dvorcích LTC Modřany 2005 Komořanská ulice, vedle fotbalového hřiště SK Modřany (u cukrovaru), 143 00 Praha 4 – Modřany. Po ukončení prezence bude soutěž rozlosována. Na stránkách www.cztenis.cz bude do 19:30 zveřejněno vylosování a pořadí utkání na sobotu 1. června 2019. Utkání budou zahájena v sobotu 1. června 2019 v 9:00. Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Treutnerová Viktorie 30.04.2010 I.ČLTK Praha volná karta
15.03.2019 06:11:43
2.
Zapský Tobiáš 12.01.2011 TK Sparta Praha volná karta
16.03.2019 13:18:50
3.
Mousa Sarah 12.05.2010 Junior TC Praha volná karta
16.03.2019 13:28:06
4.
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha volná karta
16.03.2019 19:07:04
5.
Vernerová Sabina 05.01.2010 I.ČLTK Praha volná karta
16.03.2019 19:41:04
6.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TK Sparta Praha volná karta
16.03.2019 22:08:39
7.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha volná karta
16.03.2019 23:14:19
8.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005 volná karta
17.03.2019 00:15:49
9.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha volná karta
17.03.2019 21:47:48
10.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha volná karta
19.03.2019 09:09:06
11.
Farajpourova Aináz 17.07.2011 I.ČLTK Praha volná karta
19.03.2019 11:35:15
12.
Michel Maxim 25.07.2010 Tenis Cibulka volná karta
19.03.2019 21:16:12
13.
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Olymp Praha volná karta
20.03.2019 20:57:13
14.
Polášek Oliver 10.08.2011 TK Sokol Horní Počernice,p.s. volná karta
21.03.2019 12:33:09
15.
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha volná karta
24.03.2019 19:40:08
16.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha volná karta
26.03.2019 20:19:32
17.
Tarič Tobiáš 11.06.2010 TK Olymp Praha volná karta
28.03.2019 10:14:45
18.
Pšeničny Dima 23.04.2010 I.ČLTK Praha volná karta
29.03.2019 19:57:24
19.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s. volná karta
07.04.2019 23:01:55
20.
Michna Gabriel 06.07.2011 SK HAMR, z.s. volná karta
08.04.2019 10:53:58
21.
Kolářová Viktorie 31.01.2011 TGC Kunratice volná karta
09.04.2019 13:30:32
22.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 SK HAMR, z.s. volná karta
09.04.2019 17:09:10
23.
Andrlová Katka 07.08.2011 TK Sparta Praha volná karta
24.04.2019 09:51:18
24.
Cenklová Adriana 11.02.2010 TK Sparta Praha volná karta
24.04.2019 16:28:48
25.
Dušková Darina 14.10.2010 LTC Modřany 2005 volná karta
25.04.2019 07:21:08
26.
Kuchař Oliver 08.04.2010 SK Aritma Praha volná karta
26.04.2019 17:42:09
27.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany volná karta
02.05.2019 22:09:18
28.
Chmelař Marek 09.07.2010 TK Sparta Praha volná karta
03.05.2019 04:36:04
29.
Neužilová Natálie 13.03.2011 TK Sparta Praha volná karta
05.05.2019 19:09:07
30.
Soukup Daniel 18.02.2010 TK Sparta Praha volná karta
09.05.2019 10:49:08
31.
Wolfgramm Sophia 05.01.2010 I.ČLTK Praha volná karta
11.05.2019 23:23:40
32.
Havlová Klára 18.10.2010 TK Sparta Praha volná karta
13.05.2019 08:47:08
33.
Turek Ondřej 08.07.2010 TJ Republikán volná karta
15.05.2019 15:21:09
34.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha volná karta
21.05.2019 16:44:54
35.
Švejcar Antonín 09.11.2010 TJ Kyje Praha 14 volná karta
24.05.2019 10:14:11
36.
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha volná karta
25.05.2019 13:35:25
37.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha volná karta
25.05.2019 19:32:13
38.
Chrastilová Diana 01.04.2010 TJ Kyje Praha 14 volná karta
26.05.2019 10:32:35
39.
Marešová Beata 12.07.2012 TK Sparta Praha volná karta
26.05.2019 19:25:33
40.
Slobodová Kamila 16.08.2010 LTC Modřany 2005 volná karta
27.05.2019 13:59:22
41.
volná karta      
volná karta
42.
volná karta      
volná karta
43.
volná karta      
volná karta
44.
volná karta      
volná karta
45.
volná karta      
volná karta
46.
volná karta      
volná karta
47.
volná karta      
volná karta
48.
volná karta      
volná karta
49.
volná karta      
volná karta
50.
volná karta      
volná karta
51.
volná karta      
volná karta
52.
volná karta      
volná karta
53.
volná karta      
volná karta
54.
volná karta      
volná karta
55.
volná karta      
volná karta
56.
volná karta      
volná karta
57.
volná karta      
volná karta
58.
volná karta      
volná karta
59.
volná karta      
volná karta
60.
volná karta      
volná karta
61.
volná karta      
volná karta
62.
volná karta      
volná karta
63.
volná karta      
volná karta
64.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Čižinská Emma 18.02.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav jiná oblast
22.03.2019 15:54:27
2.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov jiná oblast
22.03.2019 15:54:38
3.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou jiná oblast
22.03.2019 15:54:51
4.
Vogel Robin 05.01.2011 Sokol Řeporyje odhlášeno hráčem
15.05.2019 18:13:18
5.
Holubová Eliška 12.09.2010 SK Aritma Praha odhlášeno hráčem
18.05.2019 17:25:26
6.
Bouda Jan 07.09.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s. odhlášeno hráčem
19.05.2019 10:03:02
7.
Zimová Lela 09.07.2010 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
21.05.2019 10:08:27
8.
Žáčková Marcela 26.11.2010 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
27.05.2019 09:09:47