Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-02.06.
Pořadatel:
středočeský (200)
Místo konání:
Cafex Rakovník
Kódové číslo:
916546
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Cafourek Miloš
Na Studánkách 2590
269 01 Rakovník
Tel. (1):
608444161
Tel. (2):
313516183
Tel. (3):
313516184
E-mail:
cafex@cafex.cz

Poznámka pořadatele:

Hrají chlapci a dívky zvlášť, na MČR postupují nejlepší 3 chlapci a 3 dívky.
Do soutěže jsou přijati všichni přihlášení hráči a hráčky registrovaní ve středočeských klubech.

Prezentace v pátek od 16.00 do 18.00.!!! Na čísle 608444161

Zápasy začínají v 9h. Vrchní rozhodčí Benešová Šárka 608444048
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Svoboda Filip 16.10.2011 Lokomotiva Zdice volná karta
15.03.2019 01:02:02
2.
Mařata Jan 28.02.2010 Lokomotiva Beroun volná karta
15.03.2019 13:44:52
3.
Dlouhý Lukáš 06.01.2010 LTC Slovan Kladno volná karta
15.03.2019 17:02:10
4.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s. volná karta
17.03.2019 11:04:54
5.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku volná karta
17.03.2019 18:25:42
6.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Neridé volná karta
17.03.2019 22:19:27
7.
Tvrzská Amélie 21.03.2011 SPORT EDEN Beroun volná karta
18.03.2019 22:24:09
8.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 LTC Slovan Kladno volná karta
20.03.2019 10:15:12
9.
Blažková Barbora 10.06.2011 LTC Mladá Boleslav o.s. volná karta
25.03.2019 19:54:28
10.
Hovorka Hugo 21.04.2011 Sportclub Řevnice, z.s. volná karta
26.03.2019 09:37:30
11.
Fiala Vojtěch 20.09.2010 Lokomotiva Zdice volná karta
26.03.2019 20:59:47
12.
Klika Adam 02.08.2010 Lokomotiva Zdice volná karta
26.03.2019 21:04:12
13.
Fikáčková Andrea 08.04.2011 Lokomotiva Zdice volná karta
26.03.2019 21:10:23
14.
Čepková Karolína 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum volná karta
27.03.2019 13:43:44
15.
Čepková Kristýna 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum volná karta
27.03.2019 13:45:15
16.
Martinovský Tobiáš 23.02.2011 Tenis club Úvaly volná karta
27.03.2019 20:03:12
17.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice volná karta
01.04.2019 10:20:49
18.
Švec Daniel 26.01.2010 TJ Slavia Radonice volná karta
03.04.2019 11:57:53
19.
Krejčíková Viktorie 03.01.2011 TK Neridé volná karta
08.04.2019 10:23:25
20.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy volná karta
10.04.2019 15:53:48
21.
Kočí Jakub 05.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
11.04.2019 17:25:02
22.
Volšička Vojtěch 21.10.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
11.04.2019 18:52:09
23.
Koucká Barbora 22.07.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
11.04.2019 21:55:11
24.
Polnicka Sofie 17.02.2011 TK Neridé volná karta
12.04.2019 11:28:18
25.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku volná karta
12.04.2019 19:52:57
26.
Hnízdil Michal 28.03.2010 Lokomotiva Zdice volná karta
20.04.2019 21:48:51
27.
Smíšková Ella 18.02.2010 TC VITALITY Březnice volná karta
22.04.2019 22:33:17
28.
Bělohlávek Petr 11.01.2011 Sportclub Řevnice, z.s. volná karta
07.05.2019 20:45:53
29.
Střihavková Nela 15.03.2011 LTC Slovan Kladno volná karta
11.05.2019 13:16:23
30.
rosolová rozálie 15.03.2010 Lokomotiva Zdice volná karta
13.05.2019 21:52:04
31.
Doležal Sebastian 22.08.2011 Sokol Říčany volná karta
19.05.2019 22:09:09
32.
Čižinská Emma 18.02.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
22.05.2019 11:24:42

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Plecháč Šimon 01.11.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav přijat
22.04.2019 19:10:28
2.
Pintíř Jan 12.03.2010 Lokomotiva Beroun přijat
22.05.2019 07:11:35
3.
Kafka Michal 22.05.2011 Lokomotiva Zdice příjat
29.05.2019 22:19:38
4.
Pokorný Jan 05.05.2010 Lokomotiva Zdice příjat
29.05.2019 22:49:38
5.
Sýkora Robin 10.03.2010 TK Neridé přijat
30.05.2019 11:59:53

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Staněk Miroslav 15.07.2011 TK Radošovice odhlášeno hráčem
26.03.2019 09:38:31
2.
Hadrabová Radka 07.01.2011 Lokomotiva Zdice odhlášeno hráčem
24.05.2019 11:17:04
3.
Burešová Liliana 25.06.2011 LTC Litvínov odhlášeno pořadatelem
26.05.2019 14:48:13
4.
Burianová Lucie 20.02.2010 Lokomotiva Beroun odhlášeno hráčem
28.05.2019 01:13:48
5.
Beranová Emma 06.06.2010 TK Bohutín, z.s. odhlášeno hráčem
28.05.2019 21:30:16