Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-01.06.
Pořadatel:
východočeský (100)
Místo konání:
TC DTJ Hradec Králové
Kódové číslo:
916545
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Šanovec Petr
U Labe 427
50002 Hradec Králové
Tel. (1):
777 828 474
Tel. (2):
723 426 089
E-mail:
sport@teniscentrumhk.cz

Poznámka pořadatele:

Oblastní přebor pro dívky z klubů východočeské oblasti.

Pro veškeré informace k turnaji prosím kontaktujte pouze rozhodčího turnaje: Anna Slováková 778 019 994

Prezentace v sobotu 1.6.2019 do 08:30 v areálu TENIS-CENTRA DTJ HK.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK volná karta
15.03.2019 11:47:13
2.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s. volná karta
15.03.2019 13:00:32
3.
Koutníková Bára 22.08.2011 Tenisový klub Eden volná karta
16.03.2019 19:37:39
4.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko volná karta
19.03.2019 16:08:03
5.
Škorpíková Natálie 05.01.2011 TO TJ Svitavy volná karta
26.03.2019 16:40:58
6.
Červenková Nikita 25.04.2010 Tenisový klub Eden volná karta
12.04.2019 15:35:22
7.
Klusáčková Barbora 20.07.2011 TO TJ Tesla Pardubice volná karta
10.05.2019 22:02:07
8.
Zatočilová Natálie 19.10.2011 TK SB Světlá n.Sáz. volná karta
15.05.2019 20:13:31
9.
Uhrová Alžběta 15.12.2010 TK SB Světlá n.Sáz. volná karta
15.05.2019 20:41:11
10.
Vodehnalová Štěpána 06.05.2010 Spartak Polička volná karta
20.05.2019 08:15:00
11.
Kučerová Andrea 17.01.2010 TC Dvůr Králové, z.s. volná karta
20.05.2019 17:34:29
12.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s. volná karta
21.05.2019 09:38:32
13.
Korencová Hana 03.05.2011 TENIS-CENTRUM DTJ HK volná karta
21.05.2019 16:24:50
14.
Šrámková Sofie 29.03.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. volná karta
21.05.2019 19:31:37
15.
HORÁČKOVÁ Vanesa 25.07.2011 LTC Vysoké Mýto volná karta
26.05.2019 12:25:57
16.
Jansíková Johana 29.01.2011 TK SB Světlá n.Sáz. volná karta
26.05.2019 19:28:41
17.
Tmějová Nela 16.04.2012 Tenisový klub Jan Ševeček volná karta
27.05.2019 20:51:09
18.
Kališová Nela 29.04.2011 Nespin, z.s. volná karta
30.05.2019 12:57:44
19.
Havelková Nikola 19.02.2010 TK Ústí n. Orlicí volná karta
31.05.2019 13:18:09
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta
33.
volná karta      
volná karta
34.
volná karta      
volná karta
35.
volná karta      
volná karta
36.
volná karta      
volná karta
37.
volná karta      
volná karta
38.
volná karta      
volná karta
39.
volná karta      
volná karta
40.
volná karta      
volná karta
41.
volná karta      
volná karta
42.
volná karta      
volná karta
43.
volná karta      
volná karta
44.
volná karta      
volná karta
45.
volná karta      
volná karta
46.
volná karta      
volná karta
47.
volná karta      
volná karta
48.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Sýkora Michal 05.02.2010 TO TJ Tesla Pardubice odhlášeno hráčem
04.05.2019 11:59:13
2.
Kučerová Kristýna 29.04.2010 SK Týniště nad Orlicí odhlášeno hráčem
07.05.2019 15:36:54
3.
Goláňová Leona 02.01.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK odhlášeno hráčem
23.05.2019 19:40:31
4.
Krejčíř Pavel 30.09.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK odhlášeno pořadatelem
28.05.2019 08:59:18
5.
Solfronková Sofie 26.10.2010 Lokomotiva Trutnov odhlášeno hráčem
29.05.2019 15:37:37
6.
Pilný Matouš 18.01.2011 TK Pernštýn 1897 Pardubice odhlášeno pořadatelem
30.05.2019 09:01:31