Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-01.06.
Pořadatel:
východočeský (100)
Místo konání:
TC DTJ Hradec Králové
Kódové číslo:
916545
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Šanovec Petr
U Labe 427
50002 Hradec Králové
Tel. (1):
777 828 474
Tel. (2):
723 426 089
E-mail:
sport@teniscentrumhk.cz

Poznámka pořadatele:

Oblastní přebor pro dívky z klubů východočeské oblasti.

Pro veškeré informace k turnaji prosím kontaktujte pouze rozhodčího turnaje: Anna Slováková 778 019 994

Prezentace v pátek 31.05.2019 do 08:30 formou SMS na tel. číslo 778 019 994 . Přihláška bude obratem potvrzena.
Losování turnaje proběhne v areálu TENIS - CENTRUM DTJ Hradec Králové v 08:45.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK  
15.03.2019 11:47:13
2.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.  
15.03.2019 13:00:32
3.
Koutníková Bára 22.08.2011 Tenisový klub Eden  
16.03.2019 19:37:39
4.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko  
19.03.2019 16:08:03
5.
Škorpíková Natálie 05.01.2011 TO TJ Svitavy  
26.03.2019 16:40:58
6.
Solfronková Sofie 26.10.2010 Lokomotiva Trutnov  
30.03.2019 20:25:00
7.
Červenková Nikita 25.04.2010 Tenisový klub Eden  
12.04.2019 15:35:22
8.
HORÁČKOVÁ Vanesa 25.07.2011 LTC Vysoké Mýto  
12.04.2019 20:04:46
9.
Pilný Matouš 18.01.2011 TK Pernštýn 1897 Pardubice  
29.04.2019 14:41:55
10.
Klusáčková Barbora 20.07.2011 TO TJ Tesla Pardubice  
10.05.2019 22:02:07
11.
Zatočilová Natálie 19.10.2011 TK SB Světlá n.Sáz.  
15.05.2019 20:13:31
12.
Uhrová Alžběta 15.12.2010 TK SB Světlá n.Sáz.  
15.05.2019 20:41:11
13.
Vodehnalová Štěpána 06.05.2010 Spartak Polička  
20.05.2019 08:15:00
14.
Kučerová Andrea 17.01.2010 TC Dvůr Králové, z.s.  
20.05.2019 17:34:29
15.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.  
21.05.2019 09:38:32
16.
Korencová Hana 03.05.2011 TENIS-CENTRUM DTJ HK  
21.05.2019 16:24:50
17.
Šrámková Sofie 29.03.2010 TJ Jiskra Havlíčkův Brod  
21.05.2019 19:31:37

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Sýkora Michal 05.02.2010 TO TJ Tesla Pardubice odhlášeno hráčem
04.05.2019 11:59:13
2.
Kučerová Kristýna 29.04.2010 SK Týniště nad Orlicí odhlášeno hráčem
07.05.2019 15:36:54