Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-01.06.
Pořadatel:
východočeský (100)
Místo konání:
LTC Vysoké Mýto
Kódové číslo:
916544
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Rejlek Jiří
Masarykovo náměstí 944
566 01 VysokéMýto
Tel. (1):
739261024
E-mail:
rejlek.jiri@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Oblastní přebor pro chlapce z klubů východočeské oblasti.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko  
19.03.2019 17:53:17
2.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.  
19.03.2019 22:06:07
3.
Mikeš David 06.07.2012 TK SB Světlá n.Sáz.  
19.03.2019 22:06:43
4.
Havlásek Vojtěch 29.11.2011 TC Dvůr Králové, z.s.  
21.03.2019 08:01:17
5.
Martinec Tomáš 10.08.2010 Lokomotiva Trutnov  
24.03.2019 11:22:22
6.
Florian Matěj 09.08.2010 TK Kvasiny  
26.03.2019 19:11:50
7.
Baudyš Vít 21.12.2011 TO TJ Tesla Pardubice  
27.03.2019 22:34:50
8.
Motal David 21.05.2012 TC Dvůr Králové, z.s.  
28.03.2019 23:00:19
9.
Urban Sebastián 17.10.2011 TJ Jiskra Havlíčkův Brod  
10.04.2019 19:36:31
10.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.  
12.04.2019 01:11:16
11.
Lelek Petr 14.04.2010 TK Hlinsko  
14.04.2019 16:55:59
12.
Čapoun Kryštof 26.05.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice  
24.04.2019 14:08:50
13.
Hrubeš Jakub 20.09.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice  
27.04.2019 09:47:45
14.
Chalupník Martin 21.04.2010 Spartak Polička  
05.05.2019 09:49:34
15.
Sviták Matěj 09.06.2010 Tenisová akademie Siesta resort  
09.05.2019 21:06:55
16.
LABA Daniel 24.06.2011 LTC Vysoké Mýto  
10.05.2019 08:49:00
17.
Zeman Lukáš 27.05.2010 LTC Vysoké Mýto  
10.05.2019 08:49:15
18.
Rejlek Antonín 29.11.2011 LTC Vysoké Mýto  
10.05.2019 08:49:27
19.
BENEŠ Ivo 29.07.2011 LTC Vysoké Mýto  
10.05.2019 08:49:41
20.
Šebek Šimon 16.11.2010 Open Tennis Club  
14.05.2019 14:19:35
21.
Stříteský Jakub 18.08.2010 DTK Skuteč  
19.05.2019 06:09:14
22.
HORÁČKOVÁ Vanesa 25.07.2011 LTC Vysoké Mýto  
24.05.2019 21:26:06

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s. odhlášeno hráčem
15.03.2019 12:58:52
2.
Krejčová Kateřina 27.02.2011 TC Dvůr Králové, z.s. odhlášeno hráčem
08.04.2019 08:52:37
3.
Meixnerová Izabela 30.03.2010 TK Choceň odhlášeno hráčem
28.04.2019 12:09:10
4.
Sýkora Michal 05.02.2010 TO TJ Tesla Pardubice odhlášeno hráčem
29.04.2019 10:04:21