Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-02.06.
Pořadatel:
jihočeský (200)
Místo konání:
Jiskra Třeboň
Kódové číslo:
916541
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Chalupa Petr
Jiráskova 444/II
37901 Třeboň
Tel. (1):
387722592
E-mail:
info@jiskratrebon.cz

Poznámka pořadatele:

hraje 16 chlapců a 16 dívek
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Bohdalová Josefína 28.05.2010 LTC Český Krumlov  
15.03.2019 16:20:34
2.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.  
16.03.2019 07:54:15
3.
Šťastný Filip 13.03.2010 LTC České Budějovice,z.s.  
16.03.2019 10:35:15
4.
Zapletal Jindřich 16.05.2011 TK SK Dobrá Voda u Č.B.  
16.03.2019 17:51:47
5.
Jareš Tadeáš 18.01.2010 LTC Tábor 1903  
17.03.2019 08:36:30
6.
Baštýř Jakub 05.04.2010 TK Pelhřimov  
18.03.2019 06:10:25
7.
Zemek Robin 30.06.2010 LTC Český Krumlov  
18.03.2019 10:13:11
8.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.  
18.03.2019 16:32:08
9.
Zvolánek Jakub 02.02.2010 TK Pelhřimov  
19.03.2019 09:12:07
10.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek  
26.03.2019 17:31:56
11.
Holická Jana 18.04.2010 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.  
28.03.2019 17:06:17
12.
Venc Tomáš 30.09.2010 LTC Humpolec  
01.04.2019 21:34:56
13.
Čabanovová Adéla 24.10.2012 LTC České Budějovice,z.s.  
04.04.2019 22:20:29
14.
Houška Adam 28.05.2010 LTC Český Krumlov  
07.04.2019 21:36:13
15.
Jahoda Ondřej 20.05.2011 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.  
11.04.2019 13:53:13
16.
Hlinka Martin 12.10.2010 TK Strakonice  
30.04.2019 20:36:25
17.
Pražma Adam 22.06.2010 LTC Tábor 1903  
05.05.2019 08:45:52
18.
Kváš Marian 01.07.2010 LTC Humpolec  
13.05.2019 15:19:00
19.
Nušlová Kamila 18.03.2010 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.  
14.05.2019 08:59:46
20.
Rezek Daniel 16.06.2010 LTC České Budějovice,z.s.  
14.05.2019 20:50:06
21.
Nevšímal David 28.04.2011 TK Zliv  
17.05.2019 11:11:05
22.
Tupá Laura 02.11.2010 LTC Tábor 1903  
22.05.2019 15:38:56
23.
Matoušek Filip 08.05.2010 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.  
30.05.2019 10:39:18
24.
Vondráková Valentýna 13.01.2011 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu  
31.05.2019 07:12:56
25.
Švepešová Klára 26.09.2010 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu  
31.05.2019 07:14:11
26.
Školka Vojtěch 09.08.2011 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu  
31.05.2019 07:14:48
27.
Rajsigl Alex 10.03.2010 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu  
31.05.2019 07:15:24
28.
Kubec Jiří 05.01.2010 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu  
31.05.2019 07:15:55
29.
Straková Valerie 08.08.2010 TK Pelhřimov  
31.05.2019 12:10:45
30.
Pospíchalová Martina 05.11.2010 LTC Tábor 1903  
31.05.2019 12:47:51