Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
06.-06.06. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Místo konání: |
Praha Záběhlice |
Kódové číslo: |
916539 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 13:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
K Vodě 3200/3 | |
10600 Praha 10 | |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šebístková Tereza | 23.03.2012 | LTC Humpolec | volná karta | 01.04.2020 00:23:12 |
2. |
Podestát Tadeáš | 21.04.2011 | LTC Domažlice | volná karta | 01.04.2020 00:26:21 |
3. |
Flekalová Lucie | 21.06.2011 | Lokomotiva Praha | volná karta | 04.04.2020 11:20:34 |
4. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 10.04.2020 06:53:36 |
5. |
Štěpánek Adam | 26.04.2011 | LTK Liberec | volná karta | 01.05.2020 09:03:36 |
6. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 03.05.2020 20:13:33 |
7. |
Polnicka Sofie | 17.02.2011 | TK Neridé | volná karta | 03.05.2020 20:44:52 |
8. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 04.05.2020 11:32:30 |
9. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | volná karta | 06.05.2020 14:05:22 |
10. |
Kolářová Viktorie | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 07.05.2020 12:51:47 |
11. |
Kubíková Kateřina | 05.04.2012 | I.ČLTK Praha | volná karta | 08.05.2020 07:25:37 |
12. |
Vlček Štěpán | 01.03.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 11.05.2020 21:37:42 |
13. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 11.05.2020 22:48:29 |
14. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 11.05.2020 22:54:27 |
15. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 14.05.2020 07:58:54 |
16. |
Volodina Sofiia | 10.06.2012 | TC ESO Praha z.s. | volná karta | 14.05.2020 13:13:33 |
17. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 16.05.2020 08:07:50 |
18. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 16.05.2020 08:30:18 |
19. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 21.05.2020 05:43:02 |
20. |
Fáčková Tereza | 07.12.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 23.05.2020 19:51:19 |
21. |
Kurylová Nicole | 04.07.2013 | TK Sparta Praha | volná karta | 23.05.2020 20:07:20 |
22. |
Vondráček Samuel Cristian | 06.04.2011 | Lokomotiva Praha | volná karta | 26.05.2020 18:11:37 |
23. |
Zídková Veronika | 12.10.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 27.05.2020 12:07:47 |
24. |
Witošová Adéla | 28.05.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 27.05.2020 22:15:06 |
25. |
Pírková Ema | 17.06.2012 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 28.05.2020 11:24:46 |
26. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 28.05.2020 21:55:43 |
27. |
Tmějová Nela | 16.04.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 29.05.2020 20:51:28 |
28. |
Hrnčířová Anna | 06.09.2011 | TENIS Klánovice | volná karta | 29.05.2020 22:48:12 |
29. |
Hovorka Hugo | 21.04.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 30.05.2020 08:53:06 |
30. |
Wollner Filip | 28.06.2012 | I.ČLTK Praha | volná karta | 01.06.2020 16:20:59 |
31. |
Germala Robert | 02.04.2012 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 01.06.2020 16:37:06 |
32. |
Mohamed Usman | 21.09.2012 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 01.06.2020 16:43:11 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hron Lukáš | 13.03.2011 | I.ČLTK Praha | 16.05.2020 20:54:57 |
|
2. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | 19.05.2020 20:13:27 |
|
3. |
Horáček Filip | 14.12.2011 | LTK Liberec | 19.05.2020 23:10:36 |
|
4. |
Dušek Lukáš | 30.10.2011 | TK Neridé | 21.05.2020 22:35:07 |
|
5. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | 23.05.2020 08:26:55 |
|
6. |
Burešová Karolína | 23.01.2012 | TK Sparta Praha | 02.06.2020 13:07:50 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Havlík Jan | 12.04.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 12.05.2020 09:24:28 |
2. |
Toman Bruno | 01.08.2013 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 19.05.2020 22:52:37 |
3. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 30.05.2020 14:54:19 |
4. |
Čižinská Mia | 29.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 02.06.2020 10:25:57 |
5. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 02.06.2020 18:19:48 |
6. |
Silina Kseniia | 24.05.2011 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 03.06.2020 11:08:31 |
7. |
Řehoř Benjamín | 30.03.2012 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 03.06.2020 13:18:45 |
8. |
Šedivcová Liliana | 15.09.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 03.06.2020 16:28:54 |
9. |
Kafka Michal | 22.05.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno pořadatelem | 04.06.2020 09:39:43 |
10. |
Rak Denis | 08.07.2011 | LTC Kolín | odhlášeno pořadatelem | 05.06.2020 13:25:03 |
11. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | odhlášeno pořadatelem | 05.06.2020 14:58:41 |