Název: |
MDD Cup |
Datum: |
04.-04.06. |
Pořadatel: |
TK Olymp Praha (200) |
Kódové číslo: |
916533 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Prince |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
70 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
Za Císařským mlýnem 2/1115 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dobiášová Vanessa | 09.01.2008 | TK Sparta Praha | 15.03.2017 08:08:25 |
|
2. |
Rakouš Michal | 19.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 15.03.2017 08:24:01 |
|
3. |
Jiráková Julie | 09.04.2008 | I.ČLTK Praha | 15.03.2017 09:24:56 |
|
4. |
Jiroušková Monika | 31.01.2008 | TK Neridé | 15.03.2017 09:36:27 |
|
5. |
Sekerková Veronika | 03.09.2009 | I.ČLTK Praha | 15.03.2017 18:09:05 |
|
6. |
Kubešová Aneta | 03.07.2008 | TK Vodní stavby Plzeň | 15.03.2017 20:16:33 |
|
7. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | 15.03.2017 23:06:34 |
|
8. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | 16.03.2017 16:11:52 |
|
9. |
Veselá Barbora | 11.07.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 16.03.2017 20:10:13 |
|
10. |
Šulc Matěj | 18.07.2009 | Sokol Čimice | 16.03.2017 21:50:07 |
|
11. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 17.03.2017 09:56:52 |
|
12. |
Tichá Julie | 28.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 17.03.2017 19:07:13 |
|
13. |
Farajpourová Aileen | 16.07.2008 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | 17.03.2017 19:44:04 |
|
14. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 17.03.2017 20:26:52 |
|
15. |
Strnadová Naďa | 23.05.2009 | - | 18.03.2017 14:45:07 |
|
16. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | 19.03.2017 17:38:40 |
|
17. |
Melicharová Kateřina | 18.03.2008 | TK Sparta Praha | 19.03.2017 21:47:47 |
|
18. |
Melicharová Michaela | 09.06.2009 | TK Neridé | 19.03.2017 22:24:27 |
|
19. |
Bratršovská Barbora | 14.03.2008 | TK Lomnice n.Pop. | 20.03.2017 07:00:47 |
|
20. |
Těhníková Ester | 16.07.2008 | TK Start Praha-Topolka | 20.03.2017 11:48:43 |
|
21. |
Oktiabreva Alisa | 26.07.2008 | TK Sparta Praha | 20.03.2017 15:27:43 |
|
22. |
Čepelík Matouš | 08.03.2008 | LTK Liberec | 20.03.2017 16:41:41 |
|
23. |
Fejka Matěj | 23.06.2009 | TK Slavia Plzeň | 20.03.2017 19:44:48 |
|
24. |
Klokov Martin | 23.10.2008 | LTC Slovan Kladno | 21.03.2017 08:56:36 |
|
25. |
Novotný Daniel | 19.04.2008 | TK Železný Brod | 22.03.2017 14:23:16 |
|
26. |
Krejčí Tomáš | 25.03.2009 | TK Sparta Praha | 22.03.2017 19:18:07 |
|
27. |
Škrlík Mathias | 19.02.2008 | I.ČLTK Praha | 22.03.2017 20:03:57 |
|
28. |
Honsová Kristýna | 26.08.2009 | TK Vodní stavby Plzeň | 23.03.2017 13:36:36 |
|
29. |
Kovačková Alena | 13.06.2008 | TK Sparta Praha | 25.03.2017 07:29:41 |
|
30. |
Novotný Bořek Jan | 04.03.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | 27.03.2017 01:27:24 |
|
31. |
Fojtů Lukas | 19.01.2008 | TK Horní Měcholupy | 27.03.2017 21:20:30 |
|
32. |
Nováková Laura | 24.10.2008 | TK Slavia Plzeň | 29.03.2017 08:28:08 |
|
33. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | 01.04.2017 15:34:06 |
|
34. |
Havlová Anna | 11.01.2008 | SK Aritma Praha | 07.04.2017 10:18:45 |
|
35. |
Kozák Pavel | 10.01.2008 | Severočeská tenisová o.s. | 09.04.2017 16:39:01 |
|
36. |
Sloboda Leon | 30.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 18.04.2017 11:18:15 |
|
37. |
Kusý Jakub | 06.05.2009 | TK Sparta Praha | 24.04.2017 11:44:30 |
|
38. |
Vernerová Sabina | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | 28.04.2017 11:28:23 |
|
39. |
Benetková Jessica | 13.03.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 01.05.2017 12:38:19 |
|
40. |
Kopecká Lucie | 30.08.2008 | TK Ruzyně Praha | 02.05.2017 22:58:51 |
|
41. |
Gáliková Terezka | 16.04.2008 | ŽLTC Brno | 05.05.2017 10:27:47 |
|
42. |
Boucník Tadeáš | 11.11.2009 | SK Meteor Praha | 06.05.2017 21:26:11 |
|
43. |
Linhart Adam | 19.06.2009 | Sportovní centrum Linhart | 08.05.2017 14:00:40 |
|
44. |
Kovář Jan | 22.03.2008 | TK Sparta Praha | 09.05.2017 14:27:45 |
|
45. |
Říčková Karolina | 08.03.2008 | TK Sparta Praha | 09.05.2017 17:51:34 |
|
46. |
Kottink Nicolas | 01.12.2009 | Sokol Říčany | 14.05.2017 20:22:17 |
|
47. |
Smetanová Lilian | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 15.05.2017 18:43:59 |
|
48. |
Psota Jan | 20.03.2008 | TK Slavia Plzeň | 16.05.2017 21:07:48 |
|
49. |
Brückner David | 20.03.2008 | I.ČLTK Praha | 18.05.2017 20:38:33 |
|
50. |
Raková Viola | 07.06.2008 | LTC Kolín | 18.05.2017 23:31:08 |
|
51. |
Kotrc Aleš | 04.01.2008 | TK Sparta Praha | 26.05.2017 19:48:08 |
|
52. |
Košárko Filip | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 26.05.2017 19:52:01 |
|
53. |
Donald Natalie | 27.08.2008 | TK Olymp Praha | 26.05.2017 20:43:04 |
|
54. |
Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | 26.05.2017 21:27:52 |
|
55. |
Varinský Tibor | 10.04.2009 | TREND SPORT, z.s. | 27.05.2017 19:31:04 |
|
56. |
Krejčová Tereza | 30.08.2008 | TK Slavia Plzeň | 28.05.2017 23:39:55 |
|
57. |
Samsonová Laura | 10.03.2008 | TK Sparta Praha | 29.05.2017 22:05:04 |
|
58. |
Slavíková Barbora | 18.09.2008 | TENIS VLAŠIM,z.s. | 30.05.2017 08:52:34 |
|
59. |
Klusák Lukáš | 03.07.2008 | TK Stochov | 30.05.2017 09:39:04 |
|
60. |
Drul Matvij | 11.02.2009 | TJ Sokol Vysočany | 30.05.2017 19:13:48 |
|
61. |
Krška Tomáš | 29.04.2009 | TJ Žďár nad Sázavou | 31.05.2017 21:48:57 |
|
62. |
Ladman Filip | 01.01.2009 | I.ČLTK Praha | 31.05.2017 22:17:52 |
|
63. |
Bezděková Nicol | 13.04.2008 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 02.06.2017 10:34:39 |
|
64. |
Lotcmanenko Evgeniia | 23.01.2008 | - | 02.06.2017 17:03:43 |
|
65. |
Skriplenok Alina | 22.04.2008 | SK Meteor Praha | 02.06.2017 17:18:34 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Faltysová Nela | 10.12.2008 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 29.04.2017 21:31:24 |
2. |
Mohamed Rahman | 30.07.2009 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 10.05.2017 21:28:57 |
3. |
Vantuchová Aneta | 19.04.2009 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 10.05.2017 22:59:48 |
4. |
Kühnová Karolína | 06.06.2008 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 14.05.2017 05:52:11 |
5. |
Žoldáková Denisa | 01.01.2008 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 17.05.2017 22:09:27 |
6. |
Drbalová Linda | 30.06.2009 | SK Meteor Praha | odhlášeno hráčem | 24.05.2017 11:31:42 |
7. |
Mojžíšová Vendula | 26.02.2009 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 26.05.2017 18:16:14 |
8. |
Kasal Michal | 04.07.2008 | LTK TEPLICE o.s. | odhlášeno hráčem | 28.05.2017 20:29:35 |
9. |
Kunst Filip | 15.06.2008 | LTC Houštka | odhlášeno pořadatelem | 29.05.2017 15:56:39 |
10. |
Repčík Vincent | 31.01.2008 | TENIS Klánovice | odhlášeno pořadatelem | 29.05.2017 15:57:04 |
11. |
Svoboda Josef | 25.10.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 30.05.2017 08:07:18 |
12. |
Hloušek František | 19.05.2008 | HTK Třebíč | odhlášeno pořadatelem | 30.05.2017 09:39:52 |
13. |
Bejčková Adéla | 09.04.2008 | TK Kadaň | odhlášeno hráčem | 30.05.2017 10:40:34 |
14. |
Exnerová Ella | 17.09.2008 | TENIS Klánovice | odhlášeno hráčem | 30.05.2017 18:30:06 |
15. |
Andreas Jonáš | 28.04.2008 | SK Aritma Praha | odhlášeno hráčem | 31.05.2017 20:11:17 |
16. |
Paštiková Julie | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 01.06.2017 19:49:49 |
17. |
Balatková Nikola | 14.02.2009 | TK Žatec | odhlášeno hráčem | 01.06.2017 22:35:42 |
18. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | odhlášeno pořadatelem | 02.06.2017 10:35:59 |