Název: |
Orel jednota Praha-Balkán |
Datum: |
20.-20.05. |
Pořadatel: |
Orel jednota Praha-Balkán (200) |
Kódové číslo: |
916530 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Pelikánová Radka |
Na Balkáně 812 | |
130 00 Praha 3 | |
Tel. (1): |
603553439 |
E-mail: |
radkapelikan@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Lojka Ondřej | 25.07.2009 | LTC Beroun, z.s. | volná karta | 18.03.2018 20:59:00 |
2. |
Šmíd Martin | 02.10.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | volná karta | 06.04.2018 21:32:51 |
3. |
Turková Karolína | 18.11.2009 | TJ Spoje Praha | volná karta | 07.04.2018 15:47:29 |
4. |
Chovanec Samuel | 04.06.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | volná karta | 17.04.2018 08:39:04 |
5. |
Rucki Václav | 15.05.2010 | LTK Klatovy | volná karta | 21.04.2018 19:17:07 |
6. |
Klika Adam | 02.08.2010 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 23.04.2018 16:14:35 |
7. |
Fiala Vojtěch | 20.09.2010 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 25.04.2018 21:44:47 |
8. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 27.04.2018 13:47:22 |
9. |
Buldra Jan | 20.02.2010 | Sport club Na Zámečku | volná karta | 27.04.2018 21:41:34 |
10. |
Zajíčková Kateřina | 07.02.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 30.04.2018 19:13:01 |
11. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 09.05.2018 08:21:54 |
12. |
Treutnerová Viktorie | 30.04.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 09.05.2018 14:27:23 |
13. |
Kneifl Filip | 23.01.2010 | SK Matchball Česká Lípa | volná karta | 09.05.2018 15:10:07 |
14. |
Pixa Nikolas | 22.03.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 09.05.2018 15:10:10 |
15. |
Zajícová Barbora | 15.06.2010 | SK Matchball Česká Lípa | volná karta | 09.05.2018 20:16:23 |
16. |
Petrásek Anna Marie | 03.12.2009 | SK Meteor Praha | volná karta | 14.05.2018 17:31:03 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 15.03.2018 07:20:56 |
|
2. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 20.04.2018 16:36:19 |
|
3. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | 03.05.2018 16:37:24 |
|
4. |
Hollandrová Aneta | 25.01.2009 | TJ Spoje Praha | 15.05.2018 10:45:59 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Posuchová Klára | 12.11.2009 | TO Meziboří | odhlášeno hráčem | 14.04.2018 17:43:25 |
2. |
Krupka Michal | 16.07.2009 | LTK Bílina | odhlášeno hráčem | 09.05.2018 05:33:08 |
3. |
Vališ Šimon | 16.02.2009 | TO Sokol Nehvizdy | odhlášeno hráčem | 11.05.2018 13:27:20 |
4. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 13.05.2018 07:18:17 |
5. |
Stojanov Daniel | 10.03.2009 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 14.05.2018 19:46:00 |
6. |
Perůtka Matyáš | 25.11.2009 | TK Most | odhlášeno hráčem | 16.05.2018 12:13:59 |
7. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 16.05.2018 21:48:14 |
8. |
Svoboda Filip | 16.10.2011 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 16.05.2018 21:58:13 |
9. |
Sekerková Veronika | 03.09.2009 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 17.05.2018 16:25:11 |