Název: |
Středočeský přebor |
Datum: |
04.-05.06. |
Pořadatel: |
středočeský (200) |
Místo konání: |
Cafex Rakovník |
Kódové číslo: |
916530 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Cafourek Miloš |
Na Studánkách 2590 | |
269 01 Rakovník | |
Tel. (1): |
608444161 |
Tel. (2): |
313516183 |
Tel. (3): |
313516184 |
E-mail: |
cafex@cafex.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kabourek Jakub | 10.02.2007 | SK Tenis Kladno | volná karta | 16.03.2016 09:56:32 |
2. |
Brožková Tereza | 17.03.2007 | Open Tennis Club | volná karta | 17.03.2016 13:43:17 |
3. |
Dvořák Filip | 28.05.2007 | TK Ústí n.Labem | volná karta | 18.03.2016 09:31:51 |
4. |
Klemšová Simona | 13.02.2007 | TK Bohutín, z.s. | volná karta | 19.03.2016 21:38:58 |
5. |
Suchá Amy | 29.11.2007 | TK Sparta Praha | volná karta | 19.03.2016 23:43:10 |
6. |
Kovačková Alena | 13.06.2008 | TK Sparta Praha | volná karta | 24.03.2016 03:18:12 |
7. |
Jirásek Milan | 31.07.2008 | F.H.TK Dobřichovice | volná karta | 24.03.2016 13:21:46 |
8. |
Bryol Filip | 22.06.2007 | TK Pelhřimov | volná karta | 30.03.2016 19:20:58 |
9. |
Kozák Pavel | 10.01.2008 | Severočeská tenisová o.s. | volná karta | 09.04.2016 13:39:52 |
10. |
Bajer Mikuláš | 19.04.2008 | LTC Slovan Kladno | volná karta | 10.04.2016 10:07:05 |
11. |
Novobilský Marek | 20.05.2008 | LTC Slovan Kladno | volná karta | 18.04.2016 22:10:34 |
12. |
Hanke Max | 09.05.2007 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 23.04.2016 17:20:30 |
13. |
Tvrzská Karolína | 28.01.2008 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 24.04.2016 01:33:14 |
14. |
Lojka Radek | 09.01.2007 | LTC Beroun, z.s. | volná karta | 24.04.2016 14:17:02 |
15. |
Náprstková Michaela | 24.08.2007 | TK Most | volná karta | 28.04.2016 11:58:55 |
16. |
Mošková Natálie | 31.08.2008 | LTK TEPLICE o.s. | volná karta | 01.05.2016 10:15:19 |
17. |
Kratochvíl Matyáš | 18.09.2007 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | volná karta | 03.05.2016 07:07:08 |
18. |
Proctor Daniela | 19.01.2007 | TK Scentrum Benešov, z.s. | volná karta | 03.05.2016 07:48:05 |
19. |
Benešová Valentýna | 05.07.2009 | SK TALENT 13 - spolek | volná karta | 04.05.2016 08:32:05 |
20. |
Hamouzová Amálie | 05.04.2008 | SK TALENT 13 - spolek | volná karta | 04.05.2016 08:36:36 |
21. |
Vachková Valentina | 22.03.2007 | LTK Liberec | volná karta | 06.05.2016 18:11:32 |
22. |
Škrlík Mathias | 19.02.2008 | I.ČLTK Praha | volná karta | 07.05.2016 09:02:51 |
23. |
Čihák Jakub | 28.09.2007 | Severočeská tenisová o.s. | volná karta | 14.05.2016 09:27:39 |
24. |
Samsonová Laura | 10.03.2008 | TK Sparta Praha | volná karta | 15.05.2016 21:58:35 |
25. |
šulc Jakub | 16.01.2007 | Slavoj Český Brod | volná karta | 17.05.2016 08:24:43 |
26. |
Gerschpacher Thomas Alexander | 05.08.2007 | TC VŠ Praha | volná karta | 17.05.2016 20:00:40 |
27. |
Mottlová Anna | 21.12.2008 | CTA Rudná | volná karta | 17.05.2016 20:10:36 |
28. |
Andrijčuk Daniel | 02.01.2007 | SK Tenis Kladno | volná karta | 25.05.2016 20:24:53 |
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Loužecký Jan | 03.05.2007 | Lokomotiva Beroun | přijat do soutěže | 29.05.2016 10:29:35 |
2. |
Červenka Matěj | 04.06.2008 | TK Ústí n.Labem | přijat do soutěže | 29.05.2016 19:05:49 |
3. |
Valentini Diego | 28.04.2007 | TK Hořovice | 31.05.2016 20:27:13 |
|
4. |
Kapusta Jakub | 04.02.2008 | TO Sokol Nehvizdy | 31.05.2016 21:12:18 |
|
5. |
Barth Daniel | 10.06.2008 | SK TALENT 13 - spolek | 02.06.2016 13:37:50 |
|
6. |
Knap Dominik | 22.05.2007 | SK TALENT 13 - spolek | 02.06.2016 13:38:37 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zíta Tomáš | 26.06.2008 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 18.03.2016 07:56:26 |
2. |
Zíta Josef | 13.04.2007 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 18.03.2016 07:57:46 |
3. |
Čechová Natali | 24.05.2008 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 20.03.2016 21:10:28 |
4. |
Procházková Eliška | 04.08.2007 | LTC Kolín | odhlášeno hráčem | 04.05.2016 07:28:19 |
5. |
Petráková Rozárie | 09.01.2009 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 04.05.2016 07:29:22 |
6. |
Černá Rozárie | 14.02.2008 | TK Botanika Bezděkov-Unhošť | odhlášeno hráčem | 08.05.2016 17:59:41 |
7. |
Badová Dominika | 26.05.2007 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 13.05.2016 03:05:17 |
8. |
Celina Tobiáš | 21.06.2007 | TK Bohutín, z.s. | odhlášeno hráčem | 16.05.2016 18:31:41 |
9. |
Farajpourová Aileen | 16.07.2008 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | odhlášeno hráčem | 25.05.2016 10:48:21 |
10. |
Dostálová Lucie | 13.07.2007 | TENIS Klánovice | odhlášeno hráčem | 28.05.2016 22:22:09 |
11. |
Vaigl Martin | 03.09.2007 | I. ČLTPK Čerčany | odhlášeno hráčem | 30.05.2016 12:08:31 |
12. |
Boháč Antonín | 03.03.2008 | TJ Kralupy | odhlášeno hráčem | 31.05.2016 08:02:31 |
13. |
Mašková Zuzana | 29.04.2008 | TK Roudnice n.L. | odhlášeno hráčem | 01.06.2016 10:44:08 |
14. |
Rabová Anika | 15.11.2007 | TK Konstruktiva, z.s. | odhlášeno hráčem | 01.06.2016 23:58:33 |