Název: |
SIM CUP |
Datum: |
04.-04.06. |
Pořadatel: |
TJ Solidarita Praha 10 (200) |
Kódové číslo: |
916528 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 08:45 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Šimůnek Jan |
: |
Na rovnosti 21 |
: |
13000 Praha 3 |
Tel. (1): |
603749389 |
E-mail: |
jan22@email.cz |
Poznámka pořadatele: Dobrý den,
rád bych Vám sdělil několik informací k turnaji:
1. Místo konání turnaje je Sportovní areál TJ Solidarita, Pod Strání 3124/7a, 100 00 Praha 10 (www.solidarita.cz).
2. Kluci i dívky budou hrát odděleně. Každý účastník odehraje minimálně 3 zápasy, hrací systém bude upřesněn podle počtu presentovaných dětí (předpokládám zápas na set od 2:2 na gamy). Určitě se budou hrát skupiny, ze kterých se bude postupovat dále (kolik a kam - finálová část, případně útěcha) bude upřesněno podle počtu.
3. Aby turnaj neměl moc velké prodlevy mezi zápasy je presentace kluků v sobotu do 8:45 h a dívek do 11:00 hodin.
4. Semifinalisté a finalisté získávají poháry (hlavní soutěž) a medaile (útěcha).
5. Pokud víte, že se turnaje nebudete moci zúčastnit, prosím, odhlašte se.
6. Do turnaje budou přijati všichni zájemci do počtu 54 dětí.
Na turnaji se budu těšit naviděnou.
Ing. Jan Šimůnek |
|
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
FALTA OLIVER |
08.07.2007 |
LTK Liberec |
|
|
|
|
16.03.2016 09:35:38 |
2. |
Jumar Jakub |
08.10.2007 |
TK Horní Měcholupy |
|
|
|
|
16.03.2016 10:43:31 |
3. |
Kačur Dan |
04.01.2007 |
Slavoj Litoměřice |
|
|
|
|
16.03.2016 11:12:08 |
4. |
Slavíková Barbora |
18.09.2008 |
TENIS VLAŠIM,z.s. |
|
|
|
|
16.03.2016 14:13:08 |
5. |
Kalle Nicholas |
27.04.2007 |
Slavoj Český Brod |
|
|
|
|
16.03.2016 21:40:33 |
6. |
Janoštík Lukáš |
02.02.2008 |
TC ESO Praha z.s. |
|
|
|
|
16.03.2016 21:56:59 |
7. |
Fabiánová Jana |
15.05.2008 |
- |
|
|
|
|
18.03.2016 11:23:26 |
8. |
Fajt David |
27.09.2007 |
TJ Solidarita Praha 10 |
|
|
|
|
18.03.2016 14:12:19 |
9. |
Klůfová Iva |
27.02.2007 |
TJ Solidarita Praha 10 |
|
|
|
|
18.03.2016 18:04:45 |
10. |
Pricová Ella |
20.10.2007 |
LTC Panorama Teplice |
|
|
|
|
18.03.2016 20:42:40 |
11. |
Žabková Kiara |
16.05.2007 |
LTK Liberec |
|
|
|
|
19.03.2016 15:44:11 |
12. |
Turek Daniel |
23.02.2008 |
TJ LTC Poděbrady |
|
|
|
|
20.03.2016 09:33:00 |
13. |
Fanta Tadeáš |
24.03.2008 |
SK Matchball Česká Lípa |
|
|
|
|
20.03.2016 11:58:40 |
14. |
Martínek Tobiáš |
05.06.2008 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
|
|
|
|
20.03.2016 13:53:44 |
15. |
Janíčkovičová Nikol |
06.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
20.03.2016 21:24:40 |
16. |
Reitinger David |
09.03.2007 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
|
20.03.2016 22:11:13 |
17. |
Zikmundová Aneta |
16.06.2007 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
|
22.03.2016 09:16:33 |
18. |
Chrtová Sarah |
09.11.2007 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
|
|
|
|
25.03.2016 12:11:42 |
19. |
Čepelík Matouš |
08.03.2008 |
LTK Liberec |
|
|
|
|
26.03.2016 12:47:40 |
20. |
Vaněk Daniel |
27.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
29.03.2016 16:23:51 |
21. |
Dolanská Ester |
07.04.2007 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
|
30.03.2016 14:13:05 |
22. |
Irahola Valerie |
21.05.2007 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
|
11.04.2016 22:02:44 |
23. |
Jiráková Julie |
09.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
15.04.2016 21:50:21 |
24. |
Slabý Michal |
16.02.2007 |
Tenis Akademie Bálek, z.s. |
|
|
|
|
18.04.2016 11:20:32 |
25. |
Stoklas Stela |
10.09.2008 |
SK Kometa Praha |
|
|
|
|
19.04.2016 17:22:59 |
26. |
Těhníková Ester |
16.07.2008 |
TK Start Praha-Topolka |
|
|
|
|
23.04.2016 21:26:52 |
27. |
Doucha Jakub |
20.01.2008 |
TK Spartak Jihlava |
|
|
|
|
25.04.2016 18:50:19 |
28. |
Chramosta David |
17.06.2007 |
SK Aritma Praha |
|
|
|
|
10.05.2016 20:07:31 |
29. |
Rosolová Julie |
11.01.2007 |
Lokomotiva Zdice |
|
|
|
|
14.05.2016 12:18:55 |
30. |
Korec Lukáš |
06.04.2008 |
TK Start Praha-Topolka |
|
|
|
|
16.05.2016 22:59:07 |
31. |
Šámal Viktor |
05.05.2007 |
TJ Spoje Praha |
|
|
|
|
17.05.2016 00:45:57 |
32. |
Kudrnáčová Eliška |
05.05.2007 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
|
23.05.2016 21:31:28 |
33. |
Vokřínková Sára |
31.07.2008 |
HTK Třebíč |
|
|
|
|
23.05.2016 21:34:05 |
34. |
Holubová Tereza |
24.02.2007 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
|
|
|
26.05.2016 17:10:40 |
35. |
Mašata Daniel |
10.07.2007 |
TJ Solidarita Praha 10 |
|
|
|
|
26.05.2016 20:04:41 |
36. |
Poláková Liliana |
24.06.2007 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
|
|
|
|
31.05.2016 12:24:53 |
37. |
Dobiášová Vanessa |
09.01.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
01.06.2016 07:56:17 |
38. |
Mašková Zuzana |
29.04.2008 |
TK Roudnice n.L. |
|
|
|
|
01.06.2016 10:45:27 |
39. |
khromej aleksandr |
02.01.2008 |
Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s. |
|
|
|
|
01.06.2016 14:00:57 |
40. |
Melicharová Michaela |
09.06.2009 |
TK Neridé |
|
|
|
|
01.06.2016 22:28:31 |
41. |
Slanar Albert |
13.07.2008 |
Sokol Čimice |
|
|
|
|
03.06.2016 08:34:48 |
42. |
Peterka Jakub |
09.05.2008 |
Sokol Čimice |
|
|
|
|
03.06.2016 08:35:04 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Jurda Jakub |
06.07.2007 |
TJ Spoje Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
12.04.2016 21:54:42 |
2. |
Fajmonová Sarah Melany |
09.03.2007 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.04.2016 20:38:59 |
3. |
Andr Marek |
11.04.2008 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
26.04.2016 07:43:12 |
4. |
Škrlík Mathias |
19.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
07.05.2016 09:02:26 |
5. |
Čihák Jakub |
28.09.2007 |
Severočeská tenisová o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
14.05.2016 09:26:50 |
6. |
Abraham Oliver |
19.08.2007 |
Start Liberec |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
14.05.2016 19:17:41 |
7. |
Čechová Natali |
24.05.2008 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
23.05.2016 21:57:34 |
8. |
Zaporozhchenko Yehor |
21.02.2008 |
LTC Svoboda Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
27.05.2016 22:10:24 |
9. |
Čepek Martin |
27.10.2007 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2016 09:05:31 |
10. |
Kiliján Jonáš |
14.04.2007 |
TJ Radlice z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2016 12:07:24 |
11. |
Farajpourová Aileen |
16.07.2008 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2016 18:24:26 |
12. |
Drbalová Linda |
30.06.2009 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2016 22:20:38 |
13. |
Grübel Petr |
30.11.2007 |
Slovan Liberec |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2016 22:48:34 |
14. |
Zedek Jakub |
20.11.2007 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2016 10:24:45 |
15. |
Hauser Karel Kryštof |
23.07.2007 |
LTK Liberec |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
01.06.2016 20:22:28 |
16. |
Jurman Alexander |
30.10.2007 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
03.06.2016 07:00:16 |
17. |
Tikalová Žaneta |
01.10.2007 |
TJ Radlice z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
03.06.2016 08:16:30 |
|