Název: |
METEOR CUP 2016 |
Datum: |
14.-14.05. |
Pořadatel: |
SK Meteor Praha (200) |
Kódové číslo: |
916520 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Klofáčová Svatava |
Nad Kotlaskou 95/I | |
18000 Praha 8-Libeň | |
Tel. (1): |
607404518 |
E-mail: |
tenismeteor@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Škurek Michal | 16.02.2007 | SK Meteor Praha | přijat sobota 9h | 16.03.2016 08:58:43 |
2. |
Jumar Jakub | 08.10.2007 | TK Horní Měcholupy | přijat sobota 9h | 16.03.2016 10:42:46 |
3. |
Turek Daniel | 23.02.2008 | TJ LTC Poděbrady | přijat sobota 9h | 16.03.2016 11:37:25 |
4. |
Fidler Tomáš | 03.07.2008 | Lokomotiva Praha | přijat sobota 9h | 16.03.2016 14:43:22 |
5. |
Klofáč Tobiáš | 10.03.2007 | SK Meteor Praha | přijat sobota 9h | 16.03.2016 17:37:54 |
6. |
Janoštík Lukáš | 02.02.2008 | TC ESO Praha z.s. | přijat sobota 9h | 16.03.2016 21:53:41 |
7. |
Kubec Filip | 07.04.2007 | SK HAMR, z.s. | přijat sobota 9h | 16.03.2016 21:54:29 |
8. |
Zedek Jakub | 20.11.2007 | SK Meteor Praha | přijat sobota 9h | 17.03.2016 10:23:54 |
9. |
Dejmek Adam Jan | 15.09.2008 | SK Meteor Praha | přijat sobota 9h | 17.03.2016 11:42:28 |
10. |
Andr Marek | 11.04.2008 | SK Meteor Praha | přijat sobota 9h | 17.03.2016 11:44:15 |
11. |
Klíma Max | 24.01.2008 | SK Meteor Praha | přijat sobota 9h | 17.03.2016 11:44:42 |
12. |
Krošlák Vítek | 12.06.2007 | SK Meteor Praha | přijat sobota 9h | 17.03.2016 11:46:49 |
13. |
Petrofský David | 07.06.2007 | TJ Sokol Vysočany | přijat sobota 9h | 17.03.2016 19:16:33 |
14. |
Andrijčuk Daniel | 02.01.2007 | SK Tenis Kladno | přijat sobota 9h | 17.03.2016 21:19:33 |
15. |
Brettl Tobiáš | 07.05.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | přijat sobota 9h | 18.03.2016 00:22:14 |
16. |
Kalina Tobiáš | 16.10.2007 | TCEN Hrádek nad Nisou | přijat sobota 9h | 18.03.2016 13:46:38 |
17. |
Ladman Filip | 01.01.2009 | I.ČLTK Praha | přijat sobota 9h | 19.03.2016 13:47:03 |
18. |
Škrlík Mathias | 19.02.2008 | I.ČLTK Praha | přijat sobota 9h | 19.03.2016 18:54:08 |
19. |
Martínek Tobiáš | 05.06.2008 | LTC Mladá Boleslav z.s. | přijat sobota 9h | 20.03.2016 08:35:41 |
20. |
Kiliján Jonáš | 14.04.2007 | TJ Radlice z.s. | přijat sobota 9h | 28.03.2016 12:36:57 |
21. |
Slabý Michal | 16.02.2007 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | přijat sobota 9h | 16.04.2016 13:22:14 |
22. |
Krejčí Matyáš | 12.10.2007 | I.ČLTK Praha | přijat sobota 9h | 19.04.2016 17:42:20 |
23. |
Komínek Kryštof | 08.05.2008 | TK Sparta Praha | přijat sobota 9h volná karta pořadatele | 04.05.2016 21:39:11 |
24. |
Zíta Tomáš | 26.06.2008 | LTC Houštka | přijat sobota 9h domácí hráč | 12.05.2016 10:07:01 |
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Horčičková Viktorie | 07.10.2007 | SK Satalice | přijata-neděle 9h | 16.03.2016 14:30:28 |
2. |
Janíčkovičová Nikol | 06.07.2007 | I.ČLTK Praha | přijata-neděle 9h | 16.03.2016 16:06:34 |
3. |
Drbalová Linda | 30.06.2009 | SK Meteor Praha | přijata-neděle 9h | 17.03.2016 09:48:24 |
4. |
Dererová Dominika | 05.01.2007 | SK Meteor Praha | přijata-neděle 9h | 17.03.2016 11:41:28 |
5. |
Irahola Valerie | 21.05.2007 | SK HAMR, z.s. | přijata-neděle 9h | 17.03.2016 11:41:48 |
6. |
Dolanská Ester | 07.04.2007 | SK Meteor Praha | přijata-neděle 9h | 17.03.2016 11:41:59 |
7. |
Brožková Tereza | 17.03.2007 | Open Tennis Club | přijata-neděle 9h | 17.03.2016 13:51:19 |
8. |
Maříková Calista | 03.07.2007 | Pála Vízner Tennis z.s. | přijata-neděle 9h | 18.03.2016 22:29:21 |
9. |
Divilová Sára | 30.01.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | přijata-neděle 9h | 19.03.2016 00:23:53 |
10. |
Žabková Kiara | 16.05.2007 | LTK Liberec | přijata-neděle 9h | 19.03.2016 15:43:10 |
11. |
Cahová Julie | 23.04.2007 | TCM Dubeč, z.s. | přijata-neděle 9h | 20.03.2016 20:32:59 |
12. |
Valentová Tereza | 20.02.2007 | TK Sparta Praha | přijata-neděle 9h | 23.03.2016 17:06:43 |
13. |
Sekerková Veronika | 03.09.2009 | I.ČLTK Praha | přijata-neděle 9h | 27.03.2016 21:29:02 |
14. |
Bláhová Ema | 04.11.2007 | TC VŠ Praha | přijata-neděle 9h | 12.04.2016 12:16:43 |
15. |
Čihák Jakub | 28.09.2007 | Severočeská tenisová o.s. | 1.náhradník | 20.04.2016 18:22:06 |
16. |
Jánský Ludvík | 01.10.2007 | TK Ústí n. Orlicí | 2.náhradník | 07.05.2016 10:21:59 |
17. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | přijata-neděle 9h | 08.05.2016 20:10:36 |
18. |
Krejčí Tobiáš | 17.10.2009 | TJ Spoje Praha | 09.05.2016 22:00:47 |
|
19. |
Peterka Jakub | 09.05.2008 | Sokol Čimice | 11.05.2016 17:30:37 |
|
20. |
Poláková Liliana | 24.06.2007 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | přijata-neděle 9h | 12.05.2016 11:51:27 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Jiráková Julie | 09.04.2008 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 21.03.2016 23:58:25 |
2. |
Bajer Mikuláš | 19.04.2008 | LTC Slovan Kladno | odhlášeno hráčem | 10.04.2016 10:05:41 |
3. |
Zíta Josef | 13.04.2007 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 10.04.2016 16:25:49 |
4. |
Jurda Jakub | 06.07.2007 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 12.04.2016 21:48:27 |
5. |
khromej aleksandr | 02.01.2008 | Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s. | odhlášeno hráčem | 17.04.2016 10:10:59 |
6. |
Suchá Amy | 29.11.2007 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 02.05.2016 22:52:25 |
7. |
Stoklas Stela | 10.09.2008 | SK Kometa Praha | odhlášeno hráčem | 03.05.2016 15:03:40 |
8. |
Slavíková Barbora | 18.09.2008 | TENIS VLAŠIM,z.s. | odhlášeno hráčem | 06.05.2016 21:46:51 |
9. |
Fröhlich Max | 09.07.2007 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 07.05.2016 16:27:31 |
10. |
Fröhlich Jan | 09.07.2007 | TK Horní Měcholupy | odhlášeno hráčem | 07.05.2016 16:28:13 |
11. |
Šnajdr Denis | 14.06.2007 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 07.05.2016 17:21:40 |
12. |
Vaigl Martin | 03.09.2007 | I. ČLTPK Čerčany | odhlášeno hráčem | 07.05.2016 22:36:03 |
13. |
Rašín Jakub | 22.06.2007 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | odhlášeno hráčem | 08.05.2016 13:56:41 |
14. |
Šmejcký Jakub | 09.02.2008 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 08.05.2016 17:47:07 |
15. |
PROCHÁZKA Adam | 29.03.2008 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 09.05.2016 11:03:27 |
16. |
Holubová Tereza | 18.01.2007 | LTC Tábor 1903 | odhlášeno hráčem | 09.05.2016 11:31:15 |
17. |
Kratochvíl Matyáš | 18.09.2007 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | odhlášeno hráčem | 09.05.2016 13:51:59 |
18. |
Lebrušková Anna | 25.04.2007 | TK Spartak Jihlava | odhlášeno hráčem | 09.05.2016 15:50:29 |
19. |
Kozlovský Matyáš | 30.09.2007 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 10.05.2016 21:28:21 |
20. |
Sysel Lukáš | 05.05.2007 | TK Ústí n.Labem | odhlášeno pořadatelem | 12.05.2016 10:05:41 |
21. |
Šafrata David | 10.08.2007 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 12.05.2016 12:06:46 |
22. |
Jiroušková Monika | 31.01.2008 | TK Neridé | odhlášeno pořadatelem | 13.05.2016 10:20:00 |
23. |
Sniegoň David | 03.01.2007 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno pořadatelem | 13.05.2016 11:03:12 |