Český tenisový svaz
Název:
BABOLAT TOUR 2019 - léto
Datum:
18.-18.05.
Pořadatel:
TREND SPORT, z.s. (200)
Místo konání:
Olomouc MILO-2
Kódové číslo:
916519
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Babolat
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Machovský Dušan
Hlavní náměstí 96/1
794 01 Krnov
Tel. (1):
602704959
E-mail:
machovsky.d@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Chlapci a děvčata hrají společně v základních skupinách, dále pavoukem o konečné pořadí dle SŘ a propozic okruhu BABOLAT TOUR 2019 - léto, www.trendsport.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín volná karta
16.03.2019 21:08:26
2.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
18.03.2019 17:34:01
3.
Švidrnoch Viktor 05.07.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
19.03.2019 17:19:36
4.
Palacký Jakub 06.08.2010 TO TJ Nový Jičín volná karta
23.03.2019 20:32:55
5.
Hloušková Vendula 27.01.2011 Tenisový klub Šternberk, z.s. volná karta
24.03.2019 17:58:06
6.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
27.03.2019 09:34:58
7.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK JC Sport Opava volná karta
30.03.2019 19:37:43
8.
Cecava Patrick 19.09.2012 TK TENNISPOINT FM volná karta
31.03.2019 11:49:51
9.
Pajer Vítek 27.05.2010 SK Velká Bystřice volná karta
01.04.2019 18:27:14
10.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava volná karta
01.04.2019 21:22:53
11.
Hanzal Šimon 08.03.2010 TJ Zbrojovka Vsetín volná karta
10.04.2019 10:06:29
12.
Grohmann Šimon 22.02.2010 Tenisový klub Šternberk, z.s. volná karta
11.04.2019 21:04:53
13.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava volná karta
15.04.2019 15:48:59
14.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc volná karta
22.04.2019 01:08:23
15.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
23.04.2019 11:43:24
16.
Vala Max 04.04.2011 TK ARBREX-OSTRAVA volná karta
23.04.2019 12:02:51
17.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
25.04.2019 15:09:42
18.
Bury Lukasz 03.01.2011 SK Vitality Slezsko o.s. volná karta
26.04.2019 09:54:36
19.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá volná karta
27.04.2019 08:20:59
20.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz. volná karta
04.05.2019 20:54:15
21.
Mikeš David 06.07.2012 TK SB Světlá n.Sáz. volná karta
04.05.2019 20:55:11
22.
Gerišer David 25.02.2011 TO TJ Svitavy volná karta
04.05.2019 22:33:21
23.
Hustý Jan 19.06.2010 TK Milo Olomouc volná karta
05.05.2019 16:46:52
24.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
06.05.2019 11:43:41
25.
Slováková Karolína 05.03.2011 SK Véska volná karta
06.05.2019 15:13:59
26.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín volná karta
06.05.2019 15:43:36
27.
Holoubek Ondřej 23.01.2010 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. volná karta
09.05.2019 14:54:20
28.
Abendroth Lilly 30.12.2010 TK Milo Olomouc volná karta
10.05.2019 11:13:33
29.
Skálová Veronika 15.07.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
11.05.2019 18:20:53
30.
Orlita Josef Sebastian 11.08.2010 TJ Zbrojovka Vsetín volná karta
12.05.2019 15:46:06
31.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc volná karta
13.05.2019 09:00:12
32.
Trunečka Tomáš 21.01.2010 TK Milo Olomouc volná karta
13.05.2019 09:00:57

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Motalová Hana 28.07.2011 TK AGROFERT Prostějov přijata do turnaje
03.04.2019 08:31:06
2.
Mikeš Martin 22.09.2011 TK AGROFERT Prostějov přijat do turnaje
28.04.2019 20:19:30
3.
Sýkora Ondřej 26.04.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí přijat do turnaje
14.05.2019 08:46:07

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod odhlášeno hráčem
10.04.2019 15:24:04
2.
Apolínová Stella 04.06.2010 TJ Žďár nad Sázavou odhlášeno hráčem
14.04.2019 17:54:31
3.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno hráčem
13.05.2019 13:39:49
4.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s. odhlášeno pořadatelem
13.05.2019 23:49:06
5.
Zajac Michal 11.04.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá odhlášeno pořadatelem
15.05.2019 10:06:32
6.
Skácelíková Klára 18.01.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. odhlášeno hráčem
15.05.2019 10:28:24