Název: |
TJ Kraví Hora open |
Datum: |
07.-07.05. |
Pořadatel: |
TJ Kraví Hora Brno (200) |
Místo konání: |
Areál VUT, Rybkova ul. |
Kódové číslo: |
916515 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Dostál Marek |
Bellova 24 | |
623 00 BRNO | |
Tel. (1): |
604245748 |
E-mail: |
dostalmarek@centrum.cz |
Internet: |
www.kravi-hora.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Holubová Aneta | 05.07.2007 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 16.03.2016 09:44:09 |
2. |
Blažková Elen | 19.04.2008 | TK Velké Bílovice | volná karta | 16.03.2016 10:03:03 |
3. |
Čižmárová Karolína | 01.04.2007 | Tatran Brno Kohoutovice | volná karta | 16.03.2016 11:10:20 |
4. |
Veselá Barbora | 11.07.2008 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 16.03.2016 11:18:42 |
5. |
Mikulášková Anna | 01.03.2007 | ŽLTC Brno | volná karta | 17.03.2016 11:07:07 |
6. |
Majerová Silvia | 12.02.2007 | - | volná karta | 18.03.2016 08:13:06 |
7. |
Crhová Charlene | 06.06.2008 | TO TJ Svitavy | volná karta | 18.03.2016 16:03:54 |
8. |
Richterová Alexandra | 06.01.2007 | TK TILIA Brno | volná karta | 20.03.2016 08:40:35 |
9. |
Růžičková Tereza | 23.01.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 21.03.2016 13:22:31 |
10. |
Mašková Anna | 05.07.2007 | TJ Žďár nad Sázavou | volná karta | 25.03.2016 22:39:11 |
11. |
Peková Denisa | 09.01.2008 | BLTC Brno | volná karta | 27.03.2016 10:27:20 |
12. |
Galnorová Adéla | 23.09.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 27.03.2016 23:12:04 |
13. |
Ventrčová Julie | 10.07.2007 | TK Zlín | volná karta | 30.03.2016 20:08:26 |
14. |
Němcová Natálie | 05.03.2007 | TK Zlín | volná karta | 01.04.2016 13:39:48 |
15. |
Höklová Kristýna | 03.03.2008 | TC Austerlitz | volná karta | 01.04.2016 18:37:11 |
16. |
Šindelková Nela | 11.02.2007 | ŽLTC Brno | volná karta | 04.04.2016 17:50:50 |
17. |
Valentová Karolina | 19.06.2007 | ŽLTC Brno | volná karta | 16.04.2016 07:39:51 |
18. |
Knapíková Ellen | 14.05.2009 | SK JC Sport Opava | volná karta | 25.04.2016 08:16:41 |
19. |
Snášilová Nikola | 10.06.2008 | TK Ústí n. Orlicí | volná karta | 30.04.2016 20:08:42 |
20. |
Dostálová Adriana | 29.12.2008 | TJ Kraví Hora Brno | volná karta | 02.05.2016 08:36:56 |
21. |
Kučíková Kiara Nina | 31.08.2007 | Slovácký TK Břeclav | volná karta | 03.05.2016 07:17:11 |
22. |
Míšková Nela | 21.08.2007 | TJ Žďár nad Sázavou | volná karta | 06.05.2016 10:16:11 |
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
|||
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kosík Tadeáš | 13.09.2007 | Sokol Lanžhot | přijat do turnaje | 16.03.2016 10:53:04 |
2. |
Blaška Sebastian | 07.08.2008 | ŽLTC Brno | přijat do turnaje | 16.03.2016 11:13:49 |
3. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | přijat do turnaje | 16.03.2016 11:56:03 |
4. |
Raštica Jan | 19.03.2008 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do turnaje | 16.03.2016 13:58:50 |
5. |
Riedl Matěj | 08.06.2007 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | přijat do turnaje | 16.03.2016 19:09:22 |
6. |
Němeček Marek | 17.07.2007 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | přijat do turnaje | 16.03.2016 19:57:18 |
7. |
Maňásek David | 27.08.2007 | SK Tenis Tišnov | přijat do turnaje | 16.03.2016 21:19:38 |
8. |
Grois Ondřej | 27.06.2007 | TC-MJ TENIS Líšeň | přijat do turnaje | 16.03.2016 22:51:44 |
9. |
Pleša Vilém | 03.04.2007 | LTC Hodonín | přijat do turnaje | 17.03.2016 12:33:46 |
10. |
Šichtař Samuel | 22.03.2007 | ŽLTC Brno | přijat do turnaje | 17.03.2016 17:22:25 |
11. |
Dočekal Filip | 05.06.2007 | TC Brno. | přijat do turnaje | 17.03.2016 17:25:48 |
12. |
Mazal Matyáš | 22.06.2007 | TJ Brno-Komín | přijat do turnaje | 17.03.2016 21:15:37 |
13. |
Kněžínek Filip | 10.10.2007 | ŽLTC Brno | přijat do turnaje | 18.03.2016 19:10:23 |
14. |
Kilian Darek | 29.09.2007 | ŽLTC Brno | přijat do turnaje | 18.03.2016 21:05:04 |
15. |
ZAVŘEL JAROSLAV | 06.03.2008 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do turnaje | 18.03.2016 22:47:38 |
16. |
Macháček David | 03.03.2008 | TC BORS CLUB | přijat do turnaje | 19.03.2016 12:40:49 |
17. |
Hanačík Antonín | 05.02.2007 | TK Zlín | přijat do turnaje | 20.03.2016 12:46:29 |
18. |
Zeman Jan | 28.09.2007 | TC Brno. | přijat do turnaje | 20.03.2016 19:15:37 |
19. |
Sýkora Jan | 13.02.2008 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do turnaje | 20.03.2016 19:24:52 |
20. |
Rundervoort Dominik Petr | 01.02.2007 | TC Brno. | přijat do turnaje | 20.03.2016 21:50:38 |
21. |
Doležal Lukáš | 08.07.2007 | TJ Brno-Komín | přijat do turnaje | 21.03.2016 06:29:59 |
22. |
Lebiš Josef | 04.01.2008 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do turnaje | 21.03.2016 12:08:10 |
23. |
Horáček Josef | 16.02.2007 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do turnaje | 22.03.2016 15:38:33 |
24. |
Kučera Daniel | 06.04.2007 | Mosilana Brno | přijat do turnaje | 26.03.2016 08:35:19 |
25. |
Kopečný Daniel | 04.05.2007 | TK TILIA Brno | přijat do turnaje | 26.03.2016 20:40:40 |
26. |
Doucha Jakub | 20.01.2008 | TK Spartak Jihlava | přijat do turnaje | 30.03.2016 09:26:15 |
27. |
Stejskal Adam | 01.06.2007 | TK Milo Olomouc | přijat do turnaje | 05.04.2016 10:34:25 |
28. |
Šrenk Jakub | 06.04.2008 | TC-MJ TENIS Líšeň | přijat do turnaje | 08.04.2016 08:37:05 |
29. |
Matoušek Petr | 05.03.2007 | TK TILIA Brno | přijat do turnaje | 08.04.2016 13:02:06 |
30. |
Mohapl Tomáš | 23.05.2007 | TK Milo Olomouc | 1.náhradník | 09.04.2016 17:57:02 |
31. |
Čech Marek | 31.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do turnaje | 22.04.2016 14:54:04 |
32. |
Litera Michal | 03.07.2008 | SHARK Brno | přijat do turnaje | 02.05.2016 09:03:01 |
33. |
Mráz Tomáš | 02.10.2007 | TJ Kraví Hora Brno | přijat do turnaje | 02.05.2016 09:10:43 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Drápela Daniel | 23.10.2007 | TO TJ Svitavy | odhlášeno hráčem | 10.04.2016 22:15:45 |
2. |
Václavovičová Aneta | 27.08.2008 | TJ Jiskra Strážnice | odhlášeno hráčem | 12.04.2016 07:55:28 |
3. |
Růžička Jan | 19.01.2007 | TO TJ Svitavy | odhlášeno hráčem | 25.04.2016 21:31:20 |
4. |
Rysová Amálie | 17.05.2007 | TK SC OSTRAVA | odhlášeno hráčem | 26.04.2016 13:37:21 |
5. |
Ploc Matouš | 14.11.2008 | TK Česká Třebová, z.s. | odhlášeno hráčem | 27.04.2016 04:20:50 |
6. |
Piteráková Natálie | 27.08.2007 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 28.04.2016 10:03:32 |
7. |
Michálek Stanislav | 11.07.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 29.04.2016 20:27:16 |
8. |
Čepek Martin | 27.10.2007 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 01.05.2016 17:39:46 |
9. |
Mittnerová Teresa | 05.01.2007 | BTK Brno | odhlášeno hráčem | 02.05.2016 10:56:20 |
10. |
CEBÁK FABIÁN | 14.05.2007 | Sokol Čebín | odhlášeno hráčem | 02.05.2016 21:02:28 |
11. |
Strnadová Eliška | 28.09.2007 | TJ Žďár nad Sázavou | odhlášeno hráčem | 03.05.2016 06:41:32 |
12. |
Pohánková Mia | 21.10.2008 | TC BORS CLUB | odhlášeno hráčem | 03.05.2016 18:46:32 |
13. |
Halamíček Jaromír | 13.08.2007 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 03.05.2016 20:36:07 |
14. |
Cela Olivia | 08.06.2007 | Tennis Hill Havířov o.s. | odhlášeno hráčem | 04.05.2016 05:05:04 |
15. |
Kačerovský Jan | 26.07.2007 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | odhlášeno hráčem | 04.05.2016 08:00:20 |
16. |
Paštiková Julie | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 04.05.2016 08:05:39 |
17. |
Hrubý Václav Augustin | 05.08.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 04.05.2016 09:17:25 |
18. |
Žiška Štěpán | 01.09.2008 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 04.05.2016 11:10:42 |
19. |
Různar Kryštof | 28.06.2007 | LTC Velen Boskovice | odhlášeno hráčem | 04.05.2016 18:12:37 |
20. |
Kuchař Saša | 23.10.2008 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 04.05.2016 20:32:44 |
21. |
Pešat Oliver | 19.02.2007 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno pořadatelem | 05.05.2016 10:11:54 |
22. |
Kulyk Martin | 20.03.2007 | - | odhlášeno pořadatelem | 05.05.2016 21:17:14 |