Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
28.-28.04. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Místo konání: |
Praha |
Kódové číslo: |
916509 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 13:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Křivánek Pavel |
K Vodě 3200/3 | |
106 00 Praha 10 | |
Tel. (1): |
272772762 |
Tel. (2): |
731690941 |
Tel. (3): |
272765038 |
E-mail: |
pavel.krivanek@hamrsport.cz |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Brettl Tobiáš | 07.05.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | volná karta | 15.03.2018 06:14:47 |
2. |
Svobodová Vanessa | 27.07.2009 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 15.03.2018 18:15:50 |
3. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | volná karta | 15.03.2018 18:38:32 |
4. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | volná karta | 16.03.2018 13:31:08 |
5. |
Jedlička David | 28.03.2010 | F.H.TK Dobřichovice | volná karta | 16.03.2018 22:34:16 |
6. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | volná karta | 17.03.2018 21:11:14 |
7. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | volná karta | 17.03.2018 23:12:55 |
8. |
Sokolová Elen | 17.01.2009 | LTC Panorama Teplice | volná karta | 18.03.2018 09:49:32 |
9. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | volná karta | 18.03.2018 16:41:14 |
10. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 18.03.2018 19:47:15 |
11. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 19.03.2018 12:48:17 |
12. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 19.03.2018 22:01:06 |
13. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | volná karta | 19.03.2018 23:45:16 |
14. |
Souček Lukáš | 18.10.2009 | Sokol Petrovice | volná karta | 22.03.2018 11:10:09 |
15. |
Štěpánek Adam | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | volná karta | 24.03.2018 20:07:04 |
16. |
Štěpánek Kryštof | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | volná karta | 24.03.2018 20:22:39 |
17. |
Rieser Sedrik Aurelius | 15.01.2010 | TK Olymp Praha | volná karta | 25.03.2018 14:16:24 |
18. |
Krechler Daniel | 21.04.2009 | LTK Liberec | volná karta | 26.03.2018 13:18:48 |
19. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | volná karta | 26.03.2018 20:13:15 |
20. |
Kouba Vojtěch | 22.01.2010 | TK Škoda Plzeň z.s. | volná karta | 27.03.2018 14:38:27 |
21. |
Jusková Ema | 13.06.2009 | SK Aritma Praha | volná karta | 27.03.2018 16:35:11 |
22. |
Novotný Bořek Jan | 04.03.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | volná karta | 28.03.2018 16:31:41 |
23. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 05.04.2018 14:41:46 |
24. |
Vokrojová Barbora | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 05.04.2018 14:45:19 |
25. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 05.04.2018 22:02:59 |
26. |
Mohamed Rahman | 30.07.2009 | I.ČLTK Praha | volná karta | 09.04.2018 11:58:46 |
27. |
Zajíčková Kateřina | 07.02.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 11.04.2018 23:04:05 |
28. |
Šára Dominik | 06.01.2009 | TK Neridé | volná karta | 16.04.2018 18:25:29 |
29. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 19.04.2018 11:00:07 |
30. |
Heřmanová Tereza | 27.06.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 20.04.2018 21:55:30 |
31. |
Wolfgramm Sophia | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 23.04.2018 09:51:02 |
32. |
Vohralík Jan Jonáš | 07.10.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 23.04.2018 20:39:42 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kuchař Oliver | 08.04.2010 | SK Aritma Praha | 30.03.2018 22:01:17 |
|
2. |
Kreysa Jan | 02.09.2009 | LTK Liberec | 01.04.2018 10:52:55 |
|
3. |
Bělohradová Emílie | 02.07.2009 | TENIS Klánovice | 09.04.2018 11:29:01 |
|
4. |
Sirotková Julie | 06.06.2009 | TJ Sokol Vysočany | 10.04.2018 17:18:48 |
|
5. |
Oliveriusová Sára | 18.04.2009 | LTK Liberec | 15.04.2018 08:55:18 |
|
6. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 20.04.2018 16:31:30 |
|
7. |
Slavík Jakub | 18.10.2009 | LTK Liberec | 22.04.2018 13:32:43 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kafka Lukáš | 20.04.2009 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 17.04.2018 17:57:50 |
2. |
Freeman Eva Savannah | 25.06.2009 | 1. Vestecká sportovní o.s. | odhlášeno hráčem | 19.04.2018 22:58:48 |
3. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 24.04.2018 18:03:21 |
4. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 24.04.2018 18:34:00 |
5. |
Blahová Veronika | 11.09.2009 | TJ Radlice z.s. | odhlášeno hráčem | 24.04.2018 21:26:49 |
6. |
Majera Denis | 25.03.2009 | Lokomotiva Trutnov | odhlášeno pořadatelem | 25.04.2018 12:12:55 |
7. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 25.04.2018 13:42:07 |
8. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | odhlášeno hráčem | 25.04.2018 21:49:33 |
9. |
Kraml Robin | 12.10.2010 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 26.04.2018 19:37:20 |
10. |
Hof Martin | 04.12.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 26.04.2018 19:37:56 |
11. |
Matějka Lukáš | 22.11.2009 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 26.04.2018 19:38:10 |
12. |
Borovička Lukáš | 12.03.2010 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 26.04.2018 19:38:20 |
13. |
Miller Filip | 15.10.2009 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 27.04.2018 09:43:39 |
14. |
Stojanov Daniel | 10.03.2009 | LTC Houštka | odhlášeno pořadatelem | 27.04.2018 16:52:12 |