Název: |
Memoriál Vlastimila Hrdiny |
Datum: |
23.-23.04. |
Pořadatel: |
TK Škoda Plzeň z.s. (200) |
Kódové číslo: |
916508 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Hrdina Jiří |
Pod Košutkou 16 | |
323 00 Plzeň | |
Tel. (1): |
603572023 |
Tel. (2): |
377259715 |
Tel. (3): |
377259715 |
E-mail: |
tkskodaplzen@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Pleskotová Silvie | 02.09.2008 | TK Horažďovice | 15.03.2017 10:42:28 |
|
2. |
Míka Jan | 11.08.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 15.03.2017 16:43:53 |
|
3. |
Kozáková Tereza | 12.04.2008 | TK Písek | 15.03.2017 18:15:09 |
|
4. |
Forejtková Eliška | 12.11.2008 | TK Slavia Plzeň | 15.03.2017 18:49:44 |
|
5. |
Psota Jan | 20.03.2008 | TK Slavia Plzeň | 15.03.2017 23:03:42 |
|
6. |
Dufek Pavel | 15.04.2008 | TK Písek | 16.03.2017 07:57:31 |
|
7. |
Krejčová Tereza | 30.08.2008 | TK Slavia Plzeň | 16.03.2017 09:36:01 |
|
8. |
Votava Lukáš | 05.03.2009 | Lokomotiva Zdice | 16.03.2017 22:01:22 |
|
9. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 17.03.2017 20:19:39 |
|
10. |
Kotrc Aleš | 04.01.2008 | TK Sparta Praha | 17.03.2017 23:40:41 |
|
11. |
Vajshárová Natálie | 18.07.2008 | - | 18.03.2017 16:27:58 |
|
12. |
Freiberg Radim | 25.06.2008 | TJ Sokol Vysočany | 18.03.2017 17:46:22 |
|
13. |
Škopek David | 17.05.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 19.03.2017 11:19:08 |
|
14. |
Fejka Matěj | 23.06.2009 | TK Slavia Plzeň | 20.03.2017 08:01:06 |
|
15. |
Svobodová Jana | 01.08.2008 | I.ČLTK Praha | 20.03.2017 08:37:07 |
|
16. |
Havel Jan | 02.03.2008 | TK Škoda Plzeň z.s. | 27.03.2017 22:55:39 |
|
17. |
Vilt Václav | 12.04.2008 | TK Škoda Plzeň z.s. | 30.03.2017 18:35:27 |
|
18. |
Kotrba Adam | 27.03.2008 | TK Slavia Plzeň | 13.04.2017 11:40:50 |
|
19. |
Kovář Jan | 22.03.2008 | TK Sparta Praha | 13.04.2017 14:43:15 |
|
20. |
Faltysová Nela | 10.12.2008 | TK Sparta Praha | 15.04.2017 13:40:03 |
|
21. |
Šmejcký Jakub | 09.02.2008 | I.ČLTK Praha | 19.04.2017 22:36:53 |
|
22. |
Šmejcký Marek | 03.11.2010 | I.ČLTK Praha | 19.04.2017 22:38:23 |
|
23. |
Bezděková Nicol | 13.04.2008 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 20.04.2017 22:38:40 |
|
24. |
Hettlerová Sofie | 21.03.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 22.04.2017 08:47:57 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šnejdar Filip | 13.05.2009 | LTK Klatovy | odhlášeno hráčem | 03.04.2017 12:09:40 |
2. |
Smetanová Lilian | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | odhlášeno hráčem | 13.04.2017 19:22:45 |
3. |
Šináglová Nela | 25.06.2010 | TC VITALITY Březnice | odhlášeno hráčem | 17.04.2017 19:34:51 |
4. |
Dvořáková Nikola | 20.04.2008 | TK Písek | odhlášeno hráčem | 18.04.2017 08:02:58 |
5. |
Augustín Matthias | 05.03.2008 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 18.04.2017 09:05:50 |
6. |
Hubálek Matěj | 28.11.2008 | TJ Slavoj Chodová Planá | odhlášeno pořadatelem | 19.04.2017 12:39:16 |
7. |
Andlt Jonáš | 11.10.2008 | LTC Mladá Boleslav z.s. | odhlášeno hráčem | 19.04.2017 15:08:47 |
8. |
Košárko Filip | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 22.04.2017 09:19:42 |
9. |
Kubešová Aneta | 03.07.2008 | TK Vodní stavby Plzeň | odhlášeno pořadatelem | 22.04.2017 17:02:48 |