Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
04.-05.06. |
Pořadatel: |
východočeský (100) |
Kódové číslo: |
916504 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Lipenský Martin |
Hybešova 40 | |
568 02 Svitavy | |
Tel. (1): |
606245983 |
E-mail: |
lipensky@szs.svitavy.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Ševečková Valerie | 22.10.2008 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 16.03.2016 10:02:29 |
2. |
Kaplanová Karolína | 10.04.2007 | - | volná karta | 16.03.2016 10:50:49 |
3. |
Rakoušová Kateřina | 11.09.2007 | TO TJ Svitavy | volná karta | 16.03.2016 18:43:15 |
4. |
Snášilová Nikola | 10.06.2008 | TK Ústí n. Orlicí | volná karta | 17.03.2016 08:36:13 |
5. |
Shejbalová Tereza | 01.06.2007 | LTC Pardubice | volná karta | 18.03.2016 19:30:10 |
6. |
Vašáková Martina | 15.05.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 21.03.2016 09:23:28 |
7. |
Sedláková Veronika | 11.10.2007 | T.J. Sokol Jevíčko | volná karta | 26.03.2016 14:05:08 |
8. |
Staňková Terezie | 08.10.2007 | T.J. Sokol Jevíčko | volná karta | 27.03.2016 12:58:24 |
9. |
Dubovská Anna | 03.03.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 16.05.2016 20:04:15 |
10. |
Ševcová Barbora | 02.10.2007 | TK Kvasiny | volná karta | 27.05.2016 21:51:45 |
11. |
Navrátilová Žaneta | 05.10.2007 | Spartak Polička | volná karta | 29.05.2016 21:04:22 |
12. |
Hrdinová Sofie | 06.03.2008 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 30.05.2016 10:20:27 |
13. |
Sulková Karolína | 02.10.2007 | SK HIT Hradec Králové z.s. | volná karta | 31.05.2016 17:48:44 |
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Brdíček Nikolas | 22.07.2007 | TK Letohrad | odhlášeno pořadatelem | 04.05.2016 19:38:27 |
2. |
Šejnoha Samuel | 23.06.2008 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | odhlášeno pořadatelem | 04.05.2016 19:38:37 |
3. |
Holý Tomáš | 20.12.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno pořadatelem | 04.05.2016 19:38:43 |
4. |
Doležal Lukáš | 08.07.2007 | TJ Brno-Komín | odhlášeno pořadatelem | 04.05.2016 19:38:49 |
5. |
Horáková Běla | 18.02.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno hráčem | 16.05.2016 14:24:41 |
6. |
Bořková Nela | 03.03.2008 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno hráčem | 28.05.2016 17:16:14 |
7. |
Crhová Charlene | 06.06.2008 | TO TJ Svitavy | odhlášeno pořadatelem | 03.06.2016 13:14:13 |