Název: |
Babytenis Head Serie Znojmo 2019 |
Datum: |
19.-19.04. |
Pořadatel: |
TK Znojmo (200) |
Místo konání: |
Tenis.dvorce, Do Lesek, ZN |
Kódové číslo: |
916502 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 09:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Wirgler Martin |
Vídeňská Třída 28 | |
66902 Znojmo | |
Tel. (1): |
602456980 |
E-mail: |
mwirgler@seznam.cz |
Internet: |
www.tkznojmo.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dřevojanová Anežka | 14.11.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 15.03.2019 00:13:41 |
2. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 16.03.2019 21:35:09 |
3. |
Musilová Amélie | 17.06.2010 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 16.03.2019 22:53:20 |
4. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 17.03.2019 08:35:36 |
5. |
Chladová Ema | 11.07.2010 | ŽLTC Brno | volná karta | 19.03.2019 07:38:44 |
6. |
Kiss Jindřich | 13.07.2011 | TK Znojmo | volná karta | 19.03.2019 11:00:39 |
7. |
Šlapanský Kryštof | 24.03.2010 | TK Moravský Krumlov z.s. | volná karta | 19.03.2019 11:21:11 |
8. |
Holková Tereza | 07.04.2010 | - | volná karta | 19.03.2019 12:42:29 |
9. |
Skalická Ela | 15.01.2010 | TJ Kraví Hora Brno | volná karta | 19.03.2019 13:11:15 |
10. |
Zedníčková Emma | 12.10.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 22.03.2019 09:29:36 |
11. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 23.03.2019 00:53:42 |
12. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 23.03.2019 18:57:29 |
13. |
Hrdličková Terezie | 28.02.2010 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 25.03.2019 09:18:13 |
14. |
Procházková Nela | 22.10.2010 | TK Znojmo | volná karta | 25.03.2019 16:07:52 |
15. |
Kopřivová Ella | 22.03.2011 | TK Spartak Jihlava | volná karta | 27.03.2019 06:43:37 |
16. |
Krňávek Daniel | 02.03.2011 | TC Brno. | volná karta | 29.03.2019 18:47:42 |
17. |
Humenchak Daniela | 11.08.2010 | - | volná karta | 05.04.2019 18:33:21 |
18. |
Holík Daniel | 17.01.2011 | LTC Velen Boskovice | volná karta | 06.04.2019 11:30:14 |
19. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | volná karta | 07.04.2019 13:26:41 |
20. |
Vítek Jindřich | 23.09.2011 | TK Dolní Dunajovice,spolek | volná karta | 07.04.2019 19:31:12 |
21. |
Tůma Tobias | 06.06.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 11.04.2019 09:22:35 |
22. |
Skálová Veronika | 15.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 15.04.2019 11:16:25 |
23. |
Šindelka Adam | 06.01.2010 | ŽLTC Brno | volná karta | 15.04.2019 19:21:30 |
24. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 18.04.2019 17:50:28 |
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Schmidová Nina | 13.10.2011 | TC BORS CLUB | odhlášeno hráčem | 31.03.2019 08:53:49 |
2. |
Sypko Alexandr | 18.02.2010 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 12.04.2019 09:09:17 |
3. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 12.04.2019 15:33:33 |
4. |
Apolínová Stella | 04.06.2010 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 14.04.2019 17:54:30 |
5. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 14.04.2019 22:49:07 |
6. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | odhlášeno hráčem | 15.04.2019 08:34:52 |
7. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 16.04.2019 10:16:52 |
8. |
Hradecký Kryštof | 14.02.2011 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 16.04.2019 12:54:16 |
9. |
Bukalová Adriana | 30.11.2010 | SK Tenis Tišnov | odhlášeno pořadatelem | 18.04.2019 17:48:25 |
10. |
Pokorný Petr | 10.02.2010 | TK Moravský Krumlov z.s. | odhlášeno pořadatelem | 18.04.2019 17:48:50 |
11. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 18.04.2019 17:49:02 |
12. |
Páleník Martin | 27.08.2010 | TK Znojmo | odhlášeno pořadatelem | 18.04.2019 17:49:25 |