Český tenisový svaz
Název:
Memoriál Ing. Ivo Müllera
Datum:
08.-08.09.
Pořadatel:
TK AGROFERT Prostějov (200)
Kódové číslo:
916087
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Šolcová Lucie
Za Velodromem 49a
79601 Prostějov
Tel. (1):
777818918
E-mail:
lucie@solc.biz

Poznámka pořadatele:


POZOR, ZMĚNA AREÁLU!
Turnaj se bude konat na tenisových dvorcích na Sportovní ulici č.1, Prostějov


Chlapci a dívky hrají společně, prezentace do 9.00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Tomek Jakub 07.12.2012 BLTC Brno  
19.03.2019 19:39:02
2.
Motal David 21.05.2012 TC Dvůr Králové, z.s.  
28.03.2019 22:57:38
3.
Dostálová Sofie 25.07.2012 TK AGROFERT Prostějov  
02.04.2019 23:35:21
4.
Krčková Klára 02.07.2012 TK Mokrá-Horákov  
09.05.2019 14:46:11
5.
Bukáčková Klára 09.12.2012 TK AGROFERT Prostějov  
10.05.2019 10:41:43
6.
Švecová Lena 05.02.2012 TK Zlín  
20.05.2019 20:02:47
7.
Lešingr Jiří 28.01.2012 TK Zlín  
21.05.2019 22:47:47
8.
Šimek Oliver 27.07.2012 TK Šlapanice  
02.06.2019 17:59:13
9.
Ježek Tomáš 26.05.2013 TK AGROFERT Prostějov  
19.06.2019 10:23:18
10.
Šuda Jakub 03.05.2012 TK AGROFERT Prostějov  
22.06.2019 20:58:39
11.
Dostál Robin 17.08.2012 TK AGROFERT Prostějov  
29.06.2019 22:38:33
12.
Šimonič Noel Sandro 22.05.2012 TK Zlín  
01.07.2019 08:52:06
13.
Musilová Charlotte 08.10.2013 SK Tenis Tišnov  
01.07.2019 16:11:24
14.
Adamcová Veronika 27.06.2012 TK AGROFERT Prostějov  
22.07.2019 11:38:09
15.
Adamcová Valérie 30.04.2014 TK Letohrad  
22.07.2019 11:40:38
16.
Lachman Oskar 03.05.2012 TK Natali  
24.07.2019 21:43:12
17.
Uher Lukáš 31.05.2013 Sokol Lanžhot  
27.07.2019 14:35:36
18.
Šebístková Tereza 23.03.2012 LTC Humpolec  
28.07.2019 18:17:15
19.
Kolář Jan 07.08.2012 ŽLTC Brno  
01.08.2019 14:05:27
20.
Klement Alexander 05.08.2013 Lob S.A. Bohnice, zs  
06.08.2019 17:40:22
21.
Khýr Kateřina 18.01.2013 TK AGROFERT Prostějov  
08.08.2019 15:48:30
22.
Malinský Josef 25.08.2012 TK Hlinsko  
20.08.2019 08:59:15
23.
Sklenářová Anna 26.04.2012 TK AGROFERT Prostějov  
25.08.2019 11:50:51
24.
Charvátová Sára 02.08.2012 TK AGROFERT Prostějov  
26.08.2019 08:14:10
25.
Ševčík Denis 08.07.2012 TK AGROFERT Prostějov  
26.08.2019 08:34:40
26.
Šubrtová Viktorie 21.08.2012 TKB Hrušovany z.s.  
26.08.2019 14:38:59
27.
Rožek Filip 10.04.2014 Tenisový klub Mikulov, spolek  
29.08.2019 10:49:03
28.
Vala Oliver 04.07.2012 TC Dvůr Králové, z.s.  
29.08.2019 12:59:50
29.
Bukalová Emily 21.07.2013 SK Tenis Tišnov  
29.08.2019 15:32:01
30.
Kment Jakub 13.01.2013 TKB Hrušovany z.s.  
30.08.2019 12:46:54
31.
Hálová Natálie 04.05.2015 TJ Sokol Uherský Brod  
31.08.2019 13:55:44
32.
Blaščík Matyáš Dominik 26.09.2013 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
31.08.2019 22:18:07
33.
Rutar Antonín 29.05.2013 TK Mohelnice, z.s.  
01.09.2019 21:01:39
34.
Dostálová Erika 22.05.2013 TK Milo Olomouc  
03.09.2019 21:05:10
35.
Smékal Jiří 08.03.2012 TK Milo Olomouc  
05.09.2019 23:47:19