Název: |
ŽLTC Cup |
Datum: |
22.-22.07. |
Pořadatel: |
ŽLTC Brno (200) |
Místo konání: |
Bubeníčkova 52, Brno |
Kódové číslo: |
916040 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Komárková Eva |
Šumavská 32 | |
602 00 Brno | |
Tel. (1): |
731 776 150 |
E-mail: |
Komarkova.eva@seznam.cz |
Internet: |
www.zltc.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Crhová Charlotte | 01.05.2011 | TO TJ Svitavy | volná karta | 17.03.2017 11:00:31 |
2. |
Krňávek Daniel | 02.03.2011 | TC Brno. | volná karta | 14.05.2017 17:27:46 |
3. |
Čejková Anita | 04.03.2010 | TC Brno. | volná karta | 20.05.2017 13:49:31 |
4. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | volná karta | 05.06.2017 21:54:14 |
5. |
Staněk Dominik | 01.07.2010 | TC Brno. | volná karta | 14.06.2017 14:35:35 |
6. |
Motalová Hana | 28.07.2011 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 18.06.2017 11:05:54 |
7. |
Hartinger Tobiáš | 29.03.2011 | - | volná karta | 03.07.2017 21:02:59 |
8. |
Schmidová Nina | 13.10.2011 | TC BORS CLUB | volná karta | 04.07.2017 20:15:25 |
9. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | volná karta | 06.07.2017 14:05:23 |
10. |
Belatková Viktorie | 18.10.2010 | - | volná karta | 07.07.2017 08:23:27 |
11. |
Haruštiaková Dáša | 03.03.2011 | LTC Hodonín | volná karta | 08.07.2017 13:45:40 |
12. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 09.07.2017 10:25:50 |
13. |
Brauner Michal | 29.01.2010 | TJ Sokol Uherský Brod | volná karta | 10.07.2017 08:59:20 |
14. |
Sedlák Petr | 22.03.2010 | TC Brno. | volná karta | 11.07.2017 09:41:54 |
15. |
Sedlák Jakub | 22.03.2010 | TC Brno. | volná karta | 11.07.2017 09:42:16 |
16. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | volná karta | 13.07.2017 15:59:35 |
17. |
Chladová Ema | 11.07.2010 | ŽLTC Brno | volná karta | 13.07.2017 19:00:25 |
18. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 14.07.2017 07:18:37 |
19. |
Švidrnochová Sára | 16.06.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 15.07.2017 22:38:51 |
20. |
Filipi Dominika | 25.10.2010 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 18.07.2017 20:27:12 |
21. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 18.07.2017 20:30:54 |
22. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 18.07.2017 22:58:18 |
23. |
Šnajdrová Sofie | 28.08.2010 | TC Brno. | volná karta | 20.07.2017 20:27:52 |
24. |
Vurm Gustav | 03.02.2011 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 20.07.2017 20:28:30 |
25. |
Gregorová Sofie | 18.01.2011 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 20.07.2017 20:29:29 |
26. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 21.07.2017 17:14:02 |
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Plačková Eliška | 17.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 10.07.2017 14:33:08 |