Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
13.-13.05. |
Pořadatel: |
východočeský (100) |
Místo konání: |
Svitavy |
Kódové číslo: |
916009 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Lipenský Martin |
Hybešova 40 | |
568 02 Svitavy | |
Tel. (1): |
606245983 |
E-mail: |
lipensky@szs.svitavy.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Crhová Gabriela | 14.07.2010 | TO TJ Svitavy | volná karta | 15.03.2017 21:20:48 |
2. |
Pelz Dominik | 16.10.2010 | TO TJ Svitavy | volná karta | 17.03.2017 20:01:02 |
3. |
Gerišer David | 25.02.2011 | TO TJ Svitavy | volná karta | 17.03.2017 22:18:50 |
4. |
Kovář Jakub | 22.08.2010 | - | volná karta | 18.03.2017 19:58:30 |
5. |
Lelek Petr | 14.04.2010 | TK Hlinsko | volná karta | 23.03.2017 21:24:17 |
6. |
Crhová Charlotte | 01.05.2011 | TO TJ Svitavy | volná karta | 24.03.2017 15:25:29 |
7. |
Holmanová Adéla | 25.01.2010 | TC Dvůr Králové, z.s. | volná karta | 10.04.2017 12:59:42 |
8. |
Pokorná Šárka | 20.09.2010 | - | volná karta | 15.04.2017 18:40:31 |
9. |
Zábrodský Matyáš | 17.06.2010 | - | volná karta | 07.05.2017 18:43:24 |
10. |
Gruncl Daniel | 17.03.2010 | Nespin, z.s. | volná karta | 07.05.2017 21:39:27 |
11. |
Zahradníčková Anežka | 11.08.2010 | Spartak Polička | volná karta | 08.05.2017 21:06:09 |
12. |
Švejda Filip | 21.09.2010 | Spartak Polička | volná karta | 09.05.2017 14:30:13 |
13. |
Chalupník Martin | 21.04.2010 | Spartak Polička | volná karta | 09.05.2017 14:30:32 |
14. |
Vodehnalová Štěpána | 06.05.2010 | TO TJ Svitavy | volná karta | 09.05.2017 14:30:59 |
15. |
HORÁČKOVÁ Vanesa | 25.07.2011 | LTC Vysoké Mýto | volná karta | 09.05.2017 20:19:12 |
16. |
Rejlek Antonín | 29.11.2011 | LTC Vysoké Mýto | volná karta | 09.05.2017 20:19:27 |
17. |
Rejlková Viktorie | 29.11.2011 | LTC Vysoké Mýto | volná karta | 09.05.2017 20:19:45 |
18. |
Laba Daniel | 24.06.2011 | LTC Vysoké Mýto | volná karta | 09.05.2017 20:20:08 |
19. |
Rajská Claudie | 08.04.2010 | LTC Vysoké Mýto | volná karta | 09.05.2017 20:20:30 |
20. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 09.05.2017 20:26:26 |
21. |
Havelková Nikola | 19.02.2010 | TK Ústí n. Orlicí | volná karta | 10.05.2017 08:21:46 |
22. |
Rufer Tobiáš | 10.08.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 10.05.2017 09:42:16 |
23. |
Arnold Tomáš | 27.11.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 10.05.2017 09:43:30 |
24. |
Konečná Nelly | 09.12.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 10.05.2017 09:44:06 |
25. |
Sýkorová Kateřina | 12.01.2011 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 10.05.2017 09:44:41 |
26. |
Dorazil Tadeáš | 20.11.2011 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | volná karta | 10.05.2017 20:10:01 |
27. |
Brýdl Tobiáš | 29.01.2011 | TO TJ Svitavy | volná karta | 10.05.2017 20:10:21 |
28. |
Hlaváč Bolek | 21.06.2010 | TO TJ Svitavy | volná karta | 11.05.2017 09:30:24 |
29. |
Kössler Michal | 11.03.2010 | Spartak Polička | volná karta | 11.05.2017 22:25:07 |
30. |
Hrubeš Jakub | 20.09.2010 | LTC Pardubice | volná karta | 12.05.2017 07:58:25 |
31. |
Hladíková Emma | 19.03.2010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | volná karta | 12.05.2017 14:06:00 |
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Motalová Hana | 28.07.2011 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | odhlášeno hráčem | 24.03.2017 14:02:19 |
2. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 12.04.2017 19:14:25 |
3. |
Janoušková Eliška | 03.12.2010 | TO TJ Svitavy | odhlášeno pořadatelem | 12.05.2017 12:49:24 |