Název: |
3. Sparťanská pětka Z19 - STŘEDNÍ KURT |
Datum: |
30.-30.12. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (450) |
Kódové číslo: |
906695 |
Dvorců + povrch: |
8 ULTRA CUSHION |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
Za Císařským mlýnem 2/1115 | |
17000 Praha 7 | |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Internet: |
www.spartababytenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Mikeš David | 06.07.2012 | TK AGROFERT Prostějov | 01.11.2018 10:41:39 |
|
2. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | 01.11.2018 12:44:49 |
|
3. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | 02.11.2018 10:45:11 |
|
4. |
Hadrabová Radka | 07.01.2011 | Tenis Dobříš | 02.11.2018 11:04:57 |
|
5. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | 05.11.2018 11:19:48 |
|
6. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | 05.11.2018 18:30:23 |
|
7. |
Polášek Oliver | 10.08.2011 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 05.11.2018 22:10:18 |
|
8. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | 06.11.2018 00:09:38 |
|
9. |
Velková Vanessa | 01.05.2012 | TK Slavia Plzeň | 06.11.2018 12:02:38 |
|
10. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | 07.11.2018 09:00:57 |
|
11. |
Panáček Jan | 18.04.2011 | SK HAMR, z.s. | 08.11.2018 17:11:53 |
|
12. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | 08.11.2018 23:22:36 |
|
13. |
Šedivcová Liliana | 15.09.2011 | Lokomotiva Zdice | 11.11.2018 18:29:12 |
|
14. |
Zikmund Adam | 29.01.2013 | TK Sparta Praha | 11.11.2018 20:05:07 |
|
15. |
Nováková Simona | 20.01.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 13.11.2018 20:30:45 |
|
16. |
Martinovský Tobiáš | 23.02.2011 | I.ČLTK Praha | 14.11.2018 09:13:31 |
|
17. |
Toman Karel | 07.05.2011 | I.ČLTK Praha | 14.11.2018 20:04:00 |
|
18. |
Neužilová Natálie | 13.03.2011 | TK Sparta Praha | 16.11.2018 14:59:58 |
|
19. |
Faltysová Gabriela | 30.06.2011 | Lokomotiva Praha | 16.11.2018 15:03:45 |
|
20. |
Fikáčková Andrea | 08.04.2011 | Spartak Hořovice | 19.11.2018 06:38:54 |
|
21. |
Svoboda Filip | 16.10.2011 | TK Neridé | 24.11.2018 18:13:36 |
|
22. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | 24.11.2018 20:25:22 |
|
23. |
Jelínková Adéla | 29.01.2011 | RADOST Králův Dvůr | 25.11.2018 15:39:37 |
|
24. |
Myland Adam Joseph | 24.05.2011 | SK HAMR, z.s. | 02.12.2018 00:16:24 |
|
25. |
Staňková Laura | 05.09.2011 | TK Olymp Praha | 04.12.2018 10:58:36 |
|
26. |
Hrnčířová Anna | 06.09.2011 | TENIS Klánovice | 18.12.2018 11:43:04 |
|
27. |
Fridrich Adam | 25.09.2011 | TK Sparta Praha | 21.12.2018 17:31:46 |
|
28. |
Koc Rafael | 31.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 23.12.2018 18:40:06 |
|
29. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | 27.12.2018 10:15:18 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Smíšková Iva | 09.03.2010 | TO Sokol Nehvizdy | odhlášeno pořadatelem | 13.11.2018 13:33:24 |
2. |
Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 13.11.2018 13:33:35 |
3. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | odhlášeno pořadatelem | 13.11.2018 13:37:48 |
4. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 16.12.2018 20:33:09 |
5. |
Zapletal Jindřich | 16.05.2011 | TK SK Dobrá Voda u Č.B. | odhlášeno hráčem | 22.12.2018 13:04:05 |
6. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 25.12.2018 13:19:40 |
7. |
Burešová Karolína | 23.01.2012 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 25.12.2018 23:36:52 |
8. |
Merunová Veronika | 07.03.2011 | LTC Beroun, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 27.12.2018 12:56:51 |
9. |
Přikrylová Valentýna | 13.09.2013 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 27.12.2018 22:26:20 |