Datum: |
30.-31.03. |
Pořadatel: |
ITS Tennis Club, z.s. (400) |
Místo konání: |
Olomouc |
Kódové číslo: |
906691 |
Dvorců + povrch: |
4 koberec |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 15:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Fiala Vlastimil |
Na střelnici 42 | |
779 00 Olomouc | |
Tel. (1): |
774 430 579 |
E-mail: |
fiala@itstennis.cz |
Internet: |
www.itsjuniortennis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hloušková Vendula | 27.01.2011 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 01.11.2018 12:15:46 |
2. |
Rousek Jonáš | 16.01.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 02.11.2018 18:31:27 |
3. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 05.11.2018 14:05:26 |
4. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 30.12.2018 10:31:02 |
5. |
Stříteská Sára | 24.01.2010 | TK Zlín | volná karta | 10.02.2019 18:07:17 |
6. |
Hustý Jan | 19.06.2010 | TK Gymnázium Uničov | volná karta | 16.02.2019 17:47:36 |
7. |
Sedláčková Sára | 17.01.2011 | TK Mohelnice, z.s. | volná karta | 23.02.2019 14:47:44 |
8. |
Koukolová Tereza | 27.04.2010 | TK Opava | volná karta | 23.02.2019 21:05:22 |
9. |
Skálová Veronika | 15.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 03.03.2019 09:27:44 |
10. |
Mullerová Karolína | 23.12.2010 | TK Opava | volná karta | 22.03.2019 13:52:58 |
11. |
Slováková Karolína | 05.03.2011 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 23.03.2019 10:00:57 |
12. |
Voigt Tomasz | 22.01.2010 | - | volná karta | 25.03.2019 07:59:45 |
13. |
Voigt Marcin | 22.01.2010 | - | volná karta | 25.03.2019 08:00:00 |
14. |
Kubalčíková Zuzana | 23.06.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 26.03.2019 17:16:11 |
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Trávníčková Karolína | 27.12.2010 | TO VOKD Ostrava-Poruba | odhlášeno hráčem | 19.12.2018 10:10:40 |
2. |
Palme Ondřej | 27.06.2011 | TK Kunštát | odhlášeno hráčem | 16.03.2019 08:07:45 |
3. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | odhlášeno hráčem | 24.03.2019 09:34:21 |
4. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 27.03.2019 09:21:44 |
5. |
Holková Tereza | 07.04.2010 | - | odhlášeno pořadatelem | 28.03.2019 08:51:45 |
6. |
Grohmann Šimon | 22.02.2010 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 29.03.2019 08:52:07 |
7. |
Pajer Vítek | 27.05.2010 | TK Milo Olomouc | odhlášeno pořadatelem | 29.03.2019 11:40:34 |