Název: |
BABOLAT MASTERS TOUR 2019 |
Datum: |
30.-30.03. |
Pořadatel: |
TK Praha- Jižní Město (400) |
Místo konání: |
TC TOP HOTEL PRAHA |
Kódové číslo: |
906690 |
Dvorců + povrch: |
3 umělá tráva |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Valtr Jan |
Blažimská 1781/4 | |
14900 Praha 4 | |
Tel. (1): |
731201143 |
E-mail: |
info@tenisovyklubpraha.cz |
Internet: |
tenisovyklubpraha.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | potvrzeno | 01.11.2018 12:37:43 |
2. |
Chrastilová Diana | 01.04.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | 30.11.2018 01:48:02 |
|
3. |
Treutnerová Viktorie | 30.04.2010 | I.ČLTK Praha | potvrzeno | 03.02.2019 16:45:57 |
4. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | 04.02.2019 17:14:12 |
|
5. |
Baštýř Jakub | 05.04.2010 | TK Pelhřimov | potvrzeno | 04.03.2019 09:31:18 |
6. |
Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most | potvrzeno | 11.03.2019 08:52:15 |
7. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | potvrzeno | 14.03.2019 09:32:55 |
8. |
Netrdová Barbora | 26.01.2010 | TJ Sokol Vysočany | potvrzeno | 15.03.2019 12:00:51 |
9. |
Zlatohlávková Tereza | 07.01.2010 | I.ČLTK Praha | potvrzeno | 29.03.2019 11:16:21 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | odhlášeno hráčem | 04.11.2018 18:50:40 |
2. |
Doucek Jan | 28.02.2010 | Lokomotiva Beroun | odhlášeno hráčem | 22.12.2018 18:21:55 |
3. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | odhlášeno hráčem | 29.12.2018 10:44:40 |
4. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | odhlášeno hráčem | 04.02.2019 11:49:00 |
5. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 20.03.2019 10:30:11 |
6. |
Hubačová Kristýna | 25.12.2010 | TK Konstruktiva, z.s. | odhlášeno hráčem | 20.03.2019 12:58:18 |
7. |
Švec Daniel | 26.01.2010 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | odhlášeno hráčem | 25.03.2019 09:19:02 |
8. |
Rezek Daniel | 16.06.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | odhlášeno hráčem | 26.03.2019 21:57:21 |
9. |
Zvolánek Jakub | 02.02.2010 | TK Pelhřimov | odhlášeno hráčem | 27.03.2019 06:49:58 |
10. |
Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 29.03.2019 11:15:39 |
11. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 29.03.2019 17:25:20 |