Název: |
Tenis Cibulka Cup |
Datum: |
30.-30.03. |
Pořadatel: |
Tenis Cibulka (400) |
Kódové číslo: |
906689 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Písecký Jan |
V Stráni 11 | |
150 00 Praha 5 | |
Tel. (1): |
774995021 |
E-mail: |
turnaje@teniscibulka.cz |
Internet: |
www.teniscibulka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | volná karta | 01.11.2018 00:34:25 |
2. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | volná karta | 01.11.2018 22:20:27 |
3. |
Havlová Klára | 18.10.2010 | SK Aritma Praha | volná karta | 05.11.2018 14:53:40 |
4. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 13.11.2018 00:24:52 |
5. |
Matoušková Tereza | 14.01.2010 | TK Kročehlavy | volná karta | 15.11.2018 20:14:45 |
6. |
Doucek Jan | 28.02.2010 | Lokomotiva Beroun | volná karta | 22.12.2018 18:22:09 |
7. |
Burianová Lucie | 20.02.2010 | Lokomotiva Beroun | volná karta | 05.01.2019 21:40:35 |
8. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 23.01.2019 11:05:29 |
9. |
Merunová Veronika | 07.03.2011 | LTC Beroun, z.s. | volná karta | 28.01.2019 14:12:50 |
10. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 29.01.2019 21:37:30 |
11. |
Šturma Sebastian | 23.08.2010 | TENIS Klánovice | volná karta | 11.02.2019 23:30:48 |
12. |
Mikas Bruno | 23.10.2010 | Sokol Říčany | volná karta | 15.02.2019 13:21:46 |
13. |
Jelínková Adéla | 29.01.2011 | RADOST Králův Dvůr | volná karta | 16.02.2019 21:43:02 |
14. |
Holubová Eliška | 12.09.2010 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | volná karta | 19.02.2019 09:51:49 |
15. |
Tarič Tobiáš | 11.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 20.02.2019 11:24:58 |
16. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 21.02.2019 20:25:28 |
17. |
Solucevova Anna | 25.10.2010 | RADOST Králův Dvůr | volná karta | 21.02.2019 21:31:59 |
18. |
Latislavová Tereza | 08.09.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 23.02.2019 11:05:45 |
19. |
Šťastný Filip | 13.03.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 23.02.2019 11:14:50 |
20. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 04.03.2019 22:25:21 |
21. |
Jakeš Michael | 08.06.2010 | LTC Panorama Teplice | 13.03.2019 10:40:38 |
|
22. |
Zapletal Jindřich | 16.05.2011 | TK SK Dobrá Voda u Č.B. | volná karta | 16.03.2019 17:44:41 |
23. |
Růžička David | 26.02.2010 | Sport club Na Zámečku | volná karta | 24.03.2019 15:30:52 |
24. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 24.03.2019 18:48:25 |
25. |
Klika Adam | 02.08.2010 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 26.03.2019 20:25:41 |
26. |
Fiala Vojtěch | 20.09.2010 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 26.03.2019 20:37:32 |
27. |
Šmejcký Marek | 03.11.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 27.03.2019 00:56:21 |
28. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | volná karta | 27.03.2019 08:52:29 |
29. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | volná karta | 28.03.2019 10:21:49 |
30. |
Kuchař Oliver | 08.04.2010 | SK Aritma Praha | volná karta | 29.03.2019 11:11:13 |
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kafka Michal | 22.05.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 09.03.2019 17:02:38 |
2. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 11.03.2019 13:00:21 |
3. |
Šedivcová Liliana | 15.09.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 15.03.2019 09:24:53 |
4. |
Druzescu Theo | 07.07.2010 | Sportclub Řevnice, z.s. | odhlášeno hráčem | 15.03.2019 11:06:54 |
5. |
Čižinská Emma | 18.02.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 16.03.2019 21:02:20 |
6. |
Čižinská Mia | 29.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 16.03.2019 21:04:18 |
7. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 16.03.2019 22:16:39 |
8. |
Onder Martin | 19.04.2010 | Sokol Čimice | odhlášeno hráčem | 18.03.2019 09:55:10 |
9. |
Settle Andrew Michael | 04.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 22.03.2019 08:10:18 |
10. |
Bohdalová Josefína | 28.05.2010 | Sokol TK Kaplice | odhlášeno hráčem | 24.03.2019 17:09:28 |
11. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 24.03.2019 19:21:28 |
12. |
Fuková Viktorie | 14.04.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | odhlášeno hráčem | 24.03.2019 21:31:21 |
13. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 25.03.2019 10:00:33 |
14. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | odhlášeno pořadatelem | 28.03.2019 11:13:37 |
15. |
Mrzena Patrik | 09.02.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno pořadatelem | 28.03.2019 12:16:38 |