Název: |
Prince Cup |
Datum: |
30.-30.03. |
Pořadatel: |
Spartak Polička (400) |
Místo konání: |
Revoluční 1015 Polička |
Kódové číslo: |
906686 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Jílek Zdeněk |
Pomezí 436 | |
569 71 Pomezí | |
Tel. (1): |
608 725 973 |
E-mail: |
zdenek.jilek@unet.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Mallinos Lucas | 12.11.2011 | TK Spartak Jihlava | volná karta | 05.11.2018 17:05:13 |
2. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | volná karta | 08.01.2019 00:05:00 |
3. |
Mikeš David | 06.07.2012 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 08.01.2019 00:05:36 |
4. |
Venc Tomáš | 30.09.2010 | LTC Humpolec | volná karta | 12.01.2019 21:42:25 |
5. |
Urban Sebastián | 17.10.2011 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | volná karta | 16.02.2019 19:18:36 |
6. |
Hlaváč Bolek | 21.06.2010 | TO TJ Svitavy | volná karta | 24.02.2019 19:40:55 |
7. |
Bury Lukasz | 03.01.2011 | TK Slavia Orlová | volná karta | 13.03.2019 07:13:35 |
8. |
Vašek Jaroslav | 06.02.2012 | TK Bystřice n.Pernštejnem | volná karta | 14.03.2019 16:53:14 |
9. |
Hošek Marian | 23.08.2010 | TC SANITINO Limomyšl, z.s. | volná karta | 26.03.2019 16:28:06 |
10. |
Mikeš Martin | 22.09.2011 | TC-MJ TENIS Líšeň | volná karta | 28.03.2019 16:52:41 |
11. |
Hájek Jeremiáš | 16.05.2011 | TK Choceň | volná karta | 28.03.2019 16:52:56 |
12. |
Vurm Gustav | 03.02.2011 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 29.03.2019 14:43:39 |
13. |
volná karta | volná karta |
|||
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hladíková Emma | 19.03.2010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | přijata do turnaje | 02.11.2018 07:50:34 |
2. |
Vodehnalová Štěpána | 06.05.2010 | TO TJ Svitavy | přijata do turnaje | 06.12.2018 09:55:14 |
3. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | přijata do turnaje | 06.01.2019 20:37:20 |
4. |
Filipi Dominika | 25.10.2010 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje | 10.01.2019 09:11:20 |
5. |
Nermuťová Melisa | 21.04.2010 | TK Ústí n. Orlicí | přijata do turnaje | 27.01.2019 14:22:02 |
6. |
Grecová Gabriela | 08.11.2011 | TJ Žďár nad Sázavou | přijata do turnaje | 16.02.2019 12:22:10 |
7. |
Jančaříková Anna | 09.08.2011 | TK Hlinsko | přijata do turnaje | 17.02.2019 08:15:26 |
8. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | přijata do turnaje | 23.02.2019 13:14:25 |
9. |
Musilová Amélie | 17.06.2010 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje | 24.02.2019 19:02:24 |
10. |
HORÁČKOVÁ Vanesa | 25.07.2011 | LTC Vysoké Mýto | přijata do turnaje | 02.03.2019 06:25:20 |
11. |
Bukalová Adriana | 30.11.2010 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje | 09.03.2019 12:21:32 |
12. |
Kotoučková Emily | 12.10.2011 | TK Bystřice n.Pernštejnem | přijata do turnaje | 14.03.2019 17:33:37 |
13. |
Jaškova Tereza | 25.03.2010 | TC SANITINO Limomyšl, z.s. | přijata do turnaje | 16.03.2019 18:07:32 |
14. |
Apolínová Stella | 04.06.2010 | HTK Třebíč | přijata do turnaje | 24.03.2019 08:43:18 |
15. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | přijata do turnaje | 24.03.2019 10:40:16 |
16. |
Hrabálková Lucie | 26.04.2010 | LTC Vysoké Mýto | přijata do turnaje | 26.03.2019 06:51:08 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 24.02.2019 22:34:27 |
2. |
Lelek Petr | 14.04.2010 | TK Hlinsko | odhlášeno hráčem | 18.03.2019 10:58:38 |
3. |
Gerišer David | 25.02.2011 | TO TJ Svitavy | odhlášeno hráčem | 19.03.2019 10:31:28 |
4. |
Kvapil Antonín | 15.08.2010 | SK Týniště nad Orlicí | odhlášeno hráčem | 22.03.2019 08:55:23 |
5. |
Hamanová Aneta | 23.06.2010 | DTK Skuteč | odhlášeno hráčem | 27.03.2019 20:38:16 |
6. |
Sodomka Daniel | 18.12.2010 | DTK Skuteč | odhlášeno hráčem | 27.03.2019 21:14:37 |
7. |
Chalupník Martin | 21.04.2010 | Spartak Polička | odhlášeno pořadatelem | 28.03.2019 19:22:05 |
8. |
Švejda Filip | 21.09.2010 | Spartak Polička | odhlášeno pořadatelem | 28.03.2019 19:22:12 |
9. |
Kössler Michal | 11.03.2010 | Spartak Polička | odhlášeno pořadatelem | 28.03.2019 19:22:19 |
10. |
Pelz Dominik | 16.10.2010 | TO TJ Svitavy | odhlášeno pořadatelem | 28.03.2019 19:22:33 |
11. |
Zahradníčková Anežka | 11.08.2010 | Spartak Polička | odhlášeno pořadatelem | 28.03.2019 19:22:49 |
12. |
Šrámková Sofie | 29.03.2010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | odhlášeno pořadatelem | 29.03.2019 14:04:34 |
13. |
Martinková Aneta | 14.02.2010 | Start Brno | odhlášeno pořadatelem | 29.03.2019 14:04:52 |
14. |
Crhová Gabriela | 14.07.2010 | TO TJ Svitavy | odhlášeno pořadatelem | 29.03.2019 14:05:06 |
15. |
Prosová Adéla | 07.02.2010 | TK Bystřice n.Pernštejnem | odhlášeno pořadatelem | 29.03.2019 15:52:12 |
16. |
Stříteský Jakub | 18.08.2010 | DTK Skuteč | odhlášeno pořadatelem | 29.03.2019 16:55:32 |
17. |
Škorpíková Natálie | 05.01.2011 | TO TJ Svitavy | odhlášeno pořadatelem | 29.03.2019 16:55:47 |
18. |
Filipová Kateřina | 07.04.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 29.03.2019 16:57:26 |
19. |
Crhová Charlotte | 01.05.2011 | TO TJ Svitavy | odhlášeno pořadatelem | 29.03.2019 17:04:08 |