Název: |
O pohár Valašska |
Datum: |
30.-31.03. |
Pořadatel: |
Rožnovský tenisový klub (400) |
Místo konání: |
SynottypHall Rožnov p.R. |
Kódové číslo: |
906683 |
Dvorců + povrch: |
3 taraflex |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
64 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Mrlík Jaromír |
Luční 2724 | |
756 61 Rožnov p.R. | |
Tel. (1): |
773 632 724 |
E-mail: |
JardaMrlik@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Vokáč František | 24.03.2010 | Rožnovský tenisový klub | turnaj v sobotu | 06.12.2018 13:33:33 |
2. |
Cieslar Vít | 21.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | turnaj v sobotu | 19.12.2018 14:03:17 |
3. |
Serafin Samuel | 14.03.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | turnaj v sobotu | 19.01.2019 21:08:46 |
4. |
Cecava Patrick | 19.09.2012 | TK TENNISPOINT FM | turnaj v sobotu | 21.01.2019 14:11:23 |
5. |
Tyleček Jiří | 16.11.2010 | TK TENNISPOINT FM | turnaj v sobotu | 24.01.2019 08:54:11 |
6. |
Ostravský Jiří | 19.08.2010 | TK Zlín | turnaj v sobotu | 05.02.2019 09:41:43 |
7. |
Valkovič Šimon | 05.12.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | turnaj v sobotu | 14.02.2019 17:39:45 |
8. |
Reynolds Filip | 18.04.2010 | - | turnaj v sobotu | 16.02.2019 11:36:51 |
9. |
Syryčanský Jonáš | 17.11.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | turnaj v sobotu | 16.02.2019 17:10:58 |
10. |
Zajac Michal | 11.04.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | turnaj v sobotu | 20.02.2019 14:46:03 |
11. |
Orlita Josef Sebastian | 11.08.2010 | TK Zlín | turnaj v sobotu | 26.02.2019 15:49:07 |
12. |
Krkoška Matyáš | 12.10.2010 | Tenisový klub Studénka z.s. | turnaj v sobotu | 03.03.2019 10:40:52 |
13. |
Krkoška Šimon | 16.07.2012 | Tenisový klub Studénka z.s. | turnaj v sobotu | 03.03.2019 10:43:34 |
14. |
Smolík David | 22.10.2010 | SKT Frýdlant n.O. | turnaj v sobotu | 04.03.2019 22:24:55 |
15. |
Plichta Vojtěch | 11.10.2010 | - | turnaj v sobotu | 19.03.2019 14:09:17 |
16. |
Šenk Jan | 15.08.2011 | TK Zlín | turnaj v sobotu | 22.03.2019 19:44:57 |
17. |
Vitámvás Marek | 12.11.2011 | TK Bystřice p.H. | turnaj v sobotu | 22.03.2019 20:34:49 |
18. |
Sýkora Ondřej | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | turnaj v sobotu | 23.03.2019 10:47:00 |
19. |
Macháň Jan | 18.02.2011 | TK Zlín | turnaj v sobotu | 25.03.2019 17:20:01 |
20. |
Kapitán Štěpán | 04.02.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | turnaj v sobotu | 25.03.2019 17:27:38 |
21. |
Hanzal Šimon | 08.03.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | turnaj v sobotu | 26.03.2019 07:22:02 |
22. |
Holík Adam | 17.05.2010 | TK Na Dolině o.s. | turnaj v sobotu | 26.03.2019 20:00:04 |
23. |
Burdík Artur | 25.06.2011 | Jiskra Otrokovice | turnaj v sobotu | 27.03.2019 07:07:59 |
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
|||
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
|||
49. |
volná karta | volná karta |
|||
50. |
volná karta | volná karta |
|||
51. |
volná karta | volná karta |
|||
52. |
volná karta | volná karta |
|||
53. |
volná karta | volná karta |
|||
54. |
volná karta | volná karta |
|||
55. |
volná karta | volná karta |
|||
56. |
volná karta | volná karta |
|||
57. |
volná karta | volná karta |
|||
58. |
volná karta | volná karta |
|||
59. |
volná karta | volná karta |
|||
60. |
volná karta | volná karta |
|||
61. |
volná karta | volná karta |
|||
62. |
volná karta | volná karta |
|||
63. |
volná karta | volná karta |
|||
64. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Novotná Sára Anna | 22.05.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | turnaj v neděli | 06.11.2018 11:33:51 |
2. |
Indraková Eliška | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | turnaj v neděli | 07.11.2018 19:40:37 |
3. |
Pohanková Adina | 08.02.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | turnaj v neděli | 04.12.2018 10:46:51 |
4. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | turnaj v neděli | 07.01.2019 14:01:52 |
5. |
Plačková Eliška | 17.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | turnaj v neděli | 23.01.2019 06:58:10 |
6. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | turnaj v neděli | 24.01.2019 05:10:46 |
7. |
Flaksová Helena | 09.05.2011 | TK TENNISPOINT FM | turnaj v neděli | 27.01.2019 15:50:52 |
8. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | turnaj v neděli | 11.02.2019 19:40:36 |
9. |
Hlistová Eliška | 19.10.2011 | TK TENNISPOINT FM | turnaj v neděli | 13.02.2019 20:58:49 |
10. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | turnaj v neděli | 17.02.2019 18:39:31 |
11. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | turnaj v neděli | 01.03.2019 19:29:43 |
12. |
Humenchak Daniela | 11.08.2010 | - | turnaj v neděli | 16.03.2019 13:34:05 |
13. |
Jahnová Aneta | 02.04.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | turnaj v neděli | 17.03.2019 20:22:08 |
14. |
Galusová Alice | 01.03.2011 | Rožnovský tenisový klub | turnaj v neděli | 18.03.2019 19:00:05 |
15. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | turnaj v neděli | 23.03.2019 00:43:29 |
16. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | turnaj v neděli | 24.03.2019 09:42:37 |
17. |
Tomanová Hana | 27.07.2010 | Tennis Hill Havířov o.s. | turnaj v neděli | 26.03.2019 12:17:04 |
18. |
Hrubá Ema | 16.07.2010 | Tennis Hill Havířov o.s. | turnaj v neděli | 27.03.2019 19:11:22 |
19. |
Hladká Klára | 14.02.2011 | TK Havířov, z.s. | turnaj v neděli | 28.03.2019 08:05:53 |
20. |
Višňovská Vanessa | 28.01.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | turnaj v neděli | 28.03.2019 16:58:35 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Trávníčková Karolína | 27.12.2010 | TO VOKD Ostrava-Poruba | odhlášeno hráčem | 27.01.2019 21:18:26 |
2. |
Vičar Tomáš | 01.06.2011 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 11.03.2019 18:20:48 |
3. |
Pargačová Anna | 19.05.2010 | SKT Frýdlant n.O. | odhlášeno hráčem | 15.03.2019 10:32:10 |
4. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | odhlášeno hráčem | 19.03.2019 15:17:14 |
5. |
Marušáková Kristýna | 30.04.2011 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 22.03.2019 19:53:16 |
6. |
Michalcová Liliana | 19.11.2010 | TK Havířov, z.s. | odhlášeno hráčem | 23.03.2019 11:49:45 |
7. |
Skalická Ela | 15.01.2010 | TJ Kraví Hora Brno | odhlášeno pořadatelem | 26.03.2019 19:57:46 |
8. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 27.03.2019 12:43:54 |
9. |
Zemanová Zuzana | 02.02.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 28.03.2019 16:59:07 |