Název: |
Svitavy Cup |
Datum: |
14.-15.03. |
Pořadatel: |
TO TJ Svitavy (400) |
Kódové číslo: |
906673 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Lipenský Martin |
: |
Hybešova 40 |
: |
56802 Svitavy |
Tel. (1): |
606 245 983 |
E-mail: |
lipensky@szs.svitavy.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaj pro max. 12 dívek a 12 chlapců (chlapci mezi náhradníky).
POZOR:
Dívky hrají v sobotu 14.3.2020, prezentace do 9:00. Prosím všechny dívky v pátek do 17:30 o potvrzení účasti formou sms na tel: 606 245 983. V případě neúčasti bude oslovena náhradnice turnaje.
Chlapci hrají v neděli 15.3.2020, prezentace do 9:00.
Systém turnaje: skupiny po třech nebo čtyřech, následně vyřazovací zápasy a zápasy o umístění. Hraje se set od stavu 2:2. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Jančaříková Anna |
09.08.2011 |
TK Hlinsko |
|
|
|
volná karta |
02.11.2019 14:36:43 |
2. |
Miškovský Nathalie Charlize |
03.03.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
volná karta |
07.11.2019 06:21:12 |
3. |
Fenyková Tereza |
29.03.2012 |
Tenisový klub Jan Ševeček |
|
|
|
volná karta |
05.12.2019 18:02:46 |
4. |
Adamcová Veronika |
27.06.2012 |
TO SK Žamberk |
|
|
|
volná karta |
25.12.2019 22:54:41 |
5. |
Rutarová Julie |
22.07.2011 |
TK Mohelnice, z.s. |
|
|
|
volná karta |
13.01.2020 23:49:17 |
6. |
Škorpíková Natálie |
05.01.2011 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
volná karta |
15.01.2020 08:51:47 |
7. |
Langášová Zuzana |
19.10.2011 |
TC Brno. |
|
|
|
volná karta |
27.01.2020 20:07:20 |
8. |
Lučanová Anežka |
15.07.2011 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
|
|
|
volná karta |
21.02.2020 05:48:51 |
9. |
Štěpánková Linda |
14.05.2011 |
TK Česká Třebová, z.s. |
|
|
|
volná karta |
23.02.2020 11:18:24 |
10. |
Sýkorová Kateřina |
12.01.2011 |
TK Česká Třebová, z.s. |
|
|
|
volná karta |
01.03.2020 12:35:46 |
11. |
Tmějová Nela |
16.04.2012 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|
|
|
volná karta |
02.03.2020 10:48:07 |
12. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Úlehla Petr |
21.05.2012 |
T.J. Sokol Šumperk |
|
|
|
turnaj v neděli |
01.11.2019 00:30:06 |
2. |
Rousek Jonáš |
16.01.2011 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
turnaj v neděli |
02.11.2019 12:00:03 |
3. |
Palme Ondřej |
27.06.2011 |
TK Kunštát |
|
|
|
turnaj v neděli |
05.11.2019 13:57:25 |
4. |
Pilný Matouš |
18.01.2011 |
TO TJ Tesla Pardubice |
|
|
|
turnaj v neděli |
10.01.2020 16:46:23 |
5. |
Gerišer David |
25.02.2011 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
turnaj v neděli |
20.01.2020 20:25:00 |
6. |
Holík Daniel |
17.01.2011 |
LTC Velen Boskovice |
|
|
|
turnaj v neděli |
05.02.2020 19:11:43 |
7. |
Barina Václav |
22.04.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
turnaj v neděli |
18.02.2020 14:34:01 |
8. |
Krňávek Daniel |
02.03.2011 |
TC Brno. |
|
|
|
turnaj v neděli |
01.03.2020 10:10:24 |
9. |
Hradecký Kryštof |
14.02.2011 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
turnaj v neděli |
02.03.2020 16:54:15 |
10. |
Boudová Adéla |
28.07.2011 |
TJ Sloup |
|
|
|
1. náhradnice turnaje dívek |
08.03.2020 19:00:36 |
11. |
Vladyka Matyáš |
26.08.2011 |
Tenisový klub Jan Ševeček |
|
|
|
turnaj v neděli |
08.03.2020 21:50:05 |
12. |
Koc Rafael |
31.10.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
turnaj v neděli |
09.03.2020 19:02:13 |
13. |
Dorazil Tadeáš |
20.11.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
|
|
|
|
09.03.2020 21:23:49 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Landa Oskar |
22.03.2012 |
TC Brno. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
01.11.2019 00:06:26 |
2. |
Šebístková Tereza |
23.03.2012 |
LTC Humpolec |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
10.02.2020 10:58:08 |
3. |
Krejčová Kateřina |
27.02.2011 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
10.03.2020 19:02:48 |
|