Český tenisový svaz
Název:
Svitavy Cup
Datum:
14.-15.03.
Pořadatel:
TO TJ Svitavy (400)
Kódové číslo:
906673
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
tecnifibre
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Lipenský Martin
Hybešova 40
56802 Svitavy
Tel. (1):
606 245 983
E-mail:
lipensky@szs.svitavy.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj pro max. 12 dívek a 12 chlapců (chlapci mezi náhradníky).
POZOR:
Dívky hrají v sobotu 14.3.2020, prezentace do 9:00. Prosím všechny dívky v pátek do 17:30 o potvrzení účasti formou sms na tel: 606 245 983. V případě neúčasti bude oslovena náhradnice turnaje.
Chlapci hrají v neděli 15.3.2020, prezentace do 9:00.
Systém turnaje: skupiny po třech nebo čtyřech, následně vyřazovací zápasy a zápasy o umístění. Hraje se set od stavu 2:2.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Jančaříková Anna 09.08.2011 TK Hlinsko volná karta
02.11.2019 14:36:43
2.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov volná karta
07.11.2019 06:21:12
3.
Fenyková Tereza 29.03.2012 Tenisový klub Jan Ševeček volná karta
05.12.2019 18:02:46
4.
Adamcová Veronika 27.06.2012 TK Letohrad volná karta
25.12.2019 22:54:41
5.
Rutarová Julie 22.07.2011 TK Mohelnice, z.s. volná karta
13.01.2020 23:49:17
6.
Škorpíková Natálie 05.01.2011 TO TJ Svitavy volná karta
15.01.2020 08:51:47
7.
Langášová Zuzana 19.10.2011 TC Brno. volná karta
27.01.2020 20:07:20
8.
Lučanová Anežka 15.07.2011 TC Hořice volná karta
21.02.2020 05:48:51
9.
Štěpánková Linda 14.05.2011 TK Česká Třebová, z.s. volná karta
23.02.2020 11:18:24
10.
Sýkorová Kateřina 12.01.2011 TK Česká Třebová, z.s. volná karta
01.03.2020 12:35:46
11.
Tmějová Nela 16.04.2012 Tenisový klub Jan Ševeček volná karta
02.03.2020 10:48:07
12.
volná karta      
volná karta
13.
volná karta      
volná karta
14.
volná karta      
volná karta
15.
volná karta      
volná karta
16.
volná karta      
volná karta
17.
volná karta      
volná karta
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Úlehla Petr 21.05.2012 TJ Sokol Bludov turnaj v neděli
01.11.2019 00:30:06
2.
Rousek Jonáš 16.01.2011 ITS Tennis Club, z.s. turnaj v neděli
02.11.2019 12:00:03
3.
Palme Ondřej 27.06.2011 TK Kunštát turnaj v neděli
05.11.2019 13:57:25
4.
Pilný Matouš 18.01.2011 TK Pernštýn 1897 Pardubice turnaj v neděli
10.01.2020 16:46:23
5.
Gerišer David 25.02.2011 TO TJ Svitavy turnaj v neděli
20.01.2020 20:25:00
6.
Holík Daniel 17.01.2011 LTC Velen Boskovice turnaj v neděli
05.02.2020 19:11:43
7.
Barina Václav 22.04.2011 TK AGROFERT Prostějov turnaj v neděli
18.02.2020 14:34:01
8.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno turnaj v neděli
01.03.2020 10:10:24
9.
Hradecký Kryštof 14.02.2011 ŽLTC Brno turnaj v neděli
02.03.2020 16:54:15
10.
Boudová Adéla 28.07.2011 TK Blansko 1. náhradnice turnaje dívek
08.03.2020 19:00:36
11.
Vladyka Matyáš 26.08.2011 Tenisový klub Jan Ševeček turnaj v neděli
08.03.2020 21:50:05
12.
Koc Rafael 31.10.2011 TC Brno. turnaj v neděli
09.03.2020 19:02:13
13.
Dorazil Tadeáš 20.11.2011 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.  
09.03.2020 21:23:49

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Landa Oskar 22.03.2012 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
01.11.2019 00:06:26
2.
Šebístková Tereza 23.03.2012 LTC Humpolec odhlášeno hráčem
10.02.2020 10:58:08
3.
Krejčová Kateřina 27.02.2011 TC Dvůr Králové, z.s. odhlášeno hráčem
10.03.2020 19:02:48